Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

man iepatikās tā spelīte kas ir draugos "fikss" zinu ka esmu redzējis citi šādas spelē uz kompja, nevis draugos. taka sakarojās varbūt nokačāt un paspelēt, bet kā viņu sauc? kā var atrast vai vel labāk būtu ja iemestu linku lai pat nav jameklē..

nezinu ko tu tajā spēlē saskatīji, bet ja vajag tad meklē piratebay - bejeweled 3

Link to comment
Share on other sites

Jau no rita kaa pamodos, taa kaa alus nebija leduskapii un bija pliks rums un zapinja nebija atradu 1l pacinju ar karstviinu :) Nu vo un tagad iisti vairs nav ne karstviina ne mans 0,5l rums, kurus kopaa sajaucot ļoti labi garšo,taa būs firmas recepte tagad...Laikam jāiet būs uz bodi pēc alus ,jo jūtu ka man jau ir labi :)

Link to comment
Share on other sites

Jau no rita kaa pamodos, taa kaa alus nebija leduskapii un bija pliks rums un zapinja nebija atradu 1l pacinju ar karstviinu :) Nu vo un tagad iisti vairs nav ne karstviina ne mans 0,5l rums, kurus kopaa sajaucot ļoti labi garšo,taa būs firmas recepte tagad...Laikam jāiet būs uz bodi pēc alus ,jo jūtu ka man jau ir labi :)

neesi bišk atkarīgs?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un atkal kartejaa brivdiena nopixaata :) kaa 10:30 saaku taa joprojaam turpinu un lidz v akar vel ir laiks >:) Cepu karbonades un bleee aizspelejos CS saaku just ka kaut kas smird, bleeee karbonades, 25minutes shamaas tur cepaas uz pannas, 1na puse tagad melna,lab ka ir zapasaaa vel galja :) tagad visa majas smirds...DOOOH...

Link to comment
Share on other sites

Stulbā Maxima, un stulbais džim bim pa 10ls litrs. Sen nebiju vēmis, tāda skābe nāca ārā ka metālu varētu šķīdināt.

Bleeee ar mani vakar notika tas pats ,bet man nebija jimbims pie vainas bet tukshaaa dushaa aizliet muuli r nefiltreetajiem aleeniem, hvz vairak pa 7njiem it ka nebija bet karuselji afigennaakie, minos ka 00:00 parripoju majas pieliku muuli ar garneleeem un karbonaadi un tad pohelji taaaads DZELTENS PUDINSH bet taaads tumiiigs :)RIktiigaaaam struklaam, es vareju betoneet vakar :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stulbā Maxima, un stulbais džim bim pa 10ls litrs. Sen nebiju vēmis, tāda skābe nāca ārā ka metālu varētu šķīdināt.

Sūdīgi gan. Vakar mani arī uzrunāja tā jaukā atlaide un beigās superīgi pavadīts vakars :thumbsup: šodien pat kā par brīnumu pat pohas nemoka.

+ palasot jūsu pūtēju postus sagribējās aiziet kaut ko paēst :DD

Link to comment
Share on other sites

Laikam populāri, arī vakar litriņš jim beam ieripoja vēderā. Ap trijiem pamodos, vēl tagad reibst, bet nu bija vēl šnapss, šampis un vēl kas. Vakarā uz balli, jāizkustina gurni beidzot un jāiet izdancāties. Piedzeršanās pa solīdo :D

Link to comment
Share on other sites

Fuckin LB džins. Papisu kapeiku un Befeater vietā paņēmu to 5dien. Sestdien no gultas izkāpu kādas 5 reizes - lai pavemtu un atlietu. Galva arī nekad tā uz pohām nebija sāpējusi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...