Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es atceros, kad sīks biju, man senči laikam Ls 2 uzdāvināja un gardumus. Es tad biju laimīgākais sīcis pasaulē un štukoju kādu mantu pirkšu :)

Tad tie 2 lati bija ko vērti. Tagad jebkurš sūds maksā latu kā minimums

Link to comment
Share on other sites

Ko tur stāstīt, draudzene kr4 pēkšņi atsūta, ka kādu laiku negrib kontaktēties, es viņai prasu kāds ir iemesls kāpēc negrib, viņa nekā nesaka, tikai stāsta savu stāstu, ka ar viņu esot grūti dzīvot un tā, jbl vnk. Nesaprotu iemeslu vai es vainīgs vai kas hz. Viss bija labi.

Pats nezinu ko domāt, viņa cerot, ka viss būs ok, bet pagaidām negrib kontaktēties WTF Bļad nekā nesaprotu.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Cits čalis

Diezvai, bet hz, tolks viņa saka, ka cer, ka viss būs ok un varēsim turpināt tikties?

Man riebjas, ka nahuj nevar pateikt, kas ir noticis. Jāsēž un jādomā, ko tu izdariji nepareizi

Vispār nesaprotu vai ir jēga tgd mēģināt visu nokārtot ar viņu, ja viņa pat sevi nenovērtē

Link to comment
Share on other sites

ko tu pisies, parasti notiek taa, cik atri chalis dabuu, tik pat aatri pasuuta, jo normalas meitenes nav viegli dabuut, tas kuras taa vieglak vienmer nak komplekta ar putniem :D skaites, gan jau pec laicinja pati skries atpakal :D un vispar spok tev tak ap 15 gadiem, come on :D

Link to comment
Share on other sites

ko tu pisies, parasti notiek taa, cik atri chalis dabuu, tik pat aatri pasuuta, jo normalas meitenes nav viegli dabuut, tas kuras taa vieglak vienmer nak komplekta ar putniem :D skaites, gan jau pec laicinja pati skries atpakal :D un vispar spok tev tak ap 15 gadiem, come on :D

17

Goodmen, man pašam jau sāk tā likties ;d

Link to comment
Share on other sites

http://www.boot.lv/t...oki-lv#comments

SIA "Nerealitāte" normāli nopelnīja. žel ka GIGNs nav zem nerealitātes :(

oho, padaudz, ja sākumā tur vel bija ko paskatīties, tad jau kādu pusotru gadu tur nelienu, vai nu raksts ir identisks citam vai vispār bezjēdzīgs, diezgan šķidrs tur viss šobrīd, komplektā vel nāks tvnet cenzūŗas un vispār tas saits nomirs.

Link to comment
Share on other sites

Cik ilgas attiecības jau jums ir? Kaut kas vairāk pa mutēšanos arī ir bijis? Centīšos palīdzēt... Viņa vispār ir to vērta?

Nekas vairāk nav bijis, 2 mēnēšus, bet viņa tiešām ļoti forša meitene, vienīgais mīnuss bieži sevi pārāk zemu novērtē.

Link to comment
Share on other sites

Ai, sievietes pašas nezin ko grib reizēm, neņem pierē.

Un atšuj šitā, jo negrib sāpināt, bail no konfrontācijas, par to vien liecina tas, ka sūta sms. Es tā darīju 15 gados :D

Meklē nākamo! Ja ignorēsi un neskriesi pakaļ, tad ir iespēja, ka viņa sāks skriet pakaļ Tev, tad nu nolaid un pamet viņu ahahahahahahahahahaahhahah!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aj, no rīta skaidrāka domāšana būs, rīt arī izdomāšu, ko darīt.

Šobrīd domāju, ka arī nekā nerakstīšu viņai, es viņai visu pateicu ko domāju, ja viņa gribēs būt ar mani kopā tad arī pati uzrakstīs...

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...