Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

paldies par pozitīvo video :D

pērles vienkārši ''Laikam stipri kritis no moča'', ''nepanes mūsu ēdienu, na**j man tādu'', ''precēties??! Nē, EU..'', ''Tu esi ta kā 10 cm no zemes(paskatās uz savām kājām)''

haha, vienmēr laipni, paklausies 4:10 - 4:18, epic. :D

"Ja man sanāk pārtijs, es no rīta, man galva reibst, daudz nevajag pēdējā laikā, normāli izdevīgi mesties ir"

haha, vienmēr laipni, paklausies 4:10 - 4:18, epic. :D

"Ja man sanāk pārtijs, es no rīta, man galva reibst, daudz nevajag pēdējā laikā, normāli izdevīgi mesties ir"

Un vēlviens 5:56 - 6:02, "vot sievietes saka, džeki tizli, strutaini"

Link to comment
Share on other sites

meitene simpātiska, a tur tāds lohs ka pizģets.

tieši tādus es iedomājos mūsu foruma īpašākos iemītniekus dzīvē.

nu nevajag jau arī tik augstu novērtēt. Šim puisim patīk moči, breakdance..

Nav nekāds mājās-sēdis vai tupusmīslis ;)

Link to comment
Share on other sites

Guntars Krebs pirms 4 dienām

nu es jau gar zemi esmu no komentariem!!

Daudzi to parak nopietni pienemusi!

kaut ari patiesiba neviens neko nebija salietojies un vnk nolemam padzit fignju kameras prieksa!

kaut ari taja pasa bridi man ir ari draudzene un taja sova no taisnibas ir sakums kur runa ar ko es nodarbojos!

par tiem pelmeniem un kefiriem fufels un par attiecibam ari fufels,jo nekas tads nav bijis!

un cilveki kuri chikst un piikst par maniem zobiem,tad tur nav melni zobi,jo melnus zobus pat bomzim neredzesi!

Link to comment
Share on other sites

Man patik tas vecenes kas sež un baigi gudri dirš par viņu sadereibu pec zvaigznem, horoskopiem un parejiem sudiem, nu da labi kads sakars :D

Bet chalis psc, vienu bridi pat atgadinaja to Zeltiņu no neloģiskajiem jautajumiem ;d klausies un vsp nesaproti ko vinsh runa ;d

Link to comment
Share on other sites

Man patik tas vecenes kas sež un baigi gudri dirš par viņu sadereibu pec zvaigznem, horoskopiem un parejiem sudiem, nu da labi kads sakars :D

Bet chalis psc, vienu bridi pat atgadinaja to Zeltiņu no neloģiskajiem jautajumiem ;d klausies un vsp nesaproti ko vinsh runa ;d

par tām zvaigznēm un horoskopu zīmēm.. Es pats tam arī nepievēršu nekādu uzmanību, jo viss par un ap to šķiet visai truls pasākums. Taču parakņājos dziļāk pa saviem datumiem, horoskopiem un citām štellēm, uzdūros uz tā, ka viss, kas bija par ''mani'' sarakstīts, pilnībā atbilst manam dzīves gājumam un manam raksturam. Pēc tādiem pašiem principiem izgāju cauri visiem saviem ģimenes locekļiem un 95% no visa bija atbilstošs noteiktajam cilvēkam. Kaut kas jau tur apakšā slēpjas, tapēc pilnīgi zemē to nomest nevar.

Bet tas tik tā, kārtējais off-topic komentārs. ;)

Link to comment
Share on other sites

Shazam neatrod nekadas sakritibas taj dziesmai kas sakas 5:30 :)

Taa kaa es metu alko vairak vai mazak nost, nelietoju vairs stipros alus, tikai retu reizi... Vakar iegranteeju KASTI suslu dzērienu RADLER greifrūta pa 29santīmi pudelē :) 5,80Ls un kaste uz balkona vnk stāv :) 2gradi limonades vietā ideali , pie tam tas mani atradinaas no alkaholisma :) Mazak arii manaam aknaam kaitee...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Shazam neatrod nekadas sakritibas taj dziesmai kas sakas 5:30 :)

Taa kaa es metu alko vairak vai mazak nost, nelietoju vairs stipros alus, tikai retu reizi... Vakar iegranteeju KASTI suslu dzērienu RADLER greifrūta pa 29santīmi pudelē :) 5,80Ls un kaste uz balkona vnk stāv :) 2gradi limonades vietā ideali , pie tam tas mani atradinaas no alkaholisma :) Mazak arii manaam aknaam kaitee...

Vari dabūt tos radlerus tik labi iekšā? .. Pag, tas ir kaut kāds LV radlers vai no otras robežpuses ?

Edited by Performance
Link to comment
Share on other sites

Šitās pederastkas angliski sauc small messenger bag vai ir specifiskāks nosaukums?

pareizi ir tā kā tu saki, bet sarunvalodā izmanto gan ''shoulder bag''(biežāk), gan ''messenger bag'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Man kabatās par maz vietas, sērkociņkastītes izmēra arī nemeklēju. Pie mums var nopirkt tikai pēdējos sūdus par 30Ls un kaut cik jēdzīgas sākas no 50Ls. Jāpaskatās vai ārzemēs nav kaut kas par saprātīgām naudām pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Visi šodien pa ballītēm izklīduši vai kā?

Vai arī aizgājuši ātrāk gulēt, lai varētu vēlāk piecelties uz Gulbja maču!??

Link to comment
Share on other sites

Gulbis vienkārši izdrātēja Tipsareviču visādos variantos :)

asām!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...