Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tā tīri intereses pēc: Cik sen Tev jau ir tiesības un ar kādām mašīnām ikdienā pārvietojies? :)

Tas ko es gribēju pateikt ir tas pats, ko pateica cash^! Sapnis protams ir laba lieta un pārvietoties un pazīmēties ar muskuļauto ir kaifs, bet tās mašīnas IR neefektīvas, lēnas, goviskas!

Pats es pārvietojos ar bmw e36 320i sedanu un tiesības man ir kopš 2009. gada! Ar ko finanses atļauj, ar to arī pārvietojos! Būs finanses, būs arī kas labāks! Bet noteikti ne auto ar kuru paredzēts braukt tikai taisni - amerikāņu auto! :D

Link to comment
Share on other sites

BMW fan detected!!!!!!! (Varat sākt mani jau fleimot)

Nu bļeģ, šī rindiņa tiešām bija nepieciešama, vai ne? KO TĀ DEVA? Tas ir vienkārši tik faking sasodīti skumji, ka man pat sāk palikt žēl tevis.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Nu bļeģ, šī rindiņa tiešām bija nepieciešama, vai ne? KO TĀ DEVA? Tas ir vienkārši tik faking sasodīti skumji, ka man pat sāk palikt žēl tevis.

Tu laikam pierakstot šo visu joprojām nesaproti ko tā deva...

Link to comment
Share on other sites

Beidzat piedirst manu topiku...Labak panjemiet kaadu aleenu... Diena bez alus, tas ir tas pats kas diena bez klucha....Jaiet laikam uz veikalu buus kaadus vel paaris aleenus iepirkt vakars varetu ievilkties :) baigaa stulbaa rutiina iestaajusies darbs, majas , darbs majas ...Un pa vidu visur alinsh... :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malkoju martini ar spraitu un ledu. Sen nedzerta susla.

Domāju, vai doties mētāties, vai labāk tomēr ir nošaut kādu un tad tikai iet mētāties, hmmm...

>___< Vūūū, tikko pamanīju, ka , griežot gaļu, nogriezu sev nagu. T.i., iešķēlu pamatīgi. pēēē

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

>___< Vūūū, tikko pamanīju, ka , griežot gaļu, nogriezu sev nagu. T.i., iešķēlu pamatīgi. pēēē

pic or didn't happen!

YESS, darbs jau kabatā, pārpalikumi no pēdējās algas aiz priekiem nodzerti visai veiksmīgi. Joprojām galva mētājas, bet pirksti šiverīgi. Laikam alus bijis par maz. Gūdmena topiku lūdzu neaidzirst ar fleimiem!

Link to comment
Share on other sites

Ak dieviņ, izdzēram vakar 2x 0.3 pipariņus, un šodien tādas pohas, līdz 4 dienā nevarēju neko ieēst, sen ta nebija bijis... mhm, vispār labi atdzertas 4 dienas, jāturpina dienēt... :D Šodien vakarā gandrīz knapi varēju izdert aliņu. eh lab, jādodas gulēt... :(

Link to comment
Share on other sites

Dominix, no šī šķēluma man pic`a nav, toties man ir foto, kā es nofeiloju un nejauši izlauzu nagam sev kubiņu. (Yea, real WTF, isn`t it?!)

Man ar nagiem vienmēr visādi feili notiek. Es tos nemēdzu parasti garus audzēt, bet, ja tie izaug, tad vienmēr salūzt vissmieklīgākajos veidos. Vienreiz, piemēram, es noskuvu nagu šī vārda vistiešākajā nozīmē trepīšrakstā, jebšu uz leju , tad pa labi, uz leju un tad atkal pa labi : D My nails are doomed.

Link to comment
Share on other sites

Var kaut kā uzzināt savu steam e-pastu, ja nevari ielogoties? Nu tagad esmu pie cita pc un man prasa apstiprinājumu, bet es zinu, kas tas ir tikai inbox`ā - nezinu kāds e-pasts tieši.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

kādam man Freimaņa disko kolekcija??

esmu gatavs par aliņu no kāda nopumpēt, der arī gatavi torentu linki, ja ir!

0_o tagad rāda kā double postu nevis apvieno vienā postā, nais!

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Gribētos sev atjaunot paroli, savam forumam, jo pārāk sarežģītu uzrakstīju, a nu nekā..jāgaida, kamēr inbox.lv beigs muļķoties... Jāpārnes uz gmail, tas vismaz nav vēl iztirgots, kā lēta m@uka čaka ielā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...