Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

sēžu pagalmā, hujāriju budweiseru un nedaru neko, ak kā man patīk svētdienas, jo vel vairāk, ja esi nostrādājis agro rīta maiņu un viss vakars ir brīvs :>

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc uzreiz ļevajos? Veikali, kuri vēlas piepelnīties mazliet, ir saņēmuši atļaujas uz alkohola mazumtirdzniecību izlejamā veidā arī pēc 22. Liepājā, cik zinu, ir vismaz 2 tādas bodes. Dzira tā pati, tikai izlej ārā no taras.

Link to comment
Share on other sites

Tās ir lielākās DUS valstī. Viņiem nav nepieciešamība pie sevis piesaistīt naksnīgo alkoholiķu aprindas. Viņi jau tā gūst labu peļņu. Bet, lai kaut cik turētu līdzi konkurencei, mazie censoņas izdomā šādus papildinājumus, lai piesaistītu klientus.

Kas tur ir "kreiss"? Es vienkārši nevaru saprast..

Link to comment
Share on other sites

Atgādināja pagājušā vai aizpagājušā gada Zvejnieksvētkus, neatceros īsti kur biju, netālu no Jūrmalas vienā no tiem ciemiem karoč, tur pie vienas kalonkas stāvēja 20+ cilvēku rinda ik pa brīdim pēc 22:00 un visi priecīgi ar pudelēm nāca ārā :D

Link to comment
Share on other sites

man iepatikās tā spelīte kas ir draugos "fikss" zinu ka esmu redzējis citi šādas spelē uz kompja, nevis draugos. taka sakarojās varbūt nokačāt un paspelēt, bet kā viņu sauc? kā var atrast vai vel labāk būtu ja iemestu linku lai pat nav jameklē..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...