Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu tas vairāk tā kā uz plašāka profila speciālistiem domāts :) Es pēc videnes uzreiz gāju strādāt, profenē neiestājos - my bad. Nav iespējams iegūt darba pieredzi, kuru pieprasa, ja pie pirmās izdevības tavā vietā atrod kādu salagu, kas no bezdarbniekiem var pusgadu par baltu velti raut. Esmu strādājis rūpniecībā, ceļiniekos, depo un kur tik vēl nē. Nodokļu grāmatiņa ir tik tāl piegāzta, ka bez jautājumiem par iepriekšējām darba vietām vienkārši neiztikt. Izdomāju kaut ko pamainīt, atbraucu uz UK, bet nu nepareizajā vietā trāpīju. Pirmā reize, vēl pa sauso. Pie vietējās kārtības vēl tikai pierodu, jo strādāju te tikai mēnesi. Nav jau tā, ka te viss ir dikti sūdīgi, bet ja es tagad dzīvotu viens, būtu jānomaksā rēķini no algas, kuru ieskaitīs tikai pēc pusotras nedēļas, tad gan būtu dikti neforši. Gan jau arī ar divīti varēs kaut ko sabīdīt, ja šeit galīgi švaki paliks. Nav jau šeit arī rožu dārzs. Ja negrib koju variantu šeit, tad 1 bedroom flats mēnesī bleķo pāri 500 funtiem. Bračka par 1istabas dzīvokli centrā bleķo ap 800-900 mēnesī.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Nu basicly ir tā, ka ar darbu LV 3 cilvēkus apgādāt un 2 dzīvokļus apmaksāt ir visai sālīts pasākums. Karjeras izaugsmei nav laika, skanošo vajag uz sitienu. Ne jau aiz neko darīt uz UK braucu, bet nu pie viena arī šo to jaunu pamēģinu. Ja vēl par sevi būtu tik jāuztraucas un jāapgādā, tad LV turpinātu rukāt pa 3-6 mēnešiem, bet nu tagad tā nevar atļauties.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Man laikam nepietiktu drosmes braukt kkur uz arzemem šancēt, cik dzird visiem skumjie stāsti ;d nez ka jums, bet man tepat LV dzive apmierina.

protams, cilvēkiem ar līkiem pirkstiem un resnām dirsām vienmēr ērtāk ir sēdēt uz seņču rēķina (un es nemudinu braukt uz uk, doma ir tīri vispārēja).

Link to comment
Share on other sites

Deadalive, ieliec konta nr., lai foruma biedri var saziedot naudu privātskolotājai, kas iemācīs tev atpazīt burtus un skaitļus.

biju nošāvis garām? man jau likās, kur esi pazudis :D

aahahahahaha :D sorī, kam negadās :D bet bij vismaz jautri :)

p.s. būtu pm atmetis, būtu takš noņēmis jau 6dien no rīta.

Link to comment
Share on other sites

Bļe, tak nevar PM nosūtīt :D Uzliec sev banānu un pamēģini.

protams, cilvēkiem ar līkiem pirkstiem un resnām dirsām vienmēr ērtāk ir sēdēt uz seņču rēķina © Teletubijs yolo-swag-thug life izvēlējās viņu, viņš to neizvēlējās.

Link to comment
Share on other sites

Dominik, pastaigā pa pubiem un prasi vai nevajag trauku mazgātājus, jo atceries, ka tu tur pagaidām esi vēl lielāka nulle kā šeit, Latvijā, so, tev ir jāsāk no pašas apakšas. Tev tur maksās droši vien tik pat cik tajās sūdainajās fabrikās, tikai bonusā [varbūt] tevi paēdinās darbā. Kamēr būsi trauku mazgātājs varēsi palīdzēt pavāriem darīt visādus vienkāršus darbus un varbūt pat iemācīties pavāra profesiju. Čoms šitā ir aizkapājies līdz headchef amatam (augstākā pozīcija virtuvē), pelna nesūdīgi.

