Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

nevaru saprast.. šodien iet pakaļ alum vai nē.

es kā īsts forever alone varētu tagad doties pakapāt tf2 :D tik tad laikam jāaiziet pakaļ kam graužamam un dzeramam.. lai īsta svētku sajūta :)

un vispār esmu ļoti vīlies pasaulē. nu kāpēc nebija pasaules gals? :( un nē, šī bilde nepalīdz atrisināt jautājumu 524982_10151302897409444_388767372_n.jpg.

Link to comment
Share on other sites

mes dzersim alu un jauksim nost kraasni, velak brauksu uz rimi pirkt galju, jacep piragi, vakar domina nopirku, nu hujna, tie nav nekadi piragi, padjobka kaut kada, es zinu, ka jums tas loti interesee tapec ari ierakstiju to seit.

jaunatklajums domina, ir jauns miljakais veikals sunset suits, visam dodu 10 un apkalpojosas meitenes ir mega visada zinja, vina ta rupejas, ka man likas, ka esmu kaut kads vergturis lol, bet es zinu ka taa nav, vina vienkarsi sajuta klientu, kas nak iepirkties nevis palaikot vai pasapnjot.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Par sotaku ir vērts palikt skaidrā vecgada vakarā? Ā, un atrasties otrpus bāra letei..

ja tev ir 97 gadi tad nē, jo katrs NY var būt pēdējais. bet tā kāpēc nebūt skaidrā, un saviem draugiem pateikt lai iet dzert tur kur tu strādāsi ( atlaides imho ) un papildus čajām vēl dabūt sotaku.

good deal.

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir informēts par to, cik lielu morālo kompensāciju varētu mēģināt izspiest par vidējiem miesas bojājumiem? Cik saprotu, fizisko kaitējumu kompensāciju nosaka viņi (kaut kāda smieklīga summa par izdevumiem zālēm), bet morālo varu noteikt es, vismaz piedāvāt. Ir dzirdēti gadījumi, kad par nedaudz saskrāpētu seju pieprasa 50 un vairāk latus. Cik būtu tā summa, ko reāli varētu dabūt? Jau esmu apzvanījis visādus šādos gadījumos iesaistītos, bet vēl viedokļu par ļaunu nenāktu. Sapratis esmu arī to, ka šīs lietas milicījā apspriest nav ieteicams.

Link to comment
Share on other sites

ja tev ir 97 gadi tad nē, jo katrs NY var būt pēdējais. bet tā kāpēc nebūt skaidrā, un saviem draugiem pateikt lai iet dzert tur kur tu strādāsi ( atlaides imho ) un papildus čajām vēl dabūt sotaku.

good deal.

Itkā piekrītu, bet tas ir d!rsā liels korporatīvs pasākums, man tur nebūs pazīstamo, tas ir kaut kādos d!rsā tālos laukos, manas bartending iemaņas aprobežojas ar skrūvēm, rumkolām un citiem divkomponentu sūdiem. Ja man paprasītu Prērijas Austeri or kko advancētāku, es paliktu uz pauzes. Tākā jā - šī ir monēta ar divām pusēm.. :)

Kāds ir informēts par to, cik lielu morālo kompensāciju varētu mēģināt izspiest par vidējiem miesas bojājumiem? Cik saprotu, fizisko kaitējumu kompensāciju nosaka viņi (kaut kāda smieklīga summa par izdevumiem zālēm), bet morālo varu noteikt es, vismaz piedāvāt. Ir dzirdēti gadījumi, kad par nedaudz saskrāpētu seju pieprasa 50 un vairāk latus. Cik būtu tā summa, ko reāli varētu dabūt? Jau esmu apzvanījis visādus šādos gadījumos iesaistītos, bet vēl viedokļu par ļaunu nenāktu. Sapratis esmu arī to, ka šīs lietas milicījā apspriest nav ieteicams.

Būtu labi zināt, cik ļoti apskādēts esi. Ja tas viss aprobežosies ar "apskrāpētu seju" tad tiesas un pārstāvja izdevumi var vairākas reizes pārsniegt prasīto. Skaties pats, cik rentabls ir viss šis pasākums.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds ir informēts par to, cik lielu morālo kompensāciju varētu mēģināt izspiest par vidējiem miesas bojājumiem? Cik saprotu, fizisko kaitējumu kompensāciju nosaka viņi (kaut kāda smieklīga summa par izdevumiem zālēm), bet morālo varu noteikt es, vismaz piedāvāt. Ir dzirdēti gadījumi, kad par nedaudz saskrāpētu seju pieprasa 50 un vairāk latus. Cik būtu tā summa, ko reāli varētu dabūt? Jau esmu apzvanījis visādus šādos gadījumos iesaistītos, bet vēl viedokļu par ļaunu nenāktu. Sapratis esmu arī to, ka šīs lietas milicījā apspriest nav ieteicams.

Tas viss ir atkariigs cik ljoooti esi cietis.! Ir ljooti daudz dazhaadu apstaaklju kas ietekmeetu tiesu un tml.

Alhaholu lietoji notikumu briidii,pirms vai peec.???

No valsts jau var dabuut,normaalu kaapostu,ja neesi vainiigs,un viss tika zinjots policijaa un taadaa garaa.

Ja zinaatu siikaak notikumus,tad vareetu izklaastiit preciizaak kas tev buutu jaadara.!

Link to comment
Share on other sites

Yes, esmu beidzot ticis pie neta! Lidojums bija cool, bet LV ceļi ir absolūts PAIN IN THE ASS. Esmu fakin priecīgs, ka šeit NAV sniega, naktīs ir vismaz +2/+4 grādi un dienā var čillā pārvietoties ne pārāk spalvainā jakā. Laiciņš ir foršs, rīt jau x-mas, baigie gatavošanās darbi norit pilnā sparā. Man pat dikti krutas dāvaniņas ir paredzētas, uz kurām es skatos, bet nevaru atvērt :D Šmiga te ir dikti dārga un nevienā poļu veikalā medalu neesmu atradis. I am dissapoint :/

Nu tad ko, visiem priecīgi X-mas nosvinēt, pārāk neaizlieties un pataupīt aknu jaunajam gadam.

Afro, vasarā uz līvu akvaparku? :D

Link to comment
Share on other sites

Es jau esmu palūgusi salatētim (aka sala mammai, trol) uzdāvināt man biļeti uz turieni ^^, iedomājies, ārā ir ļoti auksts, bet tur pavisam cita pasaule, tropu zeme, malko kokteilīti iekš džakūzī un tad dodies peldēties viļņos... Es esmu māsters sevis kārdināšanā \:

Link to comment
Share on other sites

esmu pamanījis,ka starp cilvēkiem ir kaut kāda dzērājsaikne. vai varbūt tas ir jauns apziņas līmenis. nu tā kā bezapziņa,tikai alkoapziņa. mēs iepazīstam viens otru dzērumā,bet,skaidrā būdami,pat seju neatceramies. atliek vienīgi hitting the bottle poga un pēkšņi visi veci draugi,daži tur kara veterāni uzrodas. nu tā.

tagad vairs nav iespējams dumpoties. un nav, pret ko dumpoties. iemācies specialitāti,strādā,pelni naudu,pērc mantas. cilvēki to arī dara. dzīve ir nokārtota. nav, pret ko dumpoties. nav ne cara, ne komunistiskās partijas,pret ko varētu dumpoties. toreiz vēl varēja.

afrodīte,es ļoti ceru,ka Tev negadīsies kā man - spalvaino turku džakūzī. un tur pat meitenes nelaiž,jo reliģija,redzi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...