Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kādam ir bijusi problēma šāda reģistrējot paypal swedbank karti?

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Uzrakstīju vēl pašai 'swedbank' privāti par šo problēmu, šie klusē. Vai es vispār kaut ko daru nepareizi?

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka šajā vakara stundā viņi klusēs :D

Lai nu kā, bet šovakar pirmo reizi dzēru moku. Nē, nopietni! Par cik kafiju nelietoju, bet uz Mokas pudeles ir rakstīts, ka tas ir kafijas liķieris, tad nekad negrasijos to brīnumu ņemt mutē. Atsauksmes? Naturāls, salds sūds! Fuj, nakuj viņu :<

Link to comment
Share on other sites

cash^, dzīvoju Pļavniekos un nez par to dual drinking :D

Es nevaru būt balts un tas nav iespējams, jo visam vienmēr jābūt līdzsvarā.

Kā man šī dziesma tracina :D Skolā jau visas ausis izskandinātas ar šo :D

EDIT: cash^ un Deadalive - no manis ietekmējāties ar tiem avatariem ?:D

Edited by Lipinsh
Link to comment
Share on other sites

Kādam ir bijusi problēma šāda reģistrējot paypal swedbank karti?

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Uzrakstīju vēl pašai 'swedbank' privāti par šo problēmu, šie klusē. Vai es vispār kaut ko daru nepareizi?

draudzenei bija tas pats, tur kkas ir jaapierego, paskaties ibankas epastaa tur vajadzetu buut atbildei uz tavu jautaajumu

Link to comment
Share on other sites

lasīja, pirms kāda laika biju rakstījis, bet tas gan bija tiešaistē, i mean, pašā swedbank lapā rakstīju.

anyway, sataisīju, paldies miezim, kaut kā ierubijos.

Cik ilgi jāgaida līdz paypal konts aktīvs paliek? Cik saprotu, uzreiz tas nenotiek, 1;50 atrauts ir, bet iepirkt it kā vēl neko nevar..

Link to comment
Share on other sites

dzīvoju Pļavniekos

Zašibis, tad jau man un Deadalive kaimiņos.

Ar dual drinking nodarbojas tikai Tedijs, es duāli daru citas lietas :shades:

Kas tad tev noticis, ka alkoholam strīpa uz mēnesi pāri?

Alkohols sagādāja tikai problēmas, izdomāju mēnesi nedzert piespiedu kārtā, bet man sāk iepatikties

Link to comment
Share on other sites

Lasa gan! Bet nejau piektdienas vakarā pēc plkst. 18.00. Atbildi gaidi pirmdien!

da bļēēēēēē..es tā arī domāju, ka konkrētājā mirklī nelasa nevis, ka vispār nelasa.

ebayā nopirkšu supermena apenes, ja neiet dzert, tad tā ir alternatīva, kur tērēt naudu, jo tas ir patīkami :D

Edited by Epix
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Btw Lipinj, pēc tā ko tu stāsti, izklausās, ka tev no zelējamās(nikotīna) paaugstinās asinsspiediens, kas var izraisīt tādas izjūtas. Man tā pat ir no ņuhāšanas un dažkārt no kaņepju produktiem.

Uhu, jau otrā piektdiena mājās, esmu apņēmies nedzert kādu laiku, cerams izdosies ;D

Link to comment
Share on other sites

Zašibis, tad jau man un Deadalive kaimiņos.

Ar dual drinking nodarbojas tikai Tedijs, es duāli daru citas lietas :shades:

Alkohols sagādāja tikai problēmas, izdomāju mēnesi nedzert piespiedu kārtā, bet man sāk iepatikties

Es a neesmu 2 nedēļas dzēris. ir pat ok. neplānoju tuvākajā laikā ar mest. Tikko no v-rigas atgriezos, @SKAbene ar čaļiem tika uzkapāts cirks :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds var man uz paypal kontu atsūtit 6 latus.... Diemžel steidzami vajag naudu uz paypal konta, bet man swedbank karti aizliedz lietot paypal, jo es neēsmu aktivizējis swedbank karti interneta lietošainai. (pasūtīt visādas fiģņas utml.)? PM me..!

Link to comment
Share on other sites

Kāds var man uz paypal kontu atsūtit 6 latus.... Diemžel steidzami vajag naudu uz paypal konta, bet man swedbank karti aizliedz lietot paypal, jo es neēsmu aktivizējis swedbank karti interneta lietošainai. (pasūtīt visādas fiģņas utml.)? PM me..!

Ja ir pieejama internetbanka, pieslēgšana aizņem 1min.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka šajā vakara stundā viņi klusēs

Lai nu kā, bet šovakar pirmo reizi dzēru moku. Nē, nopietni! Par cik kafiju nelietoju, bet uz Mokas pudeles ir rakstīts, ka tas ir kafijas liķieris, tad nekad negrasijos to brīnumu ņemt mutē. Atsauksmes? Naturāls, salds sūds! Fuj, nakuj viņu :<

Nu kādas pāris reizes gadā jau sanāk to brīnumu iedzert, bet nesaprotu kā čalīts no mana kursa viņu var dzert dien-dienā. Viņš nedzer ne alu, ne šņabi, ne vēl ko citu....tikai moku.

Kāds nezina, kur varētu nopirkt šāda veida lineālu? Interesētu kāds metāla variants, jo šie plastmasas nav diži izturīgi.

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezina, kur varētu nopirkt šāda veida lineālu? Interesētu kāds metāla variants, jo šie plastmasas nav diži izturīgi.

Pajautā lielākās grāmatnīcās šo brīnumu. Izklausās stulbi, bet nu, tūr šos brīnumus var vieglāk atrast nekā kkādā spec. rasēšanas bodē.

Alkohols sagādāja tikai problēmas, izdomāju mēnesi nedzert piespiedu kārtā, bet man sāk iepatikties

Pie tā nav vainojams tavs avatars?

Link to comment
Share on other sites

Tiko piemaniju savu kungji ar HESBURGERA izvirtibaam :D DOOOH :) Shovakar nomarls buhaajiens :) vispirms 2gadu ballite, radinieku siikajam :) Pec tam normala pjanka, turpinaasies :)

Atceros pēc izlaiduma, tik labi bija Hesīti kādus 2komplektus pasūtīt un izbaudīt vientulību 6:00 no rīta. Hesīts daudz labāks par maķīti. Tur gan majonēze garšīgāka, gan gaļa. Tikai viens mīnus - kartupeļi maķītī labāki. Mēs bieži vien skolas laikā ejam uz Hesīti, kurš atrodas Deglavas ielā un tā rēcam par to, ka tur viena un tā pati pārdevēja jau kkur 6 mēnešus :D

  • Like 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Pajautā lielākās grāmatnīcās šo brīnumu. Izklausās stulbi, bet nu, tūr šos brīnumus var vieglāk atrast nekā kkādā spec. rasēšanas bodē.

Jau sen darīts...tur, protams, ir, bet tikai plastmasas. Šajā gadījumā es meklēju kaut ko izturīgāku, jo tie plastmasas ātri vien mēdz salūst un nav pārāk precīzi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...