Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

un kā tu tiec galā ar to, ka elpa nes pēc alkohola?

es jau atpakalj :) Shovakar bija slow motion :DD Uz ritdienu atlikaam RUMA dzershanu :) Ar elpu es nemaz nemeigjinu cinities :DD Tikai uzlaapos un man pox, bet jaunajaa darba vietaa taa nedrixtees bus jatur sevi ramjos un mazak jadzer :DD

Link to comment
Share on other sites

es jau atpakalj :) Shovakar bija slow motion :DD Uz ritdienu atlikaam RUMA dzershanu :) Ar elpu es nemaz nemeigjinu cinities :DD Tikai uzlaapos un man pox, bet jaunajaa darba vietaa taa nedrixtees bus jatur sevi ramjos un mazak jadzer :DD

bļe tev priekšniece(ja pareizi atceros) arī kaut kāda brutāla buhātāja? Vai arī jums tālajā galā tas ir normāli, ka darbinieki nes pēc alkohola?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vinja ir losene vinja nejuut nepamana... :DD kamer kolegji pa gabalu sajuut ka esmu pixaajis vinja pat nepamana... Es tik minciiti suucu un chilloju a vinja neredz, lai gana visu dienu zaaalee pavada ar mani :) Taa vinja ir ,bet jaunaa priekshniece gan uzreiz redzot kas ir kas :DD

Link to comment
Share on other sites

zinu ka neesi skolnieks , bet skolniekiem labākā atmazka ir ''Skola taisa zilo e-talonu'' a ja prasa ''tāpēc nav jāpērk biļete?'' jāatbild ar ''tak es neesmu vainīgs ka rīgas satiksme tik ilgi taisa'' :D tad parasti beidz p1episties un iet pie kāda cita ^_^

ak jā , vienreiz konkrēti appisu vienu kontroles čelu - ''ja jūs mani izmetīsiet ārā,es pateikšu sencītim,viņš ir galvenais rīgas satiksmē'' :DD

Link to comment
Share on other sites

ak jā , vienreiz konkrēti appisu vienu kontroles čelu - ''ja jūs mani izmetīsiet ārā,es pateikšu sencītim,viņš ir galvenais rīgas satiksmē'' :DD

Serious? Ja arī būtu, savu mūžu tā nepazemotu sevi ar tādu rīcību. Tas pataisa par tādu pašu krānu, kā defaults kukuļdevējs, kas katram, kas kukuli neņems saka: "Viss, tu jau rīt vari uz darbu neiet, jo es pazvanīšu AUGŠAI".

Link to comment
Share on other sites

Serious? Ja arī būtu, savu mūžu tā nepazemotu sevi ar tādu rīcību. Tas pataisa par tādu pašu krānu, kā defaults kukuļdevējs, kas katram, kas kukuli neņems saka: "Viss, tu jau rīt vari uz darbu neiet, jo es pazvanīšu AUGŠAI".

loool , tur jau tas prikols ka nav nekāda sencīša kurš ir galvenais RS , es to pateicu tam kontrolierim kā piedūrienu , bet redz ka uzķērās :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

unts(rever..) vienmēr izcēlies ar daunismu, mētā gudras frāzes, dirš uz visiem, bet pēc tam to noveļ uz alkoholu. Cik zema pabira esi pats nemaz neredzi.

unts palūdza šo to no viņa iemest:

Katram cilvēkam ir tieksme izrādīt savu perosnalitāti, citam mazāk, citam vairāk. Ja neesi ievērojis, tad es šeit rakstu tikai reibumā, jo ilūzija ir viena - "MĒS ŠEIT RAKSTAM TIKAI HUIŅU". Forši, kad uzver manu daunismu, kad esmu banots. Atzīšu,ka rakstīju murgu, ak atkal alkohols. Es vienkārši nesaprotu vienu lietu - kā Tu bērns, vari spriest par to, kas es esmu un kā dzīvoju savu dzīvi. <c> Rev

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

1 quick jautājums - man ir windows 7 uz hdd, es gribu hdd pievienot citam datoram un palaist windu, bet man krešojas. Var kautkā sataisīt, lai man nebūtu jādzen windows par jaunu un ietu win7 uz tā kompja?

...

Mjā, te kautkāds klusums šajā topikā, a to man ir aizdomas, ka goodmenu jaunajā darbā saoda (pēc pixāšanas) :D

Link to comment
Share on other sites

SasMan, nebūs gan iespējams, jo ir pilnīgi citi draiveri (galvenokārt pamata - cpu,mb,etc) kuru dēļ uzreiz būs BSOD, šādi darot pastāv iespēja pat bojāt pc iekšas. Manuāli protams to visu var darīt, bet tas aizņems dafiga laika. Vienīgais kas nāk prātā (ja negrib instalēt) ir Windows 8 "Windows To Go" fīča vai arī taisīt kaut-kādu portable flešku ar vecāku Windows.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...