Jump to content
GIGN Forum

Pareizi Mamma Teica - Bija Jamacas!


MADKILL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9ajaa klasee visa klase ir tik tuva, kaa nekad, domaaju taa ir visiem, baigi daudz kopaa atpuushamies un laika maaciibaam paliek maz XD.gif, nu reaali shogad kopaa ar savu klasi ir daudz kas piedziivots, pat menti savaaca, bet bija forshi!

Link to comment
Share on other sites

nu reaali shogad kopaa ar savu klasi ir daudz kas piedziivots, pat menti savaaca, bet bija forshi!

OMG, imho we gotta call Care Police.

-1, par to btw. Mana klase ir visnesaliedētākā, kādu jebkāds kādreiz būtu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

OMG, imho we gotta call Care Police.

-1, par to btw. Mana klase ir visnesaliedētākā, kādu jebkāds kādreiz būtu redzējis.

Man liidzigi visu laiku viens uz otru dirsh...

Ekskursijas ar normali aizbraukt nevar pff

Stulbi, esi daudzko (hz vai raxta kopaa vai atsevishkji) zaudeejis.

Ta jau nav vinja vaina!

Link to comment
Share on other sites

Vari mēģināt izlabot to vienu, lai ir 3! Pēctam dabūt smadzeņu satricinājumu (smagāku būtu vēlams) un vola..... nekas nebūs jāraksta. Drošvien dabūsi atestātu bez ekšu atzīmēm, tikai ar vidējajām. Bet man jau ne mazākās jausmas, kā šie foršie dokumenti tiek piešķirti.

Nezinu, kā šis "triks" varētu strādāt, bet zinu vienu čali, kas šogad nerakstīs ekšus un dabūs atestātu tieši dēļ galvas traumas pirms ~1.5mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

man kka pff...

protams ka klase 25% vai bi6k vairaak gadiijumos ira vainiiga.. protams skolotaaja maybe 15% pats paareejos..

es vispaar minimaali maacos uz kontroldarbiem.. stunda neko nedaru ar skolotaaju parunaajam savas tiesiibas.. i tas arii viss.. rezultaats.. nevienas nesekmiigaas zinu ka ar eksaameniem buus slikti .. mo6 kaadu 4izrau6u .. bet uz nako6o gadu tik6u ..

Link to comment
Share on other sites

Nja man ari prims menesa bija 7 nesekmigas, pirms nedelas 4, un tagad iespejams bus tikai kjimija.. Hmm iesku meginat iet pie skolotajam un kau ko meginat labot, kaut vai neko neizlabosi vina redzes, ka kau ko megini darit lietas laba un to 4nieku iegrudis(varbut)... smile.gif Bet ta ka eju viduskola nemaz ta isti nesatraucos par tam nesekmigam, doma ir iet uz kadu arodeni, bet no otras puses zel ka 1 gads ta teikt pa dirsu bus aizgajis. Tacu nesaprotu vai ir verts palikt viduskola, ja turas uz 4niekiem, jo pec viduskolas ne kau kur normali tiks neko, bet pec arodenes vismaz var sakt stradat..

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

OMG, imho we gotta call Care Police.

-1, par to btw. Mana klase ir visnesaliedētākā, kādu jebkāds kādreiz būtu redzējis.

Beidz! wink.gif SigiiC visu reshajet. smile.gif

edit:

Visi tie kas saka "ej labot" utt. Viss, atziimes jau riit izliek, dazas jau ir izliktas. Vnk atliek gaidiit.

Edited by MADKILL
Link to comment
Share on other sites

Beidz!  wink.gif SigiiC visu reshajet.  smile.gif

sigīts visu reshaet stūrī, baidīdamies atvērt muti. laugh.gif

Un kurās tev bija nesekmīga ? Vnk intereses pēc.

LOLANG. laugh.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

mat, kim, lat, ang(  laugh.gif  )

sāpīgi

jāiet uz profeni laugh.gif

EDIT: Adik, ķīmiju ir neželīgi grūti dabūt normālā līmenī, ja esi ielaidis (saku pēc savas pieredzes)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

mat, kim, lat, ang( laugh.gif )

kiimiju un anglu kaa nefig var izlabot..

matemaatika ira pizdets ja esi ielaidis..

nu bet latvie6u valodu pats nesaprotu un nesapratii6u ka un kaa ar tiem komatiem confused.gif

njaa latvie6u valodaa labi ka mums skolotaaja ira norm .. pateici lai buutu 7 kaut iznaak 5 ieliks 6 XD.gif nu bet tas taa..

taakaa davai anglu ta to4na var viegli izlabot.. skrie6us pie macibugalda un graamatu valaa i do 07:00

GL evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā šis "triks" varētu strādāt, bet zinu vienu čali, kas šogad nerakstīs ekšus un dabūs atestātu tieši dēļ galvas traumas pirms ~1.5mēnešiem.

Ja pareizi atceros, tad es arī tīri teorētiski varēju nerakstīt eksāmenus, jo es 9. klasē dabūju smadzeņu satricinājumu smile.gif Bet tie eksāmeni bija tāda huiņa, ka man jau nebija grūti uzrakstīt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

minor ej ubiesa.. psc vnature dauns..

vienu vielu gruuti iemaacities i kontr uz 8 uzrakstiit.. wow no skolotaajas daudz kas buus atkariigs.. veelpietam 9klase.. bet es ceru ka tev 1 semestris bija sekmiigs?

Link to comment
Share on other sites

minor ej ubiesa.. psc vnature dauns..

vienu vielu gruuti iemaacities i kontr uz 8 uzrakstiit.. wow no skolotaajas daudz kas buus atkariigs.. veelpietam 9klase.. bet es ceru ka tev 1 semestris bija sekmiigs?

Drizak es zinu kadu citu, kuru vins vareetu "ubic" wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu veciit, ja tev ir 4. nesekmiigaas 9. klasee, tad nav veerts censties, jaaiet mezhaa tev. un ja nu gadiijumaa tu kaut kaada nezinaama iemesla peec pabeiodz 9o klasi, tad diez vai kaads tevi vispaar kaut kut njems. un ja veel nezinaamaaku iemeslu deelj tevi kaut kur arii panjems, tad tu no turienes tik un taa aatri izlidosi aaraa, jo taadi alnji nekad nelabojas, agri vai veelu aiziet straadaat uz stroiku vai vienkaarshi nodzeras.

Piedod par sliktajaam zinjaam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...