Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu un, ka viņš pēc krieva izskatās? Mani arī daudzas reizes ir uzskatījuši par krievu, kaut gan esmu tīrs latvietis.

Nezinu, ir reizes ka pēc sejas jau vien var pateikt ka viņš ir krievs, par Tevi es nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Nu un, ka viņš pēc krieva izskatās? Mani arī daudzas reizes ir uzskatījuši par krievu, kaut gan esmu tīrs latvietis.

bļe, man visu laiku šķita, ka tu i krievs. Esi pārliecināts par to tīro latvieti? ~_~

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Viņš čista latvietis ;D

Par to čali runājot, kas Ziepniekkalnā meiteni novāca, viņš manu paziņu draugs esot bijis, viņi vispār šokā par to, ka viņš tā.

Un vispār, Ziepniekkalns laikam kaut kāds īpaši ass - kaut kad "salīdzinoši" nesen vēl bija gadījums, kad R94vsk mācījās "klusais ūdentiņš", kuru čaļi daži kaitināja, sevišķi viens, un šamais garajā pusdienlaika starpbrīdī aizgāja uz mājām, paņēma virtuves nazi un vienreiz sadūra to čali, kas viņu kacināja, un pats izleca ārā pa logu. Hmm.

Link to comment
Share on other sites

Latviešu visvarenā rase nespētu pastrādāt tādu noziegumu...

Noteikti nevarētu, kārtīgs latvietis uzpīpē legālo un lec automašīnu stiklos, ar bumbiņpistoli šauj sev ausī.

Link to comment
Share on other sites

"Ar bumbiņpistolī šauj ausī" psc :D :D lol

Negribas raut uz kašķi,bet katrā trešā postā,viņa kkur brauc,vai taisās braukt,citreiz pat lasot viņas,liekas,ka viņa "braucot" raksta gign forumā "ai,laikam "jābrauct" izmest miskasti" jā jā zinam,ka tev ir auto,pamanīja jau to piecpadsmitajā postā,kad pieminēji,ka kkur "brauksi"

Link to comment
Share on other sites

Vēl foršāks "fīlings"(runājot tavā slengā) ir tad,kad nomet auto uz vāka,vai 90° grādu līkumā ienesies ar 80 km/h un pēc tam centies savākt,iztasnot auto,vai arī apzināta auto postīšana,cenšoties nonest,nostumt no ceļa drauga transportlīdzekli.

BAIGAIS BAIGAIS "FĪLINGS" "FĪLINGS" "FĪLINGS"

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Vienalga ko lasi, kāda tēma, visos latviešu portālos ir agresīvi komentāri. Pat šeit cilvēki beztolkā dirš un lecās. Iespējams tas ir dažu indivīdu dēļ, bet, hey, ko tad es zinu.

Zajebisss tauta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sadaram, ka mans kaimiņš ir pats pats ''talantīgākais'' auto vadītājs!

Mana vecuma, 21 gads, pa 3 gadiem paspējis uzmest uz vāka 3 ''auģikus''..

Pēc tiesību dabūšanas nepagāja ne 2 nedēļas, kad ''ADAC'' atveda uz mājām salocītu Audi. No Problem, vāģis apdrošināts, brauc uz salonu un izvēlies jaunu auģiku. Aptuveni pēc gada, atkal ziema, uzsnidzis, čalis laikam gribēja padriftot.. Nakts vidus, nespēju gulēt, jo ārā kāds kaut ko baigi ņemās, izklausās pēc traktora, atveru žalūzijas un skatos, atkal ''ADAC'' evakuators atvedis salocītu Audi :D Trešā reize bija pirms kāda mēneša, arī nakts laikā, uzsnidzis viegls sniedziņš, sēžu viesistabā skatos CSI:Miami, dzirdu, pie mājas piebrauc kaut kāda ''ne vieglā'' mašīna, atkal ''ADAC'' :D Pats čalis staigā ap auģiku ar lielu plāksteri uz pieres un kaut ko lamājās..

Cik nu sanācis aprunāties par šitiem gadījumiem ar viņu pašu, pirmo un trešo auģiku viņš uzmeta uz vāka vienā un tajā pašā vietā :D

viens jautājums vēl ir atklāts: KAD VIŅAM PIELEKS, KA NO KĻŪDĀM JĀMĀCĀS ??!

Link to comment
Share on other sites

tas tak chill, manā rajonā tā vislaik ir, vnk šoreiz visi sašūmējās jo tas notika publiskā vietā. Savos laikos(90tajos) lai tiktu dzīvoklī regulāri nācās pārkāpt pāri kādam līķītim vai narkomānam savā kāpņutelpā :/

Link to comment
Share on other sites

Affe, var parēkt .. Pēc IQ varētu būt tāds pats kā Podoļskis pāris gadus atpakaļ..

es tev neticu :D

tapēc, ka 90-ajos viņam bija 2-4 gadi?

Link to comment
Share on other sites

Vienalga ko lasi, kāda tēma, visos latviešu portālos ir agresīvi komentāri. Pat šeit cilvēki beztolkā dirš un lecās. Iespējams tas ir dažu indivīdu dēļ, bet, hey, ko tad es zinu.

Zajebisss tauta.

Man ir nelāgas aizdomas, ka mēs esam vienīgā tik nolaistā tauta, bet būtu ļoti interesanti noskaidrot.Iespējams, ka šo varētu pat izdarīt, ja to varēšu apvienot ar kādu no augstskolas kursiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...