Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Drīz ar draugiem brauksim pie manis uz Saulkrastiem. Uz Moonlight Party laikam neies. Iedzers aliņu, uzceps gaļu un pačilos. Ak jā, kā gan bez Monopola!? :) Nesenais gāziens kapitāli nodzina vēlmi braukt, bet tagad jau ir ok. Cerams, ka vairs nelīs. Lai jums labs šis vakars!

P.S. Device - Mi V Klube norauj jumtu :cool:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Eij ja riktiigi darbaa nostradajas un parnakot majas iztempj 2l alus var ahuuno komu paraut :D zajebiss :) pat eest negribas,-neko neesmu shodien vel edis :D pizdatijs :) Bljed ritaa skaidraa sapratishu ka maagu taa var sabeigt,aij po shodien ir baigi labais fiiliings jagaida pa TV6 joprojaam box!ja atrubiishos bus hujova!jaiet pec karteejaaas 4pakas :) bljed kaa es riitaa piecelsjos! bus atkal smagi un galvenais ka riitaa inventuura!zajebiisss! jee beibiii!Rullleeeeee.....mca mca chabulishi:*

Link to comment
Share on other sites

Bezprigjels. Gribejam iedzert bet nokavejam 22:00 negribas iet uz galinju pec shmigas. ehh jasez majas un jaspele pokeri...

btw shodien party pokera 3 reizes pec kartas panjemu un dabuju 5$ lai varetu spelet uz real money bet nu man tur neiistie dati taka nav 18 tad diemzhel sho naudu nevaru izmantot :(

Link to comment
Share on other sites

Es kozhu un koma.lv lielaka un lielaka paliek!Es jau mulkjibas saaku stradat! Gignaa nedaudz paamziereejos iegaju kaa DJ un mazliet muziku paspeleeju :) jagaida kad eziic uzpeldes lai piebiedrojas jautriibai :) Pec 1h sakas box,pat mazak kaa pec 1h :) mca mca :* bljed bet riitaa vienalga uz darbu 9:00 :(

Link to comment
Share on other sites

Oj, šodien bij traka diena. No rīta ar fateru aizmaucām uz Kamparkalnu (Talsu rajonā) uz downhill trasi. Stulbi, ka nestrādāja pacēlāji, jo nav tik daudz tautas kas močītu ar riteņiem, nācās kāpt pašam augšā. :/ Pirmajā reizē lēnām nobraucu zemē, izpetīju trasi. Pēctam jau kārtīgi močīju zemē, adrenalīns sita augstu vilni :) Pēc kārtigas izbraukāšanās devāmies mājās.

Un tad sākās mēsli. Izņemu riteni arā no vāģa, šeku reku skrūvēšu klāt riepu, ZOMG, nav ass. Tad atcerējos, ka es viņu atstāju Kamparkalnā pie viena galda kur skrūvēju nost riepu. Nu neko, braucam pakaļ. Par laimi, ass vēl aizvien stāvēja uz galda, savācu un braucām mājās. Braucam, braucam, ieraugam, ka pretī braucošā mašīna midžina ar lukturiem, saprotam, ka kaut kur stāv menti. Un jā, braucam cauri Valdemārpilij, un maitas stāvēja ar savu radarčiku. Baigi forši, ka ir tik aktīvi autovadītāji, kas pavēsta par mentiem. Pabraukuši jau garām mentiem, arī mēs midžinam pretī braucošajām automašīnām, un autovadītāji mums pasakās rādot :thumbsup:

Bijām jau apmēram 10 km attālumā no mājām, kad pamanām pāris mašīnas ar avareikām. Pabraucam uz priekšu, skatamies, audiks grāvja malā kokos iesprūdis :D Izkāpjam ārā un aizjam pie vāģa. Šoferis galīgā pālī pie stūres kaut ko murgo, aizmugurē kaut kāds ūsains bomārs izrubījies :D Palīdzam izvilkt šoferi, šis galīgi apdulis guļ uz zemes. Tad viņš pieceļas un uzgāžas virsū vienam vecim :D Tā viņš tur streipuļoja, streipuļoja un atsreipuļoja pie manis. Un LOL, šis man saka: "Ev, vecias, davaj palīdzi izstumt" :DDD Tad mēs pasmējāmies un aizlaidām prom. Crazy day. :)

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Vo funs!! maasa kkad bija maajaas un atveda 2 abbolu sulas pakas- vienu normaalu, otru taadu normaali ar shnjabi atshkjaidiitu, normaalo paku izdzeeru , bet veel gribeejaas dzert tapee panjeemu otru paku un kopaa kko eedot dzeeeru un briinijos- wtf nah mutee kkas ruugts, laikam kko suudigu apeedu un veel pamatiigi ieraavu :DD

tad kkaa saaka saapeet veeders un es iedomaajos ka mosh sulai bija vaina, tapeec veel bik padzeeros lai paarbaudiitu, bet laikam taa koncentraacija nebija tik liela un taa iisti neko nejutu :D un tagad es taaadaa forshaa garastaaavoklii te rakstu :))) vismaz zinaashu ,ka aabolu sulu ar neko nejaukt

Link to comment
Share on other sites

Vakar biju uz Moonlight Party. Sākumā tika paņemts 0,5 viskijs uz diviem. Bez liekas domāšanas tas tika iztukšots. Aizbraucām uz Saulkrastiem un tika iztriekti pāris aliņi. Tad tika iegādāta biļete. Man jau bija diezgan jautri, bet vot vajadzēja vēl dzert. Tika iegādāts Russkij Razmer šņabītis, kas arī tika uz diviem izdzerts. Nu tad jau bija pavisam jautri. Bet nē, vajadzēja vēl dzert. Tad nu teltī, kas atradās netālu no ieejas pasākumā, es turpināju kļūt jautrāks. Bārmenis bija pazīstams, tapēc pirmo aliņu es dabūju pa brīvu. Otrajam aliņam bija atlaide - es viņu nopirku pa 20 sant.(kaut arī viņš maksāja 1,50 Ls). :) Tad es atceros, ka sēdējām uz kaut kāda koka celiņa, un man bija problēmas aliņu trāpīt mutē, tapēc bieži vien tas tika ietriekts kaut kur vaigā. Tad es tāds mazliet iereibis gāju iekšā. Eju iekšā, man prasa dokumentus. Labi, pagriežos un aizeju prom. Tad es uzpīpēju un atkal gāju mēģināt pie tā paša čaļa tikt iekšā. Un kāds pārsteigums - man nesanāca. :) Tad es ar savām aizlietajām acīm pamanīju, ka ir arī citas ieejas. Nu aizgāju pie kaut kādas čiksas, kura mani ielaida iekšā. Un tad man pazuda filma uz kādu laiku. Pēc nostāstiem es esmu vienkārši gulējis smiltīs un dzēris alu ~_~ Tad, uz rīta pusi, es izdomāju, ka man gribas padejot. Bija grūti. Man jau tā bija problēmas vienkārši kājas nostāvēt, tapēc gadījās ik pēc demit minūtēm kaut kur nomaukties.

Pats labākais sekoja vēlāk. Gāju uz mājām un pieturā uzdūros diviem čomiem. Viens bija galīgi aizlējies, tapēc viņš gulēja pieturā uz soliņa. Neguļošais čalis izdomāja, ka jāiet mājās, bet mēs savukārt izdomājām, ka nahuj nekur iet negribas. Tad mums piebiedrojās vēl divi iereibuši draugi. Nu ok, sanāca, ka 4 čaļi bez naudas gaida autobusu. Tad mēs ar draugu gājām taksistiem prasīt cigaretes XD2 Es dabūju vienu raķeti un vienu Wall Street. Trakie taksisti ibio. Pēc tam mēs laimīgi sagaidījām autobusu, kura šoferis bija stresains pidars. ā, jā, mēs uz trijiem sakasījām 40 santīmus ceļam. Lieki teikt, ka tas nebija ne tuvu pietiekami. Karoče es kāpju autobusā un stresainais pidars man saka:"Tu nevari kāpt iekšā, tu esi iereibis." Kaut kādā veidā mēs tomēr tikām iekšā. Stresainais pidars visu laiku mums kaut ko dirsa virsū ar savu limbažnieka akcentu, kas mums visiem likās nereāli rēcīgi, tapēc mēs ceļu pavadījām rēcot. Tad nu pienāca laiks kāpt ārā. Tad, pirms kāpšanas ārā, mans draugs pieturas pie tiem stieņiem, kas ir domāti, lai pie viņiem turētos. Tad viņš tā nedaudz, kā lai saka, pievilkās. Bet nu točna, tikai nedaudz. Stresainais pidars pieleca kājās, šo sagrāba, un tad savā foršajā akcentā teica:"Viss, es vedis tev uz Valmier, uz policij!" Es domāju, ka čalis mēģinās izrauties vai kaut ko tādu, bet nē, viņš rēca. Īstenībā rēca viss autobuss. :) Un tad mums bija īsas pārdomas, ko darīt - iet piekaut šoferi vai gaidīt, kas notiks tālāk. Nu, beigās mans draugs tika atlaists vaļā, un mēs diezgan smagi ierēcot devāmies mājās. :)

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Cik skatos visiem te baigi jautri iet. Shodien izdomaju pabraukaties ar ixu. Aizbraucam uz vienu spottu. Pie Rimi aizmugure uz rampas. Izdomaju ka jameigina lekt no sana ieksha rampa tjip slipuma. Visu laiku uzlecu un tad jau biju noguris. Ieskrienos tulit lekshu... lecu un BAMS atsitu priekshejo zobratu tieshi pret kanti un kjede uz pusem. NICE dusmas... kjedi aizlidinu pa gaisu un eju majas. Atradu k-kadu kjedi no veca ixa lieku klat bleg pa iisu... Aizgaju pec tas kjedes ko izmetu un sastikjeju kopa. Tagad atkal var ripinaties bet nu janoperk jaunu kjedi.

Tikko pokera papisu 60 000$ nobesijos. Tagad kacaju filmu Hart's War ceru ka bus interesanta. Laikam 04:00 celshos jaizbrauc kopa ar senciem pa ģelam japaliidz u.t.t A mosh vispar neiet gulet? ehh...

Shodien vel dabuju "urla protekšanu" - piparu gazi. Kabata stav vismaz droshak tagad bus.

Ehh nu labi... Lai jums jauks vakar/nakts/riit nezinu ka nu kuram :) Tikko filma noka4ajas jaiet pakjert cepumus, kolinju un jaskatas :)

p.s. Good luck

Link to comment
Share on other sites

:) jagaida kad eziic uzpeldes lai piebiedrojas jautriibai :)

Būtu tev pievienojies, bet tikai šodien atlidoju no vienām baigi foršām kāzām. Protams, atkal esmu mazliet sadzēries, pavisam nedaudz padziedāju @ gign, tikko kaut kas uzlika voti uz de_train [kuru es nevaru ciest], tāpēc beidzot man ir iemesls iet izgulēties. Veiksmīgu jums visiem nu jau pirmo šīs nedēļas darba dienu. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

es nensaprotu, te var runāt itkā taka šitas būtu čats?

vai, kā te drīkst rakstīt postus?

neliekat warn bet paskaidrojat please :)<_<

Raksti to, kas tev uz sirds. Man uz sirds ir sakrājies:

*AHAHAHAHHAHA*

YEAH RIGHT!

un

SKAVENDZJĀĀĀĀĀ

HAVJAHĀAĀĀĀAĀ

Denja ir denja. Balts ir balts. Denja ir denja.

Man ir neliela dilēma. Ja vārdu denja rakstītu ar ņ, vai tas būtu pareizi? denja - burtu n izrunājot cieti un uzreiz pēc tā seko "ja"? vai deņ ja - ņ izrunājot mīksti un uzreiz pēc tā seko "ja", vai arī vienkārši deņa, bez j? Ja pareizi būtu deņja, vai tad nevajadzētu rakstīt denjja? Es tiešām esmu apstulbis.

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

tam nu gan es neticu, tie ir profinu cipari

Nu vnk kacaju virtualo naudinju. Uz play money speleju un tur man normalas summinjas krajas... Party pokera samera viegli ir vakt to naudu jo visadi mudaki liek tik all in kaut ari neka nav :D Shodien vnk kartis nekriit araa...

Turniirus reti speleju bet ja speleju tad carbon pokera kur parasti ipashi neveicas jo kartis hujovas krit araa.

Link to comment
Share on other sites

Tiko uzzinaju gandriz no KRESLA nokritu!

Top New: Pēc jaunākām ziņām (diemžēl neoficiālām), uz šo brīdi uz BBP-2008 pārdots 120.000 biļešu.

Tas nozīmē:

1. Tiks uzstādīts visu laiku Latvijas rekords par visapmeklētāko masu pasākumu

2. Liepāja tiks nograuta no Zemes virsas

Lielākās LV apsardzes firmas esot atteikušās uzņemties atbildību par tik lielu bardaku.

Un padomajiet vel jau cik K uz vietas meigjinaas nopirkt :D :D :D

Tagad darbaa sezhu,un sjo laikam pietiek stradat jau :) vakar vispar forshu atrubonu noravu(shoreiz nebiju zem %) :) 18:00 atrubijos un lidz 9:00 noguleeju :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...