Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Mazāk pa 3mēnešiem... hmmmm....Značit nekas nopietns un abi joprojām esat nevainīgi... īstenībā ir tā, ja 1mos 3mēnešus neizvelk, tad tālāk nekas arī nebūs...Varbūt viņa no tevis Z-svētkos gaidīja kaut ko īpašu, bet ja tu saki ka meitene sevi pārāk zemu novertē, značit depresīva meiča , kas uz emocijām mēdz pārsteigt savus lēmumus,ļauj nomierināties un rītā nevis raxti sms, bet aizbrauc ar puķi pie viņas...IZrunājies un ja kas šķirsities kā draugi... Būs labi, jauns buks vēl... paņem šovakar mošk kādu graķīti paliks vieglāk...ja 1mais nelīdz, 2trais ,3shais vai 4tais toč līdzēs!GARANTĒJU....

Link to comment
Share on other sites

kadu vel pukji + 2 mēneši + [lus atsūta sms + vina sevi nenoverte, gan jau ir vel visādi bonusi, cilveki, kas sevi nemil, nemiil ari apkartejie, spok met mierā, tur ir ieberziens emo.gif

+

Hyperboy plāns - Meklē nākamo! Ja ignorēsi un neskriesi pakaļ, tad ir iespēja, ka viņa sāks skriet pakaļ Tev, tad nu nolaid un pamet viņu ahahahahahahahahahaahhahah!

icon_haha.gif

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Izlīguma sekss, atvadu sekss, pēdējās redzēšanās sekss - nav svarīgi. Kādu no šiem izvēlaties un viss būs kārtībā. Ja esi vēl nevainīgs, tad ļoti labi būs - nākamai meitenei jau būsi gatavs krietni labāk. Klau, a moš viņa grib kaut ko vairāk par bučošanos un tāpēc grib tevi pamest? Nu daudz variantu, bet pamēģini pavedināt - nav jau vairs ko zaudēt.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Izlīguma sekss, atvadu sekss, pēdējās redzēšanās sekss - nav svarīgi. Kādu no šiem izvēlaties un viss būs kārtībā. Ja esi vēl nevainīgs, tad ļoti labi būs - nākamai meitenei jau būsi gatavs krietni labāk. Klau, a moš viņa grib kaut ko vairāk par bučošanos un tāpēc grib tevi pamest? Nu daudz variantu, bet pamēģini pavedināt - nav jau vairs ko zaudēt.

Piekrītu bacard, moš meitene domā ja Tu viņu nepavedini, tad domā ka baidies no intīmajām attiecībām, līdz ar to, viņa nemāk pateikt ka vēlas ar Tevi tur padraiskoties un tā..

Tev tāpat nav ko zaudēt, mēģini un redzēs kas sanāks, + pie reizes iespējams zaudēsi nevainību, tas jau ir labi.

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

spoks nevajag. viņa čista nav tā vērta, es tev saku no pieredzes, tu vēl esi jauns, nah nevajag, šitās pat ir mazliet tērētas kas vislaik sūdzās,. ka ar viņām grūti utt. vispār ļoti slikts raksturs un nekas tur nemainīsies, kā jau kāds minēja iepriekš viņa vēl ir ļoti jauna un nezin ko grib. Un neesi tas kuru viņa čakarēs kamēr mazais prātiņš izaugs, jo ja šitāda hujna ir pirmajos 3 mēnešos tad vari necerēt uz labām attiecībām. Kā jau puikas minēja vajag pamēģināt izmīlēt, jo simt punkti ar to kuru būs pirmā reize liksies ka esi samīlējies, bet tas viss tikai bus no labajam sajutam :D

tāpec lai labak taa ir meitene, kuru tu pametisi.

Link to comment
Share on other sites

Tu takš vispār biji nost :D

Ja būtu kapteinis, vispār būtu auzas :D

bet tagad darbā drebinos ar kafiju + balzāmu.. ar attiecību 1:1..

vel kādas 2 stundas un viss... šogad pietiks strādāt..

Ja būtu kapteinis,tad tik ātri balle nebeigtos. Man alu nedrīkst dot..

Link to comment
Share on other sites

BOT^a apsveicu, ceru martā arī tik pie tiesībām, tad gan uz ceļa nerādaties labāk. :D

Eh, izrādās visa tā huiņa slēpjas, ka viņa baidās atklāt vecākiem par mums un nekādīgi nevar viņai ieskaidrot, ka viņa neko nezaudēs pasakot un izrunājoties, viņa man saka, ka es nezinot kādi viņai ir vecāki. Aj vnk WTF, ja viņa nevar atklāt tas nozīmē, ka viņa pati nemaz tik ļoti negrib būt tad kopā. Izskatās, ka te čist nekas nesanāks. Nepielec man, kādiem tad jābūt vecākiem, ka bailes stāstīt?

Aj poh, vismaz nav mana vaina, tikai žēl pazaudēt tik foršu meiteni.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

shodien taisiishu sacepumu (nu kjipa tadu kaa guudmens toreiz taisija) , a kaa buus ja vienaa slaanii starp kartupeliem/malto galu buus skabais krejums un otra slani majoneeze? tas nesapisiis garshu? nepietiek vienkaarsi ne kreejums,ne majoneeze uz visu :D tikai pa puseem :D

Link to comment
Share on other sites

BOT^a apsveicu, ceru martā arī tik pie tiesībām, tad gan uz ceļa nerādaties labāk. :D

Eh, izrādās visa tā huiņa slēpjas, ka viņa baidās atklāt vecākiem par mums un nekādīgi nevar viņai ieskaidrot, ka viņa neko nezaudēs pasakot un izrunājoties, viņa man saka, ka es nezinot kādi viņai ir vecāki. Aj vnk WTF, ja viņa nevar atklāt tas nozīmē, ka viņa pati nemaz tik ļoti negrib būt tad kopā. Izskatās, ka te čist nekas nesanāks. Nepielec man, kādiem tad jābūt vecākiem, ka bailes stāstīt?

Aj poh, vismaz nav mana vaina, tikai žēl pazaudēt tik foršu meiteni.

te noder tas joks par mopēdu, kuru mēs afrodītei vakar nestāstījām :D

viss, es i mājās, brīvdienas sākās...

Link to comment
Share on other sites

te noder tas joks par mopēdu, kuru mēs afrodītei vakar nestāstījām :D

viss, es i mājās, brīvdienas sākās...

Stāsti :D

Eh, vispār sorry, ka es te izkratiju savu sirdi un pierakstiju huiņu :D

Bet tagad vismaz viss ir skaidrs un esmu pat priecīgs. Ganjau atradīšu citu meiteni vai nodzīvošu dzīvi kā forever alone :D

ēm, kādas puķes afrodītei patīk? :superlol:

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...