Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Hujova, ko lai paskatās uz nakts migu :D Nenāk miegs galīgi. Moš youtubē ir kāds forš kanāls ko varētu pačekot, a to savādāk savējie atskatīti. Visus Yogscast esmu redzējis :D

PS. SuperRembo tu jau līdz 25 gribi noprecēties? Traks? Līdz 30 ir jālaiž pa labu un kreisi. Just my opinion.

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

a nafig japrecas? tapat dzivot kopaa nevar? vispar kazas ir tikai viens liels tusinjsh, ko tu uzriko draugiem, radiem, bet pecak tikai problemas ar mantu sadali, a taa, katrs savac kas ir savs un pa malam :)

cash taja xklub.lv ir ari reala iespeja kadu sakoljiit? Tikko pieregojos :D

Edited by Epix
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tad jau sanāk, ka lielākai daļai Latviešu būtu jājūtas sūdīgi, Jo rēāli lielāka daļa bērnu mums tak ir ārpus laulības bērni. Bet nu tas tik fakts. Tu jau arī nevienmēr zināsi kad sanāks iestādīt to bērnu arī. Ir plānotās un neplānotās reizes :D

Link to comment
Share on other sites

Nu vispar jau precas, lai dibinat gimeni. Visos citos gadijumos tas skaitas tik pieguletajs. + berniem labak dzimt lauliba, nevis justies ka arpus laulibas bernam.

Tu pats gribetu ta justies ?

es laulibas kaa tadas neuzskatu par vajadzigam, ja kadreiz tadas buus, tad tikai tapec, ka vinja ta gribes, man ir pilnigi vienalga par tadam lietam, par berniem nemaz nerunajot.

Link to comment
Share on other sites

es tur pachekoju, nu totaala hujna, karo4 second hand meitenes.

a ko tu gribēji? Skaistām meitenēm nav nepieciešamība pēc iepazīšanās portāliem, jo tāpat visi apkārtējie vēlas ar viņām iepazīties.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu jau gribetu zinat, cik gados es vinu sasnoreju =D

Jautāju tāpēc, lai zinātu vai Tev vispār ir bijusi jaunība. Vairumā gadījumu ir kaitīgi pāragri brīvprātīgi uzsākt pieaugušo dzīvi.

es tur pachekoju, nu totaala hujna, karo4 second hand meitenes.

Sen neesmu pa tādām vietām vazājies, tā bija agrāk. Iepazīšanās portālos ir jēga tusēties tikko kā viņi parādās. Pēc laika tur paliek tikai skumjās.

Link to comment
Share on other sites

Fuck yeah!

Šodien ieraudzīju ka worm's tirgo savu G5 izdomāju savējo sataisīt.

Nepagāja ne pusstunda un bija jau sataisīta :D

defaultā problēma bija: ik pa laikam restartējās. nogriezu mazliet vadu savienoju, izolēju un viss kā smērēts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...