Jump to content
GIGN Forum

Cs Grafika


w2dc
 Share

Recommended Posts

kad speleju cs man ierochu dzirkstelju vieta klat radas melni kvadrati + vel aztec lietus vieta list melni kvadratinji.... lo dariit ???

par D3D nav jegas.. uzliekot to neradas sprayi un vel dazhas detaljas ..

ja nu kas tad rekur mana videokarte : Ge-Force 7600 GT 256 Ram

Link to comment
Share on other sites

kad speleju cs man ierochu dzirkstelju vieta klat radas melni kvadrati + vel aztec lietus vieta list melni kvadratinji.... lo dariit ???

par D3D nav jegas.. uzliekot to neradas sprayi un vel dazhas detaljas ..

ja nu kas tad rekur mana videokarte : Ge-Force 7600 GT 256 Ram

openGL and 32bit color!

Link to comment
Share on other sites

laikam cita celja nav jaiztiek ar to pashu D3D jo delj csa nemainishu shvakakus draiverus sad.gif

nevis švakākus bet vecākus, ar kuriem nekas nemainās, tikai pazūd tie melnie kvadrāti. Vēl iespējams, ka tu neīstos draiverus esi uzlicis. Teiksim manu Geforce ir ražojis MSI un viņai ir tikai vieni draiveri - tie kas nāk līdzi diskā. A es nomudījos un uzliku NVIDIA Geforce draiverus, kas manai kartei neder un sākās černis. Tagad atliku vecos MSI draiverus un viss iet.

Link to comment
Share on other sites

es skinus nelietoju + esmu parinstalejis nez cik reizes sad.gif

Gan jau kaut kaadu progu vai ko esi lietojis...man bij taa,ka asinju vietaa raadiijaas uzrakstinji nvc_blood smiliez.de_2125.gif .Paarinstaleet pameeginaaji? Peec izinstaleeshanas iztiiri visu veco direktoriju un tad instalee pa jaunu!

Link to comment
Share on other sites

Gan jau kaut kaadu progu vai ko esi lietojis...man bij taa,ka asinju vietaa raadiijaas uzrakstinji nvc_blood smiliez.de_2125.gif .Paarinstaleet pameeginaaji? Peec izinstaleeshanas iztiiri visu veco direktoriju un tad instalee pa jaunu!

problēma ir videokartē, nevis pašā cs`ā. iesaku pamēģināt savādākus draiverus uzinstalēt, moška aizies.

Link to comment
Share on other sites

man arī ir šitāda problēma, es uzinstalēju vairāka veida draiverus. Kad uzinstalēju draiverus, kas nāca līdzi tad fps viss ir kārtībā, bet ir problēmas ar radaru un kubikiem. Bet kad instalēju citus draiverus, tad ir fps problēmas. Ar vieniem ( tos kuri bija ielicis Invisableb ) ar tiem nav problēmas ar fps un radaru, bet ievēroju, kad ik pa laikam svītra ira, pie asākām kustībām. Man ir nvidia EN7300 GT SILENT. Ka man novērst šo trūkumu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...