Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

da ladna, idealo randinju paskaties, tur vispar labinieks, iepazistas visadi aiznemtie, kam jau ir pat sievas, tadvisadi paradnieki, kurus pus Latvija meklee utt. valjiigaas, kas pirmaja vakara jaugatavas uzvisu arii neizpaliek, kopuma nevaru pat pateikt, kas forshaks, tas randins vai ugunsgreks :D

Link to comment
Share on other sites

Epix kas tu nopietni skaties UGUNSGRĒKU? :P Tu esi vecis :DD Es arī skatos :DD

pilnigaa nopietnibaa, es neesmu izlaidis ne seeriju pedejas 3 sezonas :D es protams vinu neskatos pa tv, bet izmantoju tv3play.lv, tadaa kaa maratonveidaa, piemeram, sodien uz poham skatijos pedejas neredzetas serijas :D

Link to comment
Share on other sites

haha es arii skatos ugunsgreku ! tas serijas ko neredzu pa tv vienmer nocholeju tv3play +))

starpcitu shonedelj vadims leonu sashaus :rofl:

un tas jaunais seriaals arii diezgan okey , tikai hujova ka reizi nedelja tikai ..

Edited by attachment
Link to comment
Share on other sites

nu nezinu es paskatījos pāris sērijas ugunsgrēkam un nekas skatāms man tur nelikās.. tie viņu teksti ir tik stulbi un aktierspēle vājā līmenī (tikai viedoklis nevajag fleimot LOL)

tad jau labāk skatos Gandrīz ideālās vakariņas un pasmejos cik dažādus cilvēkus mēdz tur salikt un kā cilvēki vienu saka pavāram bet pavisam ko citu kamerai :D

p.s warn līmenis kaut kā samazinās arī? oO

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

nu nezinu es paskatījos pāris sērijas ugunsgrēkam un nekas skatāms man tur nelikās.. tie viņu teksti ir tik stulbi un aktierspēle vājā līmenī (tikai viedoklis nevajag fleimot LOL)

tad jau labāk skatos Gandrīz ideālās vakariņas un pasmejos cik dažādus cilvēkus mēdz tur salikt un kā cilvēki vienu saka pavāram bet pavisam ko citu kamerai :D

protams, ar Holivudu nesalīdzināt, bet nu, nezinu, man piem. ugunsgrēks patīk jau ahujena.

bļin, varētu UK viņu blenzt caur tv3play, visu laiku blenztu!

sūdīgi, ka viņu nekur nevar lejupielādēt, pirātisms rullzzz...

Link to comment
Share on other sites

nee nu stulbuma ugunsgreka netrukst :D protams no tehniska viedokla, aktieriem tur ir baigi chabigi, bet tapat vins liekas interesants, katra zinjaa neko labaku latviesi serialu jomaa nav izdomajusi pagaidam. Taas eenu speeles man gan nepatik, da lnt tur baigi vienmulji visus tos serialus pataisa. Principa es skatos tikai tv3, parejie kanali osta duumus :D

Link to comment
Share on other sites

Pie Notificationiem var noņemt visu.

Vai arī ieraksti /alertsoff un vari ierakstīt piemāram /alertson Jem, tad Tev iepīkstēsies tikai tad, kad kāds uzrakstīs tavu niku Jem. Tas gan jāliek katrā chatā atsevišķi, ja nemaldos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...