Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

pareiz, buļļu dzira teļiem nav domāta :)

Iemācies lasīt tekstu āpsi. Laikam UK degradē ;)

Tom, apskaties jūru (:D), Izstaigā nošu taku (pa pilsētu), vispār iekāp TIC pie rožu laukuma, tur atsaucīgi cilvēki pastāstīs kur aizies, ja strādā vadītāja Zane Gaile, tad točna zinās pateikt ko, kur un kā. Karosta, Ziemeļu, Dienvidu forti, pūt vējiņi, parks, baznīcas, roķene... Tā pa lielam jau visa kā ir daudz, bet nu Liepājā viss tā pa mierīgo...

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

http://www.liepajaturisms.lv/ko-redzt-un-ko-dart-liepj/marruti3/2981-liepja-k-pa-notm.html

Te tā aprakstītas interesantas vietas, pie must to see this time vietām ieteiktu izvēlēties promenādi, gulbju dīķi, jūra (http://www.liepajaskultura.lv/lv/piemineklis-boja-gajusajiem-jurniekiem-un-zvejniekiem) rockkafē, bungas (dzintara boulings) un nošu taku izvazāt...

Principā šitajā linkā visu var izlasīt, ko darīt

http://www.liepajaturisms.lv/ko-redzt-un-ko-dart-liepj/apskates-vietas3.html

Diezgan normāls apraksts par katru vietu + ir arī iespēja atrast ēdināšanas vietas, viesnīvas utt. Kur ēst? Pa lētuci garšīgi var paēst @Doka pica http://www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/sabiedriba/2007/03/21/kafejnca-doka-pica-sav-mj/ (Picas gan tur neņem, nav garšīgas ^_^), ja prasās šikāk, tur pat centrā pie rožu laukuma lielajā "Kurzeme" T/c ir "Barons Bumbiers" restorančiks, garšīgas maltītes un labs alus. Dokā ir izlejamais tērvetnieks :thumbsup: Ja vajag kkur palikt, lētais variants viesnīca "Līva" turpat centrā, ja nemaldos, par kādiem padsmit latiem numuriņš. Ja tā kārtīgi skaisti gribās, tad Hotel promenāde, 5*****, visi numuri skaisti un katrs atšķirīgs, viesnīcā nav 2 vienādu numuru, katrs veidots savādāk. Cipars gan nav no mazākajiem, kādi 50Lati par lēto galu aizies.

Vispār centrs ir arī viss kas tev vajadzīgs, tur ir visas izklaides vietas, normālākās kafejnīcas, restorāni un viesnīcas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Iemācies lasīt tekstu āpsi. Laikam UK degradē ;)

Iemācies elpot! Redz, es arī māku iedirst pavisam ko nevajadzīgu un stulbu, kā tu!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu jau to izdarīji iepriekš, kri uzrakstīja, ka paņēma LB džinu, jo negribēja tērēties priekš beafeater, kāds sakars bija teikt, ka beafeaters nav domāts teļiem? Der tomēr arī domāt līdz, kad lasi kaut ko, nevis tikai izlasīt burtus.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tu jau to izdarīji iepriekš, kri uzrakstīja, ka paņēma LB džinu, jo negribēja tērēties priekš beafeater, kāds sakars bija teikt, ka beafeaters nav domāts teļiem? Der tomēr arī domāt līdz, kad lasi kaut ko, nevis tikai izlasīt burtus.

stulbum, stulbum, laid nightmare vaļā!

p.s. tu aizmirsi pieminēt, Good men, ka tu varētu Tom parādīt, kā tu māki vinnēt lielo piķi, kā tu to biji izdarijis iepriekš.

Edited by Teletuubijs
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

stulbum, stulbum, laid nightmare vaļā!

p.s. tu aizmirsi pieminēt, Good men, ka tu varētu Tom parādīt, kā tu māki vinnēt lielo piķi, kā tu to biji izdarijis iepriekš.

es macēšu arī parādīt kā es māku piķi pad1rst,ne tikai nodzert :DD Tā kā šobrīd ieņemu relax pozu un tagad strādājot jaunajā darba vietā,gan piebremzēju ar 1mo un 2tro lietu..šodien vispar tikai uz bērza sulām :)

Protams ka man ienācā fixā doma,ka derētu istabu izrementot,tjipa nokrāsot tapetes ar emulsiju :) Teikts darīts...Esmu pusi istabas nokrasojis bet izskatās pēc d1rsas :DD Atgādina traķenes sienas krāsas :) Nē nē,jādomā kā tagad labot situaciju :DD EiroRemontu šobrīd nēēsmu spējīgs uztaisīt

Link to comment
Share on other sites

Zivju iela ir tā pati, kur Roķene ir? Izklausās gaužām glums pasākums. Ja nu uznāks pizdinkšķis vakarā, tad mošk jāaizsoļo būs.

Palasīju mazliet info - klubs milfām un cīsiņiem virs 30. Paredzēts 30-40 apmeklētājiem. Man tur nav ko darīt.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Mērķauditorija tieši kārdinoša... mmm, 30gadīgās jaunās māmiņas... *tecinasiekalu*

Vienīgi

Klubā, kas iekārtots ēkas Zivju ielā 2 otrajā stāvā, būšot vietas 30 līdz 40 apmeklētājiem.

30-40, sirius? Ballīte 3istabu dzīvoklī, jē...

Īsti nestrādā iztēle uz vietu, kur tas atrodas, man sanāk, ka tas kkur biš tālāk pa to ielu, kur Klondaika ir aiz Līvas... Not a glue, kur tur klubu varētu izveidot.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...