Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

kā jau jums abiem ar lāci teicu, vai nu abiem vai nevienam, jo tūbijs uzsāka ar tādu tekstu afrodītes virzienā, bet ziediņš vienkārši izmantoja iespēju šaut ar to pašu tikai pretējā virzienā

:iepermani: <- ahujennijs smailijs

EDIT: Nu tjipa ziediņam banu noņēmu, nezinu vai man tas izdevās :D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Aww, kādi jaukvārdiņi.

Ame, jū šūr? (:

Vispār tas A. teksts par smilšu kasti atvēlēto skan tik sasodīti piemīlīgi, hahh.

Šovakar laikam viss tāds jauks un pūkains, pieņemu, ka garastāvoklis kompensē pa dienu nejaukās izdarības. ^^,

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Ziedinja atbilde Tubija tekstam, kas bija versts pret Afroditi, lika skaisti pasmieties, sakarigs un smiekligs posts, kas bija ar savu devu humora, sarkasma un patiesibas :D Par sadiem postiem atvalinajumu nevajag, turpinam taada kvalitate, nevis ar jeliem nevajadzigiem un stulbiem tekstiem :)

Ma kaut kaa saak maakt baigas bailes, kas notiks megameet shogad ja abi miilnieki ieradisies uz pasakumu, ir divas opcijas, vai nu vinji viens otru izrubis vai miilas uzpluuduma izvaros, you pick :sex::xd3:

p.s. no offence :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Visu ko taču vajag savā dzīvē redzēt.

Un aaaaa, cmoon, nesauciet mani par afro >_<

naya, es zinu, ka, palūdzot to skaļi, es tikai kultivēšu šo ieradumu, bet nu...

Tad iespējams mēs varam tevi saukt par kultivātoru? Vai kombainu? Neklausaties manī. Es jau dzēris, un vēl vakars priekšā. Wohooo

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...