Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Un kurā vietā studē?

Jā, uzminēji. LU.

Link to comment
Share on other sites

Tev arī kopsavilkumi jāraksta ? RSU ir diezgan daudz. Pa šo nedēļu bija jāuzraksta kopsavilkums par 1000 lpp. Mums visam kursam jau viens vai divi parādi :D nekas, pa vakardienu uzrakstīju kopīšus pa parādiem +vēl divus, šodien atliek vairs tikai 3 kopīšus uzrakstīt. Man jau pat radies jauns attaisnojums nedzert :D Labprāt piejahtotos līdz okeāna dibenam, bet nav laika, kad piejahtoties :D

Link to comment
Share on other sites

Vakar darbā sīņoju un skatijos basi, pēctam futbolu :P

Basis bij diezgan saspringts, sākumā bij labs pārsvars bet pēctam tie Igauņu trīņi o.O cepums viņiem par to, kā arī par sodiem, labi nospēlēja Biedriņš, igauņi no viņa baidijās ^^.. Beigu beigās tomēr bij labs, lai nu ar cik niecīgu pārsvaru, bet uzvarējām.

Fucis ar bij tā neko, bij redzētas labākas spēlēs, par dažiem momentiem ar kolēģi iesmējām, bet nu tas tā..

Par brīnumu pēc 24h maiņas galīgi nenāk miegs, žēl ka šodien 7diena, uz darbu tik 3dien.. Žēl ka neiekrīt maiņas tā ka wīkends brīvs, šodien jau nekāda dižā jahtošana nesanāk, kaut gribētu gan :(

Link to comment
Share on other sites

Melnais humors.

Ziemassvētki invalīdu bērnudārzā. Pie bērniem atnācis iešmigojis salavecis, kurš atstāj dāvanu maisu un pats ātri vien aiztinās projām. Visi bērni saklūp virsū maisam. Malā sēž tikai kāds puisītis bez rokām un kājām, kurš izmisīgi sauc:

"Ei draugi! Nu padodiet man arī kādu dāvaniņu! Ir taču Ziemassvētki."

Pārējie neliekas par puisīti ne zinis un pievēršas aktīvai maisa tukšošanai. Tad puisītis nolemj izrādīt iniciatīvu. Viņš ar grūtībām izlec no sava krēsla, kā tārps aizlien līdz maisam un ar zobiem pakampj vienu dāvaniņu. Tad ar zobiem viņš tikmēr pluina dāvaniņu, kamēr dabū to vaļā. Bet iekšā... lecamaukla!

:ermm:

Link to comment
Share on other sites

Ziemassvētki invalīdu bērnudārzā. Pie bērniem atnācis iešmigojis salavecis, kurš atstāj dāvanu maisu un pats ātri vien aiztinās projām. Visi bērni saklūp virsū maisam. Malā sēž tikai kāds puisītis bez rokām un kājām, kurš izmisīgi sauc:

"Ei draugi! Nu padodiet man arī kādu dāvaniņu! Ir taču Ziemassvētki."

Pārējie neliekas par puisīti ne zinis un pievēršas aktīvai maisa tukšošanai. Tad puisītis nolemj izrādīt iniciatīvu. Viņš ar grūtībām izlec no sava krēsla, kā tārps aizlien līdz maisam un ar zobiem pakampj vienu dāvaniņu. Tad ar zobiem viņš tikmēr pluina dāvaniņu, kamēr dabū to vaļā. Bet iekšā... lecamaukla!

:ermm:

kas var but labaks par joku no pagajusa gadu tukstosa :)

Link to comment
Share on other sites

:D nekas, pa vakardienu uzrakstīju kopīšus pa parādiem +vēl divus, šodien atliek vairs tikai 3 kopīšus uzrakstīt. Man jau pat radies jauns attaisnojums nedzert :D Labprāt piejahtotos līdz okeāna dibenam, bet nav laika, kad piejahtoties :D

Nē, šeit viss tiek koncentrēts uz analīžu, referātu rakstīšanu un to aizstāvēšanu. Protams, literatūras sarakstā semestrim ir ap 60 grāmatu, kas tiek regulāri apspriestas semināros, bet nekādi konspekti, šķiet, vispār nav paredzēti. Kāda no tiem jēga?

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Roļtoni ir īstena studentu pārtika :cool: Pa brīvdienām, kā plānots, nopirku jaunas drēbes un noskatīju arī portatīvo. Rīt jāaizbrauc uz M79 parunāties ar pārdevējiem un pie reizes arī pasūtīšu (datoru, ne pārdevēju). Paskatījos lekciju sarakstu un secināju, ka man rītdien ir algebra. Bļin. Diksrētā matemātika vēl ir ok (pagaidām), bet no vidusskolas laikiem algebra uzdzen šermuļus. Pēc lekcijām jāsatiek moby un jānopārdod sava Motorola V3. Pašlaik, iznācis nesen no vannas, dzeru tēju un ēdu desmaizīties. w00t!

P.S. Jaunais Ying Yang Twins albums ir kaut kāds ļevs.

Link to comment
Share on other sites

Es dubulto-roltonu iemetu ap pusdienu vēderā un varu pozitīvi turēt līdz pat deviņiem. Obviously, gribas tomēr tagad vēl.

btw, gludais mēģināja man parādīt to Spore, kas gan beidzās ar to, ka reāli pārsmējāmies un aizmaucām izklaidēties un jahtot.

leduskubs, :lohs:

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Mums sanāk katrā priekšmeta referāts un tā aizstāvēšana + 6 lekcijas + 4 no tiem semināri (ir nelielas variācijas) atkarībā no pasniedzēja kopsavilkumos ir jābūt analīzei (semināru kopsavilkumos analīze ir obligāta).

Cik es pats no pieredzes esmu jau sapratis, tadmēs mācamies no liela informācijas daudzuma iegūt nepieciešamo informāciju un noformulēt tā, lai personas bez padziļinātas izglītības to saprastu.

Link to comment
Share on other sites

Guudmen, varu iedomāties 'pastum pastum pietupies' deju @ gign. To NOTEIKTI vajadzētu atkārtot, tikai būtu labi, ja tad, kad arī es esmu klāt un gatavs visādām dumībām serverī [kāds es esmu vienmēr]. :)

6dien bijām uz Scooteru. Biju patīkami pārsteigts, ka Lāčplēša alus bundža tur maksāja tieši 1Ls, tam par godu arī normāli piejahtoju seju. Kopumā pasākums vismaz man likās pat ļoti izdevies, izlēkājāmies un izārdījāmies 2 stundu garumā tā, ka nākamajā dienā īsti nevarēju pastaigāt. Nemanīju arī, ka kāds kaut ko kasītos vai mēģinātu kādu piekaut, tāda draudzīga ārdīšanās pozitīvas mūzikas atmosfērā. Patika, kā nekā bērnības mīļākais mūziķis, to vnk nevarēja laist garām. Jām. :)

Šodien fakin' atbraucu uz Rīgu, un tieši tad sāka nenormāli gāzt. Redzamības nekādas, un pie Alfas pēkšni viens fakin Fiats nodod pa nažiem tā, ka vienīgais variants kāds man bija, bija viņam ielikt pakaļā. Par laimi ar slīdošām riepām pamanīju, ka blakus joslā tomēr ir brīva vieta kur iespraukties, sametu mašīnu un gandrīz kā filmās pielidoju Fiatam blakus. Protams, Fiatā blondīne, tāpēc atmetu visam ar roku, nomierināju trīcošās rokas, uzpīpēju un turpināju savu ceļu. Veiksmīgi iebraucu mājās, paņēmu klades & stuff, mazliet saliju un jau biju atpakaļ mašīnā apņēmības pilns doties uz lekcijām. Nākamais moments - stahanova aplis. Mierīgi stāvu labajā joslā, lēnā garā kustos uz priekšu un pēkšņi - BAMS NAHUJ - un mašīnas aizmugure pavirzās par kādu gabaliņu pa labi. Vidus joslā kravas mašīna, kuras purns smuki iebraucis manā aizmugurējā spārnā. Sooo nice. No tā visa es esmu sapratis, ka lietus baigi sūkā, saskaņotie protokoli arī sūkā, jo aizpildīšana prasa nevajadzīgi daudz laika un informācijas, un vispār kravas mašīnas arī sūkā. Uz skolu tā arī netiku, jo nebija iedvesmas vēlreiz stāvēt tos nenormālos korķus, lai tiktu kaut mazliet tuvāk tiltiem. Laikam braukšu uz trešo lekciju, īsti nezinu. Varbūt uz visu šito pasākumu varētu uztaisīt pirmdienas jahtošanu. No otras puses, kā sāk nedēļu, tā viņa arī paiet, un es šo nedēļu nebiju ieplānojis nojahtot, tāpēc īsti nezinu kuru variantu izvēlēšos. Enīvei, veiksmīgu visiem turpmāko dienu. ;)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Esmu diezgan lielā pimpī. Atšķiros no visiem pārējiem textiem kuros tiek rakstīts ka ir katru dienu pimpī, jo dzeru diezgan reti. Pirmo reizi esmu tādā komā ka paņēmu taksi lai pabrauktu tikai kādus 300 metrus :D Ir ok, kino + bārs kur manai meichai neiedeva alko dēļ tā ka nebiaj dokumenti līdzi :D Par laimi man bij tiesības... MMMM Jāģeris + Redbull ... Aaaaij, jaaiet jahtot tālāk ^^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...