Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tāk, no šodienas vairs nepapildinu bezdarbnieku rindas.

nu ko, tajau TF2 datoru man neredzēt :D

Tāk, no šodienas vairs nepapildinu bezdarbnieku rindas.

nu ko, tajau TF2 datoru man neredzēt :D

Es jau vienu brīdi domāju, kur gan tu strādā, ja visu laiku tik daudz TF2 vari atļauties kaplēti. :)

Link to comment
Share on other sites

hahaha jaunais CODIC sūkā , admini kautkādi bomži , ļauj skraidīt čīteriem serverī ,un dabūju kicku kad pateicu ka viņi ir āmurgalvas jo nebano naglu sienlauzi :[ tātad ja jums kāds prasa par codicu , atbildat - CODIC smird tāpat kā turienes admini. jā , man vajadzēja to pateikt :(

Link to comment
Share on other sites

hahaha jaunais CODIC sūkā , admini kautkādi bomži , ļauj skraidīt čīteriem serverī ,un dabūju kicku kad pateicu ka viņi ir āmurgalvas jo nebano naglu sienlauzi :[ tātad ja jums kāds prasa par codicu , atbildat - CODIC smird tāpat kā turienes admini. jā , man vajadzēja to pateikt :(

kaktu serveris no sakta gala, nesaprotu kapec cilveki tados spele, ir tikai gigns, viss parejais ir suuds.

Link to comment
Share on other sites

BTW, par internetu runājot - sanāca atsijāt visādus kaktu kantorus like edan, simtel u.tml., beigās palika jūsu pašu minētie ltc vai balticom, kas arī bija vislabākie piedāvājumi, un pirmdien ievilks ltc optiku. Tad redzēs, kā būs. Ja nebūs labi, visi tie, kas slavēja ltc optiku, dabūs pa bumbām dibenu {:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...