Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

jee beibii man ir koma.lv :D Kaa pamodos taa jau kozhu :D bljed 20:00 jau :D tas nekam neder tad jau 8h kozhu :D holly shit :D nekas nav izdarits shodien kaa kosts un CS zipots :D reali funs taisits :) mca mca :) vel ir ko dzert tas ir lab :) shodien basi pret krieviem jalupii :)

Link to comment
Share on other sites

AAAaaa tiko pamatīgi iesūkāju @ pub. Vēl pamatīgāk nekā parasti :) Deam, vēls jau. Kaut gan man nav kur steigties, rītdiena tāpat tiks bezjēdzīgi pavadīta pie datora. Nedēļas nogalē jābrauc pie drauga uz Pumpuriem. Chill @ t3h sea with beer & volleyball. Vēl jānoklausās kāda forša dziesma, jānočeko boot`s un tad jālien migā.

P.S. Neliek mieru doma par kārtīgu mūļa aizliešanu pa brīvdienām.

Vienīgais veids kā atbrīvoties no kārdinājuma ir paļauties tam! <c> Kluba reklāma.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

oh, tā diena ir situsi, draudzeni aizsūtiju uz Grieķiju atpūsties, veselu nedēļu pats varēšu atlaist tā PAMATĪGI, no sērijas ''no rules for me'' + kas ir pats pozitīvākais, ka man pēc pāris dienām sākas atvaļinājums, yeah baby, I SAD YEAH :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D Kaa pamodos taa jau kozhu :D bljed 20:00 jau :D tas nekam neder tad jau 8h kozhu :D holly shit :D nekas nav izdarits shodien kaa kosts un CS zipots :D reali funs taisits :) mca mca :) vel ir ko dzert tas ir lab :) shodien basi pret krieviem jalupii :)

LOL pzdc cik man daudz vakar smaidinji salikushies :lohs: Shodien jau jutos labak,shit ritaa atkal uz darbu she tev bija brivdienas!1nu dienu nodzeer,otro nogul! pzdc,cik neinteresanta dzive :(

Link to comment
Share on other sites

Alisiiit,a ko tu visu laiku dariji ka tagad 17:00 tikai pamodies? :D :D Smekjet starp citu ir kaitigi :) Piedzims vel dzelteni berni :D :D Tiko parnacu no veikala ar 6paku alus :) Shit rita uz darb! Shaizee!

Ah jaa nopirku ticketus uz ritdienas parbaudes speli Latvija-Zviedrija Liepajas jaunaajaa olimpiskajaaa centraa :) Bus jaiet ievertet :)

Link to comment
Share on other sites

Vakar biju zem duuma vnk tada zhopaa. Parava besi un atluzu bet nu galva ta griezas taka palii butu... vairak k-ka nevelk pipet :D

Vel tagad isti nesaprotu kas notiek... Bet nu shodien atkal tjip partys nezinu kur naudu dabushu laikam aizieshu prosta pagulet :D

Link to comment
Share on other sites

Woohooo, šodien atklājas Olimpiskās spēles. Bļe, LTV7 fanātisms ir apbrīnojams, 24/7 Olimpiskās spēles. Es atceros, ka citus gadus olimpisko spēļu laikā viņi programmā iepirda vēl kaut kādas ziņas krieviski un hujzin vēl ko. Bet tagad ir tikai sports. Kuul :)

Beidzot tiks atrasts regulārs pielietojums TV kastei.

Link to comment
Share on other sites

fuuu

tikko no piilju atklashanas..

shogad ir nenormaali daudz piilju .. woohh..

normaala shaushana bija 30 min ..

noshavaam 15.. personiigi es 3 bet dabujaam tikai 4tras..

un lietus visu noskanojumu sabojaja :(

edit

ausis aizliktas.. ahh neko nedzirdu..

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Vakar nedaudz sasvinējām un gala rezultātā vakara beigās izkritu pa otrā stāva logu. Pareizāk gan nokritu no kaut kādas mistiskas verandas. Tagad sēžu un domāju vai tas ir normāli, ka man sapampis viss labais sāns. Weekends izdevies, pāris dienas palikšu skaidrā. :)

Link to comment
Share on other sites

kaa ieraugu eziiti shajaa sadaljaa kaut ko raxtaamu,taa skaidrs mans mazais susureens atkal metis pa lampam,kaa vnm :D Nee nu jabuut ipashi gudram lai izkristu no 2traa stava :) Priecaajies,ka tas nebija kads augstaks stavs ;) Ali izdzerti,dzert vairs negribas!pat cs isti nevelk zipat!japaskatas laikam filma wrong turn 2 ;)

Link to comment
Share on other sites

Jau vairākas stundas mani neliek mierā doma, ka man vajag Xbox 360. Saskatījos @ youtube gameplay video un tagad nevaru nosēdēt mierā. Grr.. Kaut kas jāsaštuko ar naudām un jāpaņem, jo pie normāla gaming kompja es ilgi netikšu. Vismaz nebūs jāsatraucās, ka ik pēc mēneša atkal vajag kādu hardware apgreidu. Grafika arī diezgan atzīstama šitboxam + uz viņa ir Halo 3 :whatever: un GTA IV. Vienīgais mīnuss šitboxam ir tāds, ka ne pārāk ērti būs kapāt manu mīļāko žanru - FPS. Ar klavieri un peli tomēr ērtāk. Bet nu nekas. Cerēsim, ka tas būs tikai laika jautājums. Damn, jau pāri trijiem. Vēl vienu cigareti un esi sveicināta gulta! Kādu mēnesi nepīpēju un tagad atsāku. Kamēr atkarības nav, īpaši neiepsringstu par pīpošanu. Auf Wiedersehen, Jugend!

P.S. Visi pazīstamie šovakar kaut kur nosvīduši. Vai nu Prāta Vētras koncī vai arī kož bez manis, maitas.

EDIT: Aaaaaa!11 Sūtot ne jēbaja sanāk zem 150 Ls par krutāko (Elite) komplektāciju.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Tiko man radas 2vi jautajumi :) Nafig man GIGN forums tads miglains kljuvis,ipashi smailiji :( Un 2trais jautajums man radaas, cik varetu izmaksaat kaut kas lidzigs CHAU CHAU Sugas sunjelim?Var arii bez dokumentiem!

P.s. 3shais jautajums arii tiko radaas,kad beigshu es vienreiz DZERT :D

Link to comment
Share on other sites

Atbildes

#1 - Nav kļuvis miglains, tu pārāk daudz dzer, tapēc migla

#2 - Nepērc čaučau, viņi ir ar pretīgu raksturu + ar viņiem esot problēmas.. īpaši ejot pie veterinārā.. parasti piediršot, piečurājot galdus? :thumbsup:

#3 - Tad kad nauda beigsies?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...