Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu drīz jau laikam uz 15 gadu dz/d ballītēm varēs iet ar prežiem un kociņu, tā kā meitenēm vairs tādas izklaides nepatiks, jāņem līdz būs savas salvetes.

Un kā pie velna laba ballīte var skaitīties iekš dzimumdienas sēžot ar džekiem, izdzerot 2 šotiņus un sakurījoties? Izkausās pēc kaut kādas gangsteru ballītes, kur fonā iet eminems un visi rastamani sēž dīvānos, kurī bikses un šūpina galvas.

I`m rasta and I know it.

Cerams, ka tu tagad ākstoties ar tādām ballītēm, nedaudz vēlāk sapratīsi, ka tas nefigam nav vajadzīgs un var iztikt ar šnabi un meitenēm.

Tu nemāki svinēt dzimumdienas! ~_~

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Citreiz veciiit labaak nepiespradzeeties