Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ei, čaļi, kur Rīgā ir vislielākā saulesbriļļu izvēle? Iepriekšējās briļļas ar savu dupsi iznīcināju, tagad prasās pēc jaunām un šoreiz arī kvalitatīvākām. Gatavs esmu izmest max 60lašus. Skatos pašlaik uz Ray Ban Clubmaster tipa brillēm - der gan oriģinālās, ja kaut kur redzētas ar superīgu atlaidi, gan kvalitatīvas kopijas ,t.i., ar normālu metāla rāmi tur, kur tam ir jābūt, un normālām stikla lēcām nevis kaut kādiem plastmasīgiem sūdiem.

inb4 ej uz centrāltirgu tu gejiskais hipster

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos Tīnas video. Nezinu, tas tāpēc, ka neesmu skaidrā vai kā, bet tas video ir tīrākās drausmas pusminūtes garumā. She tried, she failed. Again.

edīte:

omfg, ir arī 3 minūšu versija.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Shodien ar waziku bijaam jurceee...Aizgajaam uz jurci smuki sauliite spiiid saakaam badmintonu spelet un HOPAAA riktiiigas lietus gaazes...Palikaam vieniigie juras krastaa parejie visi aizmuka majaas.. pec tam atgriezaas saule un faQ kaija maita uz rokas man uzdirsa :DD

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pasaki, lūdzu, kāpēc Tu automātā to cilvēku dēvē lohu viņu nezinot? :)

man viņš nav jāpazīst , man pietiek ar to ka zinu viņu kādus 8gadus un pa visiem šiem gadiem viņš ir devis ārā galīgu huiņu. tu laikam viņa dziesmas neesi dzirdējis .. kā arī tas viņa agrākais ''gangstera tēls'' .. nu vnk wtf.. bet nu man pohuj uz viņu. man vairāk besī tas viņa draudziņš Marats no MusiQQ aka Bermudu 2stūris. nepietiek ar to ka ka viņi lv hh scēnu padarīja par apsmieklu..

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

man viņš nav jāpazīst , man pietiek ar to ka zinu viņu kādus 8gadus un pa visiem šiem gadiem viņš ir devis ārā galīgu huiņu. tu laikam viņa dziesmas neesi dzirdējis .. kā arī tas viņa agrākais ''gangstera tēls'' .. nu vnk wtf.. bet nu man pohuj uz viņu. man vairāk besī tas viņa draudziņš Marats no MusiQQ aka Bermudu 2stūris. nepietiek ar to ka ka viņi lv hh scēnu padarīja par apsmieklu..

tumblr_komboe44671qzhsn4o1_r1_400.jpg

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kas ir LV HH scēna?

Vispār jau nesaprotu par ko tu cepies? Lai tak viņi spēlē, viņi dara to, kas viņiem patīk, varbūt ne pārāk veiksmīgi, bet viņi kaut ko dara un savu atpazīstamību ir ieguvuši, mazajām patīk, nu Rassels točna, par to Ediju gan nezināšu teikt (giggle)

Nu man ar viņu kopā nav jādzīvo un viņa stils jāpārsit, viņš man nav konkurents un es neesmu viņam, man galīgi vienalga ko viņš dara un kā viņš dzied.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...