Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

safīrējat man tā vācu repčika dziesmas nosaukumu, paldies

man shazams stāsta, ka tas nav nekāds remiks, bet gan alicia keys - empire state of mind

Link to comment
Share on other sites

Visi krutie topiki aizlēgti, bet kaut ko ierakstīt gribas, jānāk vien šite.

Traki laiki pienākuši...ārā auksti, narkomāni dursta nabaga lēdijas laimētavās, Dinamo izdomājuši beidzot vārtos bakstīt, sabiedriskajā transportā vienmēr pagūstu iekulties dzīves pārspriešanā ar nepazīstamiem/iereibušiem ļautiņiem, vīns joprojām rūgst, jāiztiek ar ingvera tēju pie zirga gaļas vakariņām. Dāvātam zirga gaļas konservam sastāvu neskatās.Tos kažokzvērus arī nevar bāzt konservos? Katrs pats savas gaļas kāvējs. Es visu ziemu baroju putnus, visādas zīlītes, zvirbuļus, sīļus, sarkankrūtīšus, tiem cūkas āda ir pats labums. Ko šie darītu ar zirga ādu - bail domāt. Es pati jau nebūšu sliktāka par tiem putniem. :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

DELFi. Vatikānā pirmdien slēgtā kardinālu sanāksmē mēģinājis iekļūt kāds viltvārdis, kurš bija ģērbies garīdznieka tērpā un sevi dēvēja par bīskapu Basiliusu.

Kruti.

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Dzeru Mezzo Mix un domāju par to, ka tas, ko es dzeru ir nenormālākā ķīmija..

Lai pārliecinātos, apskatījos uz etiķetes - tiešām... visādi ''E'' un dažādas nedzirdētas vielas :)

Lai attīrītu iekšas un atsvaidzinātu prātu ar pozitīvām domām, laikam mazliet parotaļāšos ar svaigi nopirkto bongu un jaukajiem dāvanu maisiņiem no Holandes..

Link to comment
Share on other sites

Dzeru tēju un zāles, iesnas, eju gulēt, atzīmējos 13. lapā.

ar zālēm sapisīsi savu veselību vēl vairāk :/

Skarbā mūsdienu patiesība :(

Link to comment
Share on other sites

Sapišanas speciālists esi? :) Ej sapis savu florbola komandu.

Nezinu kādā sakarā tik stulbu jautājumu uzdod, grūti atbildēt.

Es tik gribēju pateikt, ka ar vecajām latvju metodēm var vislabāk atveseļoties. Lauku zālītes, uzlējumi, kartupeļu tvaiki utt..

Get well soon ;)

Link to comment
Share on other sites

Performance tas Tev, lai Tu naktīs negulētu un taisītu visiem uzlējumus, lai nebūtu jālieto zāles, jo redz tā var sapist savu veselību..

Paldies, tulīt pat ķeršos pie darba! :)

Link to comment
Share on other sites

Tas ir no tās sērijas - (kr. val. - eslji bjot, znachit ljubit).

Bet ja nopietni, tad tie klusie ūdeņi ir tie dziļākie. Paskatoties uz to čali, pat nevarētu pateikt, ka viņš būtu uz kaut ko tādu spējīgs (vienīgi, ja uz acīm paskatās - ir kaut kāds crazy...)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...