Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es strādāju pilnu slodzi, divās haltūrās, mācos tālmācībā un vēl mēnesī 30-60 stundas aizvadu treniņos :) Nav viegli, toties tas iemāca ļoti labi novērtēt brīvo laiku.

ar tālmācībā tu domāji neklātieni vai kādā ārvalsts augstskolā, jo cik atceros tu juristus esi beidzis?!

Link to comment
Share on other sites

ar tālmācībā tu domāji neklātieni vai kādā ārvalsts augstskolā, jo cik atceros tu juristus esi beidzis?!

E-studijas Latvijā. Juristus pabeidzu, nu laiks kam citam (IT) :)

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Reiz šajā, vai iepriekšējā spama topikā es izteicos, ka vienas muižas bēniņos redzēju tukšu pudeli ar šņabi "Foršs", cilvēki vēlējās redzēt tā brīnuma bildes.

Atbildēju, ka mēģināšu dabūt - nedabūju.

Ir pagājuši kādi gadi 4 un internetā atradu tā šņabja bildi.

Lūdzu, šņabis "Foršs".

forshs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cik es sapratu, tas šnaps ir latviešu ražojums, taču neoficiālais variants, apejot akcīzes nodokli. Čomam bija pilna garāža ar "Zemnieku" šnapsu, kurš nebija nemaz tik sūdīgs. Arī smuka pudele, smuka etiķete un vēl pudele tādā sietiņā iekšā. Cik es atceros, vienas pudeles "ievešana" izmaksāja ap 1,70 Ls, pārdeva pa 2,50 Ls (0,7 l).

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

ārā ir trakoti pretīgs, lietains laiks, man, bļe, vel jālien uz centru pēc ābola lūkoties.

vismaz ir kāds, kas liek pasmaidīt - Jānītis...

Link to comment
Share on other sites

Visā Liepājas biznesa centrā no rīta nebija elektrības. Pie darba kopumā nav tikuši vairāki tūkstoši cilvēku. Tai skaitā arī es dabūnu paslinkot. Kā var vēl labāk sākties piektdienas rīts? .. ar aliņu no tikko saņemtās algas! That's right! Tikai laiks tāds gaļimijs, visu laiku līst un pūš - pirmā rudens vētra :/ Šorīt salauzu savu veco lietussargu... būs stimuls pirkt jaunu.

Labrīt!

inb4 posti par elektrības neesamību Liepājā..

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

kādam ir zināšanas par to, cik to Apple store ir Londonā, tas ir, tāds/i kā Lubrā?

Skatijos viņu lapā, tur ir vairāki spoti Londonā, tagad ne sūda netieku gudrs :<

edit: skaidrs, visas piecas bodes ir riktīgās, prosta pa perimetru izkārtotas.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...