Jump to content
GIGN Forum

Alins Visiem Seit, Ja


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samuray - caljus skaita rudeni! 1.mais junijs ir atslegas vards! wink.gif

Es, personigi, uzskatu, ka varetu sodien pat novelties uz 37. (tirgus veras valja 16:30 un yahoo cenu var verot ar 20min delay t.i. jau 17:00 vares redzet kritumu, kuru es prognozeju). Es domaju, ka novelsies tapec, ka tur ta periodiski notiek uz augshu un uz leju.. :/

Kas attiecas uz alinu - nu es tiesam neplanoju visiem saukt alinus, kas ir vairak par 50-60 sanitmi pudele... tapec, ka ta ir naudas izskerdesana. Tad labak dzeram visiti! smile.gif Bet varetu pardesmit kastes (luxusu vai gaiso vai cesu) uzsaukt attiecigi kada gign tusa. Tas butu daudz krutak! smile.gif

Beefs

Bleed Beefy es tureeshu tevi pie vaarda !!! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

wink.gif 4als varkas bida

tagat ir 40.38 kas jadara lai man ar tads butu ?!

un ja nav noslepums cik piki iegrudi ?!

atver hanzabanka arzemju nasdaq akciju brokera accountu (ap 10Ls). Ieliec konta naudinu un sac tirgoties! Loti vinekarsi! tongue.gif

Suda akcijas! sarauj ! maksajat tacu vairak.. :/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

atver hanzabanka arzemju nasdaq akciju brokera accountu (ap 10Ls). Ieliec konta naudinu un sac tirgoties! Loti vinekarsi! tongue.gif

Suda akcijas! sarauj ! maksajat tacu vairak.. :/

Beefs

Tikai beigās pasaki ar cik nopelniji ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

cool2.gif jaaaa.. izskatas, ka pat pirksu jaunu moci..! smile.gif uu jee babe!

gaidam 1mo! bet ta ka finanshu pazinjojumi jau aiz muguras, domaju, nav par ko satraukties!

Alinu liksu visiem un kopa. tas bus vairakas kastes dazadu alu, bet... nu bez izvritbam...

Beefs

Link to comment
Share on other sites

cool2.gif jaaaa.. izskatas, ka pat pirksu jaunu moci..! smile.gif uu jee babe!

gaidam 1mo! bet ta ka finanshu pazinjojumi jau aiz muguras, domaju, nav par ko satraukties!

Alinu liksu visiem un kopa. tas bus vairakas kastes dazadu alu, bet... nu bez izvritbam...

Beefs

Saki tikai kur un cikos. cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

B) jaaaa.. izskatas, ka pat pirksu jaunu moci..! :) uu jee babe!

gaidam 1mo! bet ta ka finanshu pazinjojumi jau aiz muguras, domaju, nav par ko satraukties!

Alinu liksu visiem un kopa. tas bus vairakas kastes dazadu alu, bet... nu bez izvritbam...

Beefs

tad jau veco vareesi paardot un uz weekendu iziiret tervetes alus rupnicu un dabas parku prieksh gign :)

p.s. 43.99 norm :)

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

B)

Karoce - alinu uzsauksu kaut kada GIGN tusa tikai tiem, kas tur ieradisies (tb nakamaja GIGN tusa). Domaju, ar 10 kastem pietiks...

Beefs

tad jau ieradīsies ap 100 cilvēki

Link to comment
Share on other sites

B)

Karoce - alinu uzsauksu kaut kada GIGN tusa tikai tiem, kas tur ieradisies (tb nakamaja GIGN tusa). Domaju, ar 10 kastem pietiks...

Beefs

Un pamegini tikai piechakareet savu shiivi savadaak atpakal nedabuusi !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...