Vai arī... pisies atpakaļ uz Latviju un iegūsti normālu izglītību (šis, manuprāt, labāks variants).

Link to comment
Share on other sites

Es labprāt tagad dirnētu kādā RSU vai LU lekcijā, bet diemžēl situācija ir tāda, ka nauda ir vajadzīga jau tagad, nevis pēc 5 gadiem. Šad tad nākas izvēlēties tos nepatīkamākos variantus. Atkārtošu vēlreiz - ne jau ar smaidu uz lūpām un rokām pa gaisu, es no LV aizlidoju prom. Tā nu ir sanācis...

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Baigie baigie stāsti te iet vaļā.

Bet tikai nesaprotu,kur tu dirsā ellē ratā īrē istabu pa 500 gbp(jūs tur kkāda vip rajonā nedzīvojiet) un kur vēl tādi smieklīgi cipari 800-900 es no smiekliem gandrīz apdirsos. Es dzīvoju pusstundas braucienā ar autobusu no liverpūles centra,ar riteni ātrak aizmiņos. Un kas ir galvenais,mēs maksājam 550 gbp par īri mēnesī,trīs istabas dzīvoklis,plus liela viesistaba un virtuve.,čomi dzīvo tepat blakus sant helēnā,20 min ar auto no manis,un viņi īrē māju,četras istabas,viesistaba,divas vannasistabas,protams,virtuve liela,sēta kur auto iedzīt,un viņi maksā īri 600 gbp mēnesī. Es nesaprotu,vai nu tu,totāli te dirs,vai nu jums podi ar zelta malām. francijā nodzīvoju divus mēnešus,kūrorota pilsētā,okeāns 1km attālumā,īrējām pusi mājas no samnieka,800 eiro mēnesi,itkā bija 1500 eiro,bet nokaulējām.

Pats galvenais ko gribēju teikt ir tas-JA ROKAS NO DIRSAS NEAUG UN IR GALVA UZ PLECIEM,TAD DARBU VAR ATRAST JEBKUR.

Ja nezin ko pats dzīvē vēlas,un nav ieguvis nekādu arodu,tad vien tik nāksies strādāt,dzīvot kopā ar tūbiju,un hujārīt noliktavā. Bet tā jau arī nav liela bēda,garlaicīgiem cilvēkiem patīk garlaicīgi darbi.

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ja nezin ko pats dzīvē vēlas,un nav ieguvis nekādu arodu,tad vien tik nāksies strādāt,dzīvot kopā ar tūbiju,un hujārīt noliktavā. Bet tā jau arī nav liela bēda,garlaicīgiem cilvēkiem patīk garlaicīgi darbi.

Dominixa sauktie cipari ir par lielu priekš viņa staffa, ko saka, tevis sauktie cipari par mazu priekš tevis sauktā staffa.

Acīm redzot ķērcot par CS:S serveri esi izpelnijies ahujeno godu UK/Francijas kurorta pilsētās, ja reiz vari tādas hatas sarunāt par tādiem cipariem.

Un jā, iespējams uz nelīdzsvarota cs:s drota fona esmu samērā garlaicīgs.

Link to comment
Share on other sites

protams, cilvēkiem ar līkiem pirkstiem un resnām dirsām vienmēr ērtāk ir sēdēt uz seņču rēķina (un es nemudinu braukt uz uk, doma ir tīri vispārēja).

