Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Life sucks and then You die.

Galīgi nav naudas, rīt diviem puikām svētki, a man nav, ko uzdāvināt, nav pat nekā, ko varētu uztaisīt. T.i., varētu uztaisīt kaut kādu svečturi, bet vuoļa - stikla krāsas palika kaut kur skujviņzin kur. ): Ehh.

Tagad varētu piedzerties, bet tas viskijs, kas stāv mājās, man negaršo, turklāt man tāpat nesanāktu piedzerties. Būēēe

Jāiet sašaut visiem starp kājām

Link to comment
Share on other sites

Vot ierakstīšu pa ilgiem laikam ekstra svarīgu postu.

Biju pēc litra brengulīša, tagad sūcu un dodos dzert aliņu vannā kā Boss. Rīt brīvs, tā kā viss vienalga, jāskatās ko liktens būs lēmis.

Miers.

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Mierīgi, aphrodYte, tieši tumšo arī paķēru. Līdz 21 strādā alus miestiņš, tepat, pie mājas, būs jāaizslīd laikam pakaļ. Pēdējās stundas laikā ir bijuši tik daudz saņemtie zvani, ka laikam miera šonakt nebūs. Galvenais lai man atkal dzīvoklī nav totāls pritons un glāzes visur nemētājas, viesi nemāk savākt aiz sevis :hang:

Link to comment
Share on other sites

hahaha, Ventspilī pirmais septembris mazajiem draņķiem šodien!!!!!

bļin, mana mašīna stāv pie vienas meitenes mājas, vajadzēs iet pakaļ, bet neesmu vēl tādā stāvoklī lai varētu braukt.

Šodien austgtskolai salidojums, bet nezinu vai iešu, kau arī viss ir sarunāts. Jo vakar iegaršojās atpūsties klubā, tā ka neatceros kā mājās tiku. bet nekas, šodien jau random meitenes raksta draugos, tātad pasākums izdevies.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P3-kaMLE6Qo - perfekta dziesma, pēdējās dienās skan nonstopā!

laikam jāsaģērbjās un jāiet uz pilsētu kaut kas paēst.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...