Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Iespējams, pavirši meklēju, bet neatradu, kur būtu rakstīts, kāds sakars pēc būtības bija tiem pedofiliem ar meitenīti (ģimene, kaimiņi?), kā arī - kas tieši tika izdarīts? Vienvārdsakot, tā informācija par paša notikuma apstākļiem ir tik šķidra, ka ir grūti izveidot kādu viedokli par soda bargumu :)

Link to comment
Share on other sites

Es sapratu, ka tie ujobaki likuši tai meitenītei tur tipa čamdīt attiecīgās vietas. Tipa varojuši neēsot, bet tam man grūti noticēt - ar svecīti neviens blakus nestāvēja. Bērnu tik ilgi izmantojot iespējams sabiedējuši. Es uzskatu, ka cietumam bija jābūt paļubomu, neatkarīgi no tā vai viņi varojuši vai arī savus krānus likuši aiztikt. Ja nekļūdos pat virinātājiem ir iespējams cietum sods - a te divi slimiķi rajončikā nopļaus zāli pāris dienas un vaina izpirkta.

@FB jau klejo gados jaunākā varoņa foto. Domāju, ka viņam labāk bija iet cietumā. Noteikti pāris entuziasti atradīsies un ielauzīs viņam galvas kausu.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā slepkavas sēžas uz 5-10 gadiem, ko tad var gaidīt? Par cik man senči ir zem iekšlietu ministrijas precīzāk probācija un policija, tad zinu cik tas viss tur bēdīgi notiek.

Manuprāt, vēl trakāk ir ka cilvēks iesēžas uz tiem 5 gadiem un iznāk ārā, jo diemžēl cietumsods izolē no sabiedrības nevis kalpo kā pāraudzināšanas iestāde, tas ir, cilvēks iznāk ārā vēl vairāk sapists nekā iesēžas. Līdz ar to tie mazie cietumsodi (5<), manuprāt, pasliktina situāciju visā sabiedrībā nevis uzlabo. Vienmēr jau ir gadījumi, kad cilvēki apdomājas un labojas, bet paskatoties proporcionāli tas procents diezvai ir pietiekami augsts.

Ar to es gribēju pateikt, ka cietumos jāsēž tiem, kas ir jāizolē no cilvēkiem un nav spējīgi jebkā iekļauties sabiedrībā neradot tai draudus. Nezinu nekādus sīkumus šai lietā, bet izskatās ka tieši tāds ir tiesneses spriedums.

Vispār nesaprotu tādu soda mēru kā piespiedu darbs, to var dot huligāniem, kas stiklus dauza un bojā sabiedrisko īpašumu. Šiem diviem vajadzētu iziet pamatīgu rehabilitācijas kursu (par savu naudu, nevis mūsu līdzekļiem) kā arī visu mūzu maksāt meitenei, kaut kādu pabalstu/kompensāciju saprāta robežās (tā lai nebūtu atkal jāpārkāpj likumus, lai samaksātu sodu) teiksim uz divām galvām tie varētu būt 100 eiro mēnesī. Stulbs sods? Cietušajai pavisam noteikti šāds sods ir 10 reizes izdevīgāks nekā 12 mēnešu cietumsods "netiklo darbību veicējiem".

Vēl arī neaizmirstiet, ka ja visus sāks likt cietumā mēs jau par to maksāsim tā summa bija 8 lati dienā - rupji 10 eiro.

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka tieši šādi garīgie kropļi ir jāizolē no sabiedrības. Nu es neticu, ka tur ir pilns rublis ja tēvs ar dēlu var kopā izmanot mazu bērnu. Tur vairāk liekās pa ģimenes līniju kaut kāda garīga kaite. Kā arī tas, ka parasti šādi urodi atrod veidu kā atkārtot savas darbības.

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka tieši šādi garīgie kropļi ir jāizolē no sabiedrības. Nu es neticu, ka tur ir pilns rublis ja tēvs ar dēlu var kopā izmanot mazu bērnu. Tur vairāk liekās pa ģimenes līniju kaut kāda garīga kaite. Kā arī tas, ka parasti šādi urodi atrod veidu kā atkārtot savas darbības.

Uz ciku ilgu laiku? Domā laiks viņus izārstēs? Mūžu? Ja tam čalim ir 22 gadi, izvilks līdz 72 tas nozīmē. 50 gadi x 360 dienas x 10 eiro dienā = 180.000 viens mums šāds brīnumbērns izmaksā. Ja sāks visus likt iekšā cietumā, tad ātri vien cietumā dzīvos labāk nekā mēs, kas par to maksājam.

Es domāju, ka viens risinājums varētu būt kaut kas uz šo pusi - žēl tikai ka 7 gadus vecs raksts, bet nekas nav mainījies.

http://apollo.tvnet.lv/zinas/kimiska-kastracija-ir-loti-darga/389462

Link to comment
Share on other sites

Es nebiju tik daudz cietumu domājis kā to, lai liek psihenē vai olas skrūvspīlēs. Vienkārši fakts kā tāds, ka ja viņš ir kaut ko tādu darījis, tad noteikti atkārtos.

Es vēl gadā samaksātu 180 eur lai viņš sēž būrī un tur arī nosprāgst kaut vai 120 gadu vecumā.

Link to comment
Share on other sites

Vins cietuma nemaz tik ilgi neizvilktu.. Labakaja gadijuma pec pirmas nedelas uztaisitu pasnavibu jo par vinu nirgatos visi un visur un nelautu dzivot.

viņam pat nevajadzētu taisīt pašnāvību, viņi viņam palīdzētu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...