Ja man butu līki pirksti tad es gan jau atrastos turpat kur tu ;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Council tax ir tāda interesanta padarīšana - mainās atkarībā no tā, uz kāda zemes pleķa tev tas īpašums ir. Par šo dzīvokli ( 1 bedroom, dzīvojamā istaba, virtuve, vannas istaba, veļas istaba ) nākas maksāt dārgi, jo tas atrodas gandrīz centrā. 15-20 minūšu braucienā no šejienes var atrast māju ar 3-4 istabām par tādām pašām cenām. Gāzes apkure, elektrības tarifi nav no lētākajiem, bet dzīvot var. Nav transporta, tāpēc nākas izvēlēties dārgāku variantu, kas atrodas tuvāk darbam. Ne jau par īri vien to summu atdod, bet par visiem komunālajiem un sakaru pakalpojumiem vidēji mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

Tūbij,nu ko gan es tev varu teikt,ja pats esi padebīls muļķis kurš ļauj sevi pist dirsā ritā vakarā,tad tik vien turpini hujārīt noliktavā un īrēt vienistabu dzīvokli pa 800 gbp. Tas ir vnk rēcīgs gabals :XD2:

Dominix,konsul taxis 100 gbp,ja vēl to izdala uz trīs vai četram personām,tāāā ir smieklīga cena,un plus kas vēl ir smieklīgāk,pie sauktajiem tūbija algas cipariem,tās vispār ir kapeikas. Palasot viņa situāciju šeit uk,liekas,ka viņš tur dzīvo zelta bedrē un naudu katru nedēļu čupā krāmē,īrē dārgākos apartamentus,mēnesī viņām paliek pāri 500-600 gbp,bļeģ tas tak ir tāds totāls bulšits.viņam būtu jāstradā 16 h dienā,un gignam viņam tok laika nesanāku. Un pie tiem cipariem ko viņš minēja ko nedēļā var izcelt,es rēcu. Pie tadiem cipariem es jau braukātu ar range rover sport,nevis citroenu.

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Šo UK tēmu derētu vienkārši aizliegt, vēmiens jau no šiem sūdiem nāk. Ja grib strādāt UK, lai strādā, ja grib palikt LV, lai paliek. Katram sava dzīve un izvēle.

Edited by FBI.Informant
Link to comment
Share on other sites

Igor, dzīvē tu biji smukāks... Rīgā par vienu istabu centrā es atdotu tik, cik par 3istabu dzīvokli Liepājā. Šo absurdu turpināt ir tik pat bezjēdzīgi, kā lipināt banu semjorkam, ar cerību, ka viņš mainīsies.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Šo UK tēmu derētu vienkārši aizliegt, vēmiens jau no šiem sūdiem nāk. Ja grib strādāt UK, lai strādā, ja grib palikt LV, lai paliek. Katram sava dzīve un izvēle.

Tēmai nav nevainas, vienk. allaži atrodās lielie LV patrioti, kas joprojām sēž uz senču pakaļām (like a seen), kā arī tādi, kuri kkur ir tikuši pateicoties radu būšanai, vai arī tādi, kuriem ir kkāda izglītība (nekāda dižā), un uz nahaļavu tikuši kkur un tad skandina, cik labi būt ir LV, kamēr citi cilvēki, kuriem ir kārtīga pieredze, stāžs, etc. masveidā dodas prom no LV uz citām zemēm...

smejies vai raudi, bet tāda ir tā reālā dzīve vairums LV ģimeņu/indevīdu dzīvēs...

Link to comment
Share on other sites

Jā, sēdēšu uz senču reiķina vel 3 menešus kamer ir prakse, so? Ko man tagad darit? Nesaprotu šitos... Un es esmu no Rīgas :*

Nu tad stasti draugs kada tad ir ta tava pieredze?! Par ko tu UK strada? Tu noteikti esi ļoti talantigs ar zelta rokām...

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nu tad stasti draugs kada tad ir ta tava pieredze?! Par ko tu UK strada? Tu noteikti esi ļoti talantigs ar zelta rokām...

sudraba, vismaz nav te jāutraucās par maziņajām, tas ir, ja panem viņu priekšā, tad viņas neskrien uzreiz uz menteni.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

ehh, izvairies no jautajumiem ar stulbam atbildem, skaidrs ;)

man gan liekas, ka šovrīd vienīgais mudaks esi tu, tas, ar saviem tukšajiem uzbraucieniem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...