Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Lielos vilcienos boringam ir taisnība. Papīru tagad var arī idiots dabūt, vienīgās vietas, kur galvenokārt skatās papīru ir valsts iestādes, privātajā sektorā jau sen kā papīram ir otršķirīga nozīme. Skills ir tevī nevis diplomā.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Nopirku 8njus alus aizbraucu pie sievas omes, vinjas dzekam 86gadi shamo uzcienaju ar 3aliem shmaias ir jau labzz, aizbraucu uz bodi noperku vel 5cus alus iedodu shamam vel 2vus alus pa visam miiksts paliek a man ir OK, ali beigushies shamais izvelk 0,7 konjacinju ahujuenaako uzreiz vareja just,,, 4glaazes un es juuutu ka es jau esmu gatavs,nevinsh vinsh..ar katru glaazi man saak raut jumtu a vinsh paliek skaidiraaks,,, kad pudele beigusies man filma pazudusi a shamais skaidrs kaa gurkjis ,,,, pzdc tam opim kadi 86gadi un vinsh tur vairak pa mani...mans ir sokaaa,,, kojakam bija vismaz 50 gradi jo nekad ta aa nekas nebija izsvilinajis kungji.....

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

mans ir vnk shokaa.... Esmu komaa un nesaprotu kaa opis vel dziiivs...

ar gadiem nāk pieredze, vecīt!

morāle - gribi izpogāt pogas jaunajiem - dzer vel vairāk!

Link to comment
Share on other sites

Gign komūna tevī ir vīlusies!

Nopirku 8njus alus aizbraucu pie sievas omes, vinjas dzekam 86gadi shamo uzcienaju ar 3aliem shmaias ir jau labzz, aizbraucu uz bodi noperku vel 5cus alus iedodu shamam vel 2vus alus pa visam miiksts paliek a man ir OK, ali beigushies shamais izvelk 0,7 konjacinju ahujuenaako uzreiz vareja just,,, 4glaazes un es juuutu ka es jau esmu gatavs,nevinsh vinsh..ar katru glaazi man saak raut jumtu a vinsh paliek skaidiraaks,,, kad pudele beigusies man filma pazudusi a shamais skaidrs kaa gurkjis ,,,, pzdc tam opim kadi 86gadi un vinsh tur vairak pa mani...mans ir sokaaa,,, kojakam bija vismaz 50 gradi jo nekad ta aa nekas nebija izsvilinajis kungji.....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...