Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Da man vēl ir garšu kārpiņas dzīvas, ok, nesen pagaršoju to cēsu nefitrēto kaut kādu tur, nebija tik sūdīgs nemaz, bet nu sūds ir sūds un normāls alus ir normāls alus. Nav jābūt ekspertam, lai justu, ka Absolūts ir normāls šnapss un 3graudnieks ir kompreses mēsls :)

Link to comment
Share on other sites

O_O Kad Alā ir HappyHour un vai mēs runājam par vienu un to pašu ? Vecā Ala , tagad pasaules mūzikas klubs, ir pie GC, jaunā-vecā Ala folkklubs ir iekš Smilšu ielas. Dajoš man zināt :D

Folklubā. Ja pareizi atceros un nejaucu, tad no 24.00 līdz 01.00. Vai arī no 01.00-02.00. Es biju gūdmenā iekāpis, precīzi neatceros.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 ali pa stundu? Tik pat labi var iespraust sevī 0.5 šņabja, veselīgāk vismaz.

Nedzeru šņabi, neciešu. Dzeru alu, garšo. Biju gūdmenā iekāpis, 8 aliņi nebija vienīgā muļķība tonakt. Easy math.

Link to comment
Share on other sites

[media=''>

[/media]

Nedzeru šņabi, neciešu. Dzeru alu, garšo. Biju gūdmenā iekāpis, 8 aliņi nebija vienīgā muļķība tonakt. Easy math.

Man ar garšo, bet astoņus pa stundu... Maaan.... Man vietas kuņģī nepietiktu :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet filma ir brutāls sūds. Doma nav slikta, tikai budžets nekāds. Vienīgā jēdzīgā vieta bija parodija par Der Untergang.

nu ir filmas kam ir milijonu budžets un ir tādi paši sūdi kā piemēru varu minēt to pašu expandables..

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ārā lielisks laiks tieši priekš eksāmeniem, gaming'a un alus lietošanas. Kaut arī - alu var jebkurā laikā lietot.

bļe, kad tu sapratīsi, ka šis topiks nav kkāds twīteris vai cits blogs, kur tu cītīgi vari dzīt savu sūdu. man persnīgi jau zajebala ir lasīt tavu sūdu!

p.s. vari nemaz necensties atbildēt uz manu postu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...