Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

nez, kādi citi tev ir varianti, ja tu vispār tēmēji uz kaut ko par ekonomikas tēmu...

es vispār netēmēju uz ekonomikas tēmu, zviedros es mēģināju tikai tādēļ, ka tie ir zviedri, tāpat nekur citur Latvijā ekonomiku nav jēgas studēt.

Link to comment
Share on other sites

:faaak:

lol..Kad lapsene iekož nav jāpārdzīvo :)

Bet par tēmu,tagad ēdu māsas taisītos "veselīīgos burgerus.." :khehehe: njam,njam...šodien mājās viens..ehh,Džeki sanākuši tusēt bulkas..Laikam man šodien nebūs miers ^_^

Link to comment
Share on other sites

A pa tēmu,viss tuss beidzāsss..beidzot.. miers,klusums..ehh cik labi :)^_^

Dubultposts - 2 posti pēc kārtas! Un tavā vecumā ir arī "tusi" ?

šodien pamodos - paskatījos TV pa MTV gāja raidījums par Avril Lavigne - par to kā viņa taisa videoklipu and other stuff, psc nezinu kāpēc, bet skatījos! Tad pazvanīja draugi un gājām skeitot! Prieks, jo beidzot mūsu pasaules pamestajā nostūrī kādam normālam cilvēkam ir parādījusies kamera un bija ar ko filmēt! Noskeitojos - izplānojām rītdienas skeitbraucienu uz rīgu, tikko atnācu mājās paēdu kartupelīšus ar gaļiņu, un tagad sēžu pie pc! :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien biju aizlaidis uz HP filmu. Nesaku, ka filma bija slikta, bet gaidīju tomēr ko vairāk. Ar grāmatu salīdzināt nevar. Vēl tā filma ik pa brīdim nolagoja, un dažos momentos šķita, ka tā filma ir TELE SYNC, jo attēls bija miglains. Kkādi sīkie arī visu laiku kko muldēja. Atmosfēra tizla, bet filma bija ok.

Uz kompja vēl noskatījos Ceļa galu 3, kuru nebiju redzējis. Forši varēja ierēkt, jā es zinu, ka tā filma ir kkāds šausmu filmas veidīgs šits, bet man likās smieklīgi. It īpaši, kad nigers pasūtīja dirst to čiksu ar džeku un pats sev sakompresēja ķirbi.

Nopirku acme ausis. Nebūs cs uz tumbām vairs jāspēlē. Prikols bija, ka man mazās tumbiņas bija apmainītas vietām un es to nemaz nezināju. Mierīgi cs spēlēju ar samainītām tumbām un kkā biju tam pieradis, vai kā, bet puses es atšķīru. Kad apmainīju pareizi csā biju nedaudz apjucis.

Diena kopumā izdevusies. Vēl tikai jānoskatās Zvejas Nacionālās Īpatnības.

Link to comment
Share on other sites

Dubultposts - 2 posti pēc kārtas! Un tavā vecumā ir arī "tusi" ?

Nu nejau kā jums ir tie "tusi" Mums ir tā-visi džeki sanākam,izdomājam ko darīt un daram..Nav nekas īpašs,bet ir ok

Nesen tā pieēdos...jēēbāāl,uz poda ilgi sēdēšu :)

Link to comment
Share on other sites

:superlol: )

Cik nu esmu peldējies Gaujā, tad viņa nekad nav bijusi īpaši sekla.

Šodien atbraucu mājās no 2dienu pasākuma Ikšķilē. Spēlējām peintbolu, cepām desas un vnk čillojām. Peintbolu spēlēju pirmo reizi :D Dabūju normālu hs labajā acī (loģiski, ka man bija maska). Pēc peintbola viens džeks otram pa plikām kājām uzšāva 3x <5m attāluma. Normāli džeks pēc tam asiņoja un tās vietas forši uzblīda. Lietus gan k-kā nepiedūra :/ Bet man bija vienalga, jo es negulēju teltī, bet k-kādā būdiņā. Teltīs cilvēki gulēja vnk peļķēs, jo gudri darījām un teltis uzcēlām nelielā ieplakā, kur sakrājās lietus ūdens, bet tas man bija pohuj, jo gulēju sausumā. Kopumā pasākums nedaudz iesūkāja un nejūtos īpaši priecīgs par to, ka aizbraucu.

Rīt braukšu uz vasarnīcu un tad 3dien atpakaļ uz Rīgu, jo uz BBP jābrauc.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Tikko atbraucu no saulkrastiem...Vakar tādi koncerti bija :khehehe: Galvenais koncerts bija pludmalē,uz 6 skatuvēm spēlēja tadas zvaigznes,kā piemēram (tas bija uz galvenās skatuves) Galvenajā skatuvē: The Shapeshifters (UK), DJ Rise (Nautilus, LV), DJ Electricano (LV), DJ Aldee (Essential, LV) Pasākums bija tīri nice :)

Link to comment
Share on other sites

:khehehe: Galvenais koncerts bija pludmalē,uz 6 skatuvēm spēlēja tadas zvaigznes,kā piemēram (tas bija uz galvenās skatuves) Galvenajā skatuvē: The Shapeshifters (UK), DJ Rise (Nautilus, LV), DJ Electricano (LV), DJ Aldee (Essential, LV) Pasākums bija tīri nice :)

Pasākums bija tīri normāls sūds. Nejau minimums 6 rubaki bija, un overall atmosfēra iesūkāja. ;<

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...