Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Waziks šonakt un rīt visu dienu plēsīs matus ārā, lai izpildītu pieklājīgu kaudzi ar darbiem. Viss pēdējais ir atlikts tik tālu uz pēdējo, ka vairs nav uz ko atlikt :DD 2dien jānodod kādi 5 darbi, 3dien ich hasse deutsch exam sprechen ... Šonedēļ tikai uz 4dienu vai 5dienu varēšu ārā izlīst, varbūt palikšu pat Liepājā, bet īsti nezinu, vienam čomam jumbelis briest, nezinu vai svinēs šito nedēļu vai nē.

Tev nav kāda forša filma prātā, tāda skatāma, vācu valodā ar LV vai ENg subtitriem? Vēlams kaut ko no normālām filmām, man līkas rokas tagad kaut ko atrast tādu.

Breetz, cik tu plēs par izlabotu studiju darbu? Man ir gatavs, bet kuce, kas man viņu taisīja, neatbild un varbūt vajadzēs kādu prātīgu cilvēku, kas izlabos kļūdas un izdarīs vēl šo to... Teoretična nav daudz darba.

Link to comment
Share on other sites

Tev nav kāda forša filma prātā, tāda skatāma, vācu valodā ar LV vai ENg subtitriem? Vēlams kaut ko no normālām filmām, man līkas rokas tagad kaut ko atrast tādu.

Diezgan jauna un pat imho diezgan skatāma filma.

IMDB TPB

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kādam nav tā bijis ka nestrādā PC priekšējais audio jacks?

Man viss notiek bet no priekšējiem tikai MIC strādā.

It kā vajadzētu to Realtek HD Audio manager bet nekur viņš nenāk līdzi. Novilku 2 dažādus draiverus bet neviens neuzinstalēja to manageri.

Link to comment
Share on other sites

Hah, varu sēdēt svētā mierā un apmierinātībā ar to, ka neko nepalaidu garām.

Cēsu pa 1.2 ls : D johaidī, tad labāk aiziet uz Alus vēstnesi un dabūt gardu leišu alu litrā par šādu cenu + nefiltrētu + fakin ALU <:

Link to comment
Share on other sites

Wow - cēsu alus. Un? Tev kāds liek viņu dzert? Es tur dzēru Rēzeknes, kas btw ir ļoti ļoti garšīgs, Valmiermuižas nefiltrēto un brenguli. Biju bēdīgs, jo neatradu Madonas alu. Īsti nesapratu, ko tur darīja Heinikens. Bet visā visumā labs pasākums. Labprāt vēl apmeklētu viņu.

Link to comment
Share on other sites

Pasaule šodien iesūkā indīd. Tieši tad, kad vajag, visi pazūd.

Vot, noplīsa dators, vajag helpu, bet:

- Tūkstoš gadus neredzēts draugs, kas man randomā raksta un parasti ir pie kompja, tagad pēkšņi skaipā neatbild.

- Čalis, kas strādā ofisā un var izrauties random laikā, pēkšņi ir pilns darbos, sapulcēs un pārslogots. Šodien tikai.

- Cits puika tieši tagad aizbraucis uz Alūksni.

Like, wtf is wrong with the world?

Link to comment
Share on other sites

Es laikam nezinu nevienu normālu barčiku, kur cēsinieku pārdotu par bauskas/tērvetnieka/rēzekniekša cenām.

Un nav nekāds brīnums par to ciparu, bet gan par šāda cipara piešķiršanu tai suslai. That`s all. (;

Link to comment
Share on other sites

Domu laukumā No Problem jau sen zelta pie letes maksā 1.30 :D

lata varianti jau izzuduši pavisam. Un ja uzskati ka centrā padzert alu par 1+ LS ir dārgi, un lētāk ir nopirkt pudeli un izstrebt pagalmā, tad iespējams tu nesaproti - kādēļ tas alus tik daudz maksā.

Edited by b0r1ng
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nop, nav izzuduši, ir tikai pareizās vietas, kur meklēt :whatever:

And again, nu ko var piesieties par sašutumu par cēsinieku? Jā, es tik tiešām nesaprotu, kā var Cēsu izlejamo alu piedāvāt ceņņikā, kam līdzvērtīgs uz doto brīdi ir vidējais Bauskas vai, teiksim, Tērvetnieka ceņņiks. That`s just.. wrong. Bet es nebrīnos par ciparu kā tādu. Labprāt iemalkoju Brenguli gan par 1.1 ls, gan arī par 1.4 ls, gan arī, aizbraucot uz Valmieru un nopērkot Brenguļos par oj, ku labu naudiņu.

Un tagad vispār tīri labi iegaršojies ir Iļģuciema kā tumšais, tā gaišais. ^^,

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Līvu laukums ar kaudzi garāmejošas tautas.

Centrā jau skaidrs kas un kur. Tur var pa latu dabūt bez problēmām, bet vecrīgā normālā vietā jau nav.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Es laikam nezinu nevienu normālu barčiku, kur cēsinieku pārdotu par bauskas/tērvetnieka/rēzekniekša cenām.

Un nav nekāds brīnums par to ciparu, bet gan par šāda cipara piešķiršanu tai suslai. That`s all. (;

Tajā cenā bija iekļauts tas, ka tu viņu dzēri Vērmanītī un arī tas, ka tur spēlēja kaut kādas grupas, bija apsardze utt. Saproti?

Link to comment
Share on other sites

Pagājušonedēļ nopirku vairāk par vienu alu, 3 baušķeniekus izlaku un jau gandrīz aizmigu... Ja nav kaut kas stiprāks, tad to alu nemaz nav jēgas dzert :DD Nē nu gards jau ir. Nekad nesapratīšu tos, kas dzer aldarīšus un cēsu čuras, viņi tak pēc alus jau sen kā vairs negaršo, gāzēts čurūdens.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...