Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams

Recommended Posts

Nez, man teica, ka bez tiem 60ls vēl cipa jākārto pie mustanga instruktoriem (lai gan reāli tā nenotika, jo es jau tā tur pēdējos termiņos skrēju visu kārtot, tāpēc sanāca tikai tie 60ls). Un, tā kā man vēl bija dāvanu karte Mustangam 50ls vērtē, tad man sanāca dikti izdevīgi [:

• Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• GooD`MeN

1785

• b0r1ng

1260

• Epix

1125

• Nightmares^^

1060

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nu kāds sakars atkal tos + un - ?!

eu moshk luudzu neliekat man tos miinusus, taa jsu daudz vinji

Uķ, uķ. Varu saderēt, ka vadu auto krutāk nekā Tu vadi sievieti ((((:

Posted Images

Pa cik ir iespējams atbloķēt iphone 5 + vai visus modeļus ir iespējams atbloķēt?

Ir piedāvājums ieķert telefonu pa 200ls, bet nezinu vai ir vērts. Par atbloķēšanu sanācis tikt virsū tikai kaut kādām slāvu lapām, kuras man saistās ar ķīniešu ķeburiem.

rofl vinjiem visu laiku ir akcijas un vienmeer sanaak ka tu vairaak pa 10 nesamaksaa, es patraapijos uz samaksaa visu par obligaatajama braukshajaam 70 Ls un dabuu teoriju pa 9 Ls.

Pa cik ir iespējams atbloķēt iphone 5 + vai visus modeļus ir iespējams atbloķēt?

Ir piedāvājums ieķert telefonu pa 200ls, bet nezinu vai ir vērts. Par atbloķēšanu sanācis tikt virsū tikai kaut kādām slāvu lapām, kuras man saistās ar ķīniešu ķeburiem.

Značit nespīd tev iTruba

ko tu tur dari? strada vai atputies?

Vinsh dzer :)

Riga-Liepaja ar Biti 1naa vietaa uz 5min pazuda zona, parejo visu celju planshetee skatijos HOKJI LIVE caur stream... Bite rullzzeeee... nezinu kas tas pa murgu ka bitei neesot zona...