Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tie nav streotipi, bet gan realitāte. Procenti 80% no vīriešu dzimuma ar BMW vecumā līdz kādiem 25 izrādās kā vien var. Pie tam tas BMW parasti ir kāds e36, e34, e39... Cik reižu redzēti zaļknābji kas tik tikko spēja sānslīdi savaldīt (vairumā gadījumu nesaprotot kā tas tika panākts). Pie tam pirkt vecu BMW ir bezjēdzīgi, jo gandrīz vienmēr tas būs nokauts līdz nelabumam, ja vien ar to nebrauca sieviete.

Link to comment
Share on other sites

mh, un tie kas kauj tos pašus a4, golfus, hondas crx un sivikus, mitsubishi utt., tie ir normāli un atbildigi braucoši jaunieši, jo nebrauc ar bmw. bullshit. protams jā ir dafia jauniešu bembjos, bet nu norakstīt visus kam ir zem 25 un kas brauc ar bmw par lohiem jau ar nevaig

Link to comment
Share on other sites

:DDDD labs. (bacard)

Es te skatījos uz vecajiem mersīšiem, 190, piemēram. Ir kādi viedokļi par šiem verķiem? Nebūs tā, ka baigi norīs visu degvielu un salūzīs ātri? <: Un cik reāli slikti ir tas, ka tas ir 87. gads? Manai mazdiņai ir 96., iet viņa ļoti labi un vispār laba mašīna, kas pārcietusi visādus krānus.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

mh, un tie kas kauj tos pašus a4, golfus, hondas crx un sivikus, mitsubishi utt., tie ir normāli un atbildigi braucoši jaunieši, jo nebrauc ar bmw. bullshit. protams jā ir dafia jauniešu bembjos, bet nu norakstīt visus kam ir zem 25 un kas brauc ar bmw par lohiem jau ar nevaig

BMW ir etalons. Tiek pirkts jo ir lēts, jo lēti dabūt detaļas var, jo veco bembju tā pat kā golfu ir pa pilno. A4 (vecos) un golfus var neskaitīt FWD dēļ, īpaši nepadragāsi. Runa gāja vairumā nevis par ātrumu kā tādu, bet to, kas notiek manā parakstā... +- So RWD + teenager = evil

SS.lv visas mašīnas piederēja sievietei pirms likšanas pārdot.

Un interesanti kā tu tos 80% izkalkulēji. :)

Kaut kad bija avāriju statiskitika skatīta ar vecums\auto koeficientu

Link to comment
Share on other sites

BMW ir etalons. Tiek pirkts jo ir lēts, jo lēti dabūt detaļas var, jo veco bembju tā pat kā golfu ir pa pilno. A4 (vecos) un golfus var neskaitīt FWD dēļ, īpaši nepadragāsi. Runa gāja vairumā nevis par ātrumu kā tādu, bet to, kas notiek manā parakstā... +- So RWD + teenager = evil

Jā, facelift e46 ir ļoti vecs un vēl pie tam lēts. Right :) Man vajag labu autiņu, lai pārvietotos no punkta A līdz B, jo ja man uznāk vēlme pāārdīties, tad parasti izvelku noputējušo benzīna kapsētu - imprezu un aizlaižu līdz kādai trasei. Tas, ka tev bmw saistās tikai ar tizliem idiņiem, kuriem no spiediena tulīt acis izsprāgs vairs jau nav mana problēma.

Link to comment
Share on other sites

:DDDD labs. (bacard)

Es te skatījos uz vecajiem mersīšiem, 190, piemēram. Ir kādi viedokļi par šiem verķiem? Nebūs tā, ka baigi norīs visu degvielu un salūzīs ātri? <: Un cik reāli slikti ir tas, ka tas ir 87. gads? Manai mazdiņai ir 96., iet viņa ļoti labi un vispār laba mašīna, kas pārcietusi visādus krānus.

190 kaa reiz ir ljoti izturigi, chomam pirms 8 gadiem bija, labs, visu karjeru tam 190 izjauca frontaalais ar bembista vainu :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

oo mašīnu tēma, 7dien braucām naktī Rīga - Bauska, uzrāvām lapsu, mašīna nosprāga apakšā bākai caurumiņš un apakšā kaut kāds datčiks norauts kurš padod toku lai mašīnu piešķiltu. + lapsa pirms nāves apdirsās. Gulāšs uz ceļa riktīgs bija..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...