Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

jūtu, ka pēdējo rītu ceļos ar sajūtu, ka esmu slims. visa nedēļas nogale pa dirsu, darbā divas dienas neesmu bijis- nauda pa dirsu.. pozitīvi, bet vismaz īsāku nedēļu sev uztaisīju ^_^

es te tā īstenībā iedomājos, ka varētu tā kārtīgi iespamot nakts rīta spamā.

tad nu ko.. kā jau ierpiekš teicu, uz darbu neaizgāju... tad kas ir manā arsenālā?! weediņš, pokerā piķīts, lai var normāli uzgriezt..dahuja tējas, zāļu arī netrūkst, bet es esmu ahujenais čalis un viņas nedzeru! ha

bļad, kāpēc nevar dubultpostu?!!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Netaisīšu jaunu topiku, tapēc rakstīšu šeit.

Kāds Galaxy S2 lietotājs man varētu palīdzēt.

Varbūt esmu stulbs, bet nevaru atrast kur noņemt to stulbo funkciju, kas nosauc vārdu vai numuru tad, kad kāds zvana. Apgaismojiet mani kā šo brīnumu noņemt. :)

Link to comment
Share on other sites

Netaisīšu jaunu topiku, tapēc rakstīšu šeit.

Kāds Galaxy S2 lietotājs man varētu palīdzēt.

Varbūt esmu stulbs, bet nevaru atrast kur noņemt to stulbo funkciju, kas nosauc vārdu vai numuru tad, kad kāds zvana. Apgaismojiet mani kā šo brīnumu noņemt. :)

http://android.stack...n-notifications ?

For Galaxy S2, in Settings, Voice input and output, Text-to-speech settings, turn off Driving mode, this should turn off both call and messaging readout.

Karoč iekš driving mode kkas jāedito, izlasi visus postus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kā lai ātrāk sadakterē atsistas ribas?

Jau otro dienu mokos, pat paklepot nevar, tobiš, kamēr roku neliec uz ribām, lai būtu tā "vieglāk klepot" sajūta :/

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Moš ka lauztas?

nē, nav!

divi džeki pastāstija scenāriju ar lauztām ribām, viens iz savas pieredzes, otrs par bračku, kas bija lauzis ribas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Iespējams ir nevis lūzums, bet ielūzums, no tā arī sāpes... Iesaku aiziet uz rentgenu tagad, un pārliecināties, nevis minēt ar lauku metodēm.

esmu par glupu UK iet uz rentgenu, gan valodas ziņā, gan fiziskā.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad guli mājās 2 nedēļas, neko tur ātrāk nevar sadakterēt. čoms nesen avārijā atsita ribas pret paneli, kādas 3 nedēļas sāpēja, un vēl tagad no klepus netiek vaļā, kaut pagājuši jau kādi 2 mēneši. Pret sāpēm ir zāles, kuras var nopirkt aptiekā. Vai arī uz aptieku nevari aiziet?

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nu tad guli mājās 2 nedēļas, neko tur ātrāk nevar sadakterēt. čoms nesen avārijā atsita ribas pret paneli, kādas 3 nedēļas sāpēja, un vēl tagad no klepus netiek vaļā, kaut pagājuši jau kādi 2 mēneši. Pret sāpēm ir zāles, kuras var nopirkt aptiekā. Vai arī uz aptieku nevari aiziet?

Tu joko? Divas nedēļas?

Par zālēm - šo pāris dienu laikā esmu izdzēris gada normu pretsāpju līdzekļu (ibumetinu 400 + ibofpofēns 200 + klepus zāles, kurās ir daudz paracetamola), vairs nesaprotu, vai visp. ir jēga viņas dzert, jo labāk jau toč nepaliekās.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

gudri! kunkstot gignaa jau labak nepaliks, meklee vien, kur ir kads arsts.

esmu naivs, gribēju arī izmeiģināt laimi atrast, tobiš supportu GIGN`ā :aha:

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

nu te vienigi var kads vai kadi pateikt, ka juut tev liidzi(protams kaa isteniiba nemaz nav), tas ir vienigais supports seit. AA nee, papildus supports varetu but es dzirdeju.., man viens stastija..., manam pazinjam... utt. :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu reāli neko neizdarīsi, lai paātrinātu sadzīšanu. Ja ir lauztas/ielauztas riba, tad gan vienīgais būtu prātīgāk aiziet pie ārsta, lai nesaaug nepareizi. Man arī reiz sāpēja ribas, domāju, ka lauztas, bet beigās izrādās, ka cilājot svarus biju pamanījies ieplēst savu starpribu plēvi. Sāpes līdzīgas it kā būtu lauzta riba.

Link to comment
Share on other sites

Datoru guru, kas varētu būt par iemeslu pēkšņam CPU un operatīvās noslogotības kāpumam? Visu laiku tusēja 30-50% robežās, tagad, pie tiem pašiem procesiem- 60-90%.

Vīrusu and stuff it kā nav, viss ir noskenēts un pārbaudīts.

edīte: nevermind, esmu tizls.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Man patīk spēlēt ar mediķi, kā arī TF2 spēlēju tik kādas 2 nedēļas! Un vispār, kāpēc es attaisnojos! :coffee::D

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...