Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ceru, ka Nadals pokeru spēlējot būs aizmirsis kā raketi turēt :D

bet šī spēle laba bija :)

nožēloju ka neuzmetu toto kad bija virsotne Gulbja koefam ( es noķēru 1.9 laikam )

bet nu vietne kur skatījos bija fleimu pilna chatboxā

Link to comment
Share on other sites

@ bet365 otrā seta sākumā uz uzvaru bij 3.90 , jā spēle ir parīt 20-00. Pret Nadālu Gulbis vienmēr ir spēlējis pietiekami labi, nav vinnējis, bet sagādājis pamatīgas grūtības. + Rafas atkopšanās process. Ir varianti!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja man ir šī bilde, es varu viņu uztaisīt uz 1280x1204, lai viņa ielīstu manā monitorā?

vieniigi ja apakshaa un/vai augshaa taisa piemeeram melnas malas un laideni sapludina kopaa ar esosho bildi.

protams veel jau ir pati opcija bildi uzlikt pa visu ekraanu un truukstoshaas vietas aizstaaj ar konkreeto kraasu!

piemeers

http://www.bildites.lv/images/w1s1tdj53wtet6nb9bwn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ev,nu kāpēc aizrāvāt ciet uk/lv topiku,es tā rēcu :D tā rēcu :D tiešām ta sen nebiju smējies lasot gign forumu :D "noliktavu intrigas" psc :D vispār nogāza mani no kātiem :D "noliktavas kņazi" :DD:D :D :D lāps lāps.

jābrauc palīgā pikso. pārējie noteikti mīž te kko rakstīt netā.siekalas.

Link to comment
Share on other sites

Gulbim agrās rīta spēles ir sagādājušas problēmas. Tas ir vienīgais par ko uztraucos šīs spēles sakarā.

tā būs vakara spēle, pie mums naktī :)

Pateicoties Gulbim, pēdējo 2 nedēļu laikā man nedaudz ir pamainījies ritms, gulēt eju ap 4 naktī, mostos ap 1 dienā..

Link to comment
Share on other sites

sheit gaaja runa par indianvelsas riita speeli, aka speeli pret itaali.

Posted Yesterday, 11:36 ..

tātad par spēli pret Rafu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...