Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

bļe eju iekšā cs:go bet izmetās - Your graphics hardware must support at least shader model 3.0 to run this game.

kas man konkrēti ir jādara? nerubīju neko no pc

jāpērk jauna videokarte. tas ir jādara. tb vajag videokarti, kas atbalsta shader model 3.0. tev tāda nav.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds nezin tādu adresi, kur ierakstot dziesmu viņš uzreiz uztaisīja playlistu ar līdzīgiem klipiem no youtube. tur bija iespēja meklēt pēc dziesmas, izpildītāja, žanra utt.

Lapa ja pareizi atminos bija gaiši brūnā krāsā un logo bija ar kaligrāfiskiem burtiem.

Es vienu nakti būros pa blogiem un nejauši atradu ierakstu, kur tika iztirzāta šī mājaslapa, bet neatceros kurā blogā to lasīju.

Ļoti iespējams ka izlasīju to laacz.lv

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Epix, dafuq vakar notika? Mani atrada kāpņutelpā ar šņabi, bet es to neatceros :D

nu kaa, mes atvadijamies uz skolas/stabu stura un es aizchapoju majas :D mjaa bija interesants vakars, paskatijos bilanci, brinos, ka tik maz izterets :D

Link to comment
Share on other sites

Mja, tikko krutie rosijas fanāti ar saviem žiguļiem cauri liepājai izbrauca (ezerkrastā redzēju). Skumīgi, ka šīs pabiras, kuras nav vajadzīgas ne šeit Latvijā, kuru viņi uzskata par savu dzimteni, kad jautā - "Ko tu te dari, kapēc nebrauc uz savu rosiju!", gan arī tur, pašā rosijā. Drusciņ pastulbi, fanot par citu valsti, bet Latviju saukt par savu dzimteni. :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mja, tikko krutie rosijas fanāti ar saviem žiguļiem cauri liepājai izbrauca (ezerkrastā redzēju). Skumīgi, ka šīs pabiras, kuras nav vajadzīgas ne šeit Latvijā, kuru viņi uzskata par savu dzimteni, kad jautā - "Ko tu te dari, kapēc nebrauc uz savu rosiju!", gan arī tur, pašā rosijā. Drusciņ pastulbi, fanot par citu valsti, bet Latviju saukt par savu dzimteni. :)

Bet tu taču fanoji par slovākiju, vai ne?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bet tu taču fanoji par slovākiju, vai ne?

Bet es nelecu pēc tam savā autiņā un nebraukāju pa pilsētu pīpinot un vicinot Slovākijas karogu. Es vispār tajā brīdi mašīnu skrūvēju, tieši pirms spēles nosprāga un kamēr dabuju pie dzīvības viss jau bija beidzies.

Link to comment
Share on other sites

Bet es nelecu pēc tam savā autiņā un nebraukāju pa pilsētu pīpinot un vicinot Slovākijas karogu. Es vispār tajā brīdi mašīnu skrūvēju, tieši pirms spēles nosprāga un kamēr dabuju pie dzīvības viss jau bija beidzies.

Un tagad atbildi man lūdzu, nē, drīzāk sev. Tu fanoji par Slovākiju tāpēc ka tev tā komanda patīk vai tāpēc - ka tie nav krievi? Vari rakstiski pat neatbildēt. pats sev atbildi.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un tagad atbildi man lūdzu, nē, drīzāk sev. Tu fanoji par Slovākiju tāpēc ka tev tā komanda patīk vai tāpēc - ka tie nav krievi? Vari rakstiski pat neatbildēt. pats sev atbildi.

Ja godīgi, es nefanoju ne par Slovākiem ne par Krieviem. Tas ko es vispār teicu, bija daudz maz retoriski.

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un tagad atbildi man lūdzu, nē, drīzāk sev. Tu fanoji par Slovākiju tāpēc ka tev tā komanda patīk vai tāpēc - ka tie nav krievi? Vari rakstiski pat neatbildēt. pats sev atbildi.

Man abas komandas ir vienādi nesimpatizējošas. šajā momentā savu minimālo atbalstu atdevu slovākiem. Zini, kāpēc? Nevis dēļ nacionalitātes, bet gan tāpēc, ka es vienmēr vairāk priecājos, ja uzvar mazās valstis vai vienkārši underdogi. :)

Nu nevajag visur iepīt šīs nacionālās intrigas, it sevišķi - sportā. Es to nepieprasu, bet vienkārši palūdzu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...