Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Un Tu tagad pasaki cik maksās nopirkt 10+ brilles priekš "čill party"...

2brilles komplektā! +4brillites ~20eu ... Domāju ka pietiek! Da kā jau minēju bez tās funkcijas var iztikt, bet ja reāli ir, tikai papildus bonuss!

Link to comment
Share on other sites

Ar mob bole mene skaidrs.

Ka ir ar partiku alko, kur uzzinat cik varu vest uz turieni, un cik no turienes.

Plus kaut ko par zalajiem koridoriem dzirdeju.

Vienkarsi first time lidmasina tiks izmantota, tapec kaudze jautajumu :).

Ja ta ir Eiropa pasi pec logikas itka Sengena nevajag lidzi.

Link to comment
Share on other sites

Varētu gign nominācijas kaut kur zemāk nolikt, tikai traucē.

Un tiešām neviens nezin kā var no lattelecom tv arhīva nokačāt video? No flash playera. Līdz šim neviens extensions, ko mēģināju, šito neķer.

Link to comment
Share on other sites

hmm... pirms svetkiem sanemu zvanu no sada nr - 67060511. Uzdevas par tele2, piedavaja 2 nedelas for free izmantot vinu mobiilo ruuteri. Shi tur saka ka es internetu parterejot n shit. Nu ok, piekritu... shi man prasa tur nosaukt liguma paroli un pases nr. Saka ka tad un tad zvanis jums kurjers un atvedis to ruteri, es ok.

Ta saruna likas tada diivaina, intereses pec iemetu google telefona nr un izmetas reali vairakas diskusijas par sho nummuru...

Vai kadam vel ir zvanijis shitas? Atzvanit viniem ari nevar... ka ari to ruuteri es vel neesmu sanemis. Intereses pec taja pasa diena piezvaniju uz tele2 pastastiju par sho situaciju, shie prasa ka sauca to meiteni?! es saku ka neatminos, taja bridi tas nelikas svarigi. Prasiju vai pec ta nr nevar pastities vai tas ir zem jums vai nav, shis saka ka nevar ta... bet pajauta vai nr sakas ar 67 es saku ka ja, shis saka ka neesot iemesla it ka uztraukties.

Hmm...diivaini,lasot neta tur kadas tik kompanijas zem ta nr nav bijushas. Kads nevar apskaidrot kas tas ir? scams kkads vai kas? vai tomer viss ir legit ?!

Ar pases nr jau it ka neko dizi nevar izdarit, manuprat... liguma paroli, protams, nomainiju...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...