Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Da neesmu es nekāds hipsters, man prosta ketinē, ka cilvēki lažu dzen un pēctam kā kaut kādas šimpanzes lēkā apkārt un bļaustās! :D

Neviens vispār neko loģisku nav pateicis, tikai spriež par to, ka es esmu slikts admins vispār bez nekādiem pierādijumiem...

Tipa nolasijušies pāris purni forumā, kas vislaik noliek tos, kuriem mazāk posti un ar to jūtas baigie mužiki. :D

Tas nevienu krutāku nepadara.

Un tas OUYA izskatās labs... Pa 100$? :D

Link to comment
Share on other sites

Bļed boring turi buru, gandrīz katrs otrais posts šajā topikā ir tavs!!!

Lieliski, ka Tev par visu ir viedoklis, bet varbūt pamēģini to paturēt pie sevis dažreiz?

Katrs otrais posts no tevis ir stūmiens kādam sejā par to, ka kāds cits kaut ko stumj sejā, whats teh difrencz? :knite:

Link to comment
Share on other sites

Diez kurš gan te sāka bārstīt savas daunisma pazīmes manā virzienā? Tas noteikti nebiju es :) Jā tu esi slavens ar to, ka no normāla spēlētāja cs`ā savulaik, pēkšņi kļuvi par neaptēstu idiotu, kas uz parastu tekstu momentāli atbild ar pilnīgu debīlismu aizvainojot, šajā brīdī, mani :)

P.s. TFā toreiz es tevi redzēju pirmo reizi, varbūt otro, so, tas vispār nav no svara.

Link to comment
Share on other sites

Tev vispār derētu nokāpt no mana pimpja, jo tu esi tā uzsēdies, gan TF serverī, gan te. Laikam es esmu slavens, ka tā jāuzmācas?

Skaļi vārdi... uz ielas ar tāpat runā? Vai ietinies savā mammas pirktā šallē par 100+ latiem un klusām paej baram ar krieviski runājošiem jauniešiem cerībā ka neuzprasīs cigareti?

Link to comment
Share on other sites

Rakstnieka ceļi nav izskaidrojami...

KRJ (sauksim viņus tā) varētu aizvietot ar jebkādu citu cilvēku grupu, kura var sadot pa purnu un atņemt aifounu tumšā diennakts laikā klusā nostūrī...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Rakstnieka ceļi nav izskaidrojami...

KRJ (sauksim viņus tā) varētu aizvietot ar jebkādu citu cilvēku grupu, kura var sadot pa purnu un atņemt aifounu tumšā diennakts laikā klusā nostūrī...

Nu nu varoni, tu gan jau kā Rembo ej un pats vēl uzprasi cigareti ne? :)

Izskatās, ka viss ko dari ir tupi caurām dienām šajā forumā un pļūti savu svarīgo viedokli.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu varoni, tu gan jau kā Rembo ej un pats vēl uzprasi cigareti ne? :)

Izskatās, ka viss ko dari ir tupi caurām dienām šajā forumā un pļūti savu svarīgo viedokli.

Tu neatbildēji uz jautājumu....

un es tupu forumā, jo mani darbi ir padarīti, un ofisā nav ko pasākt...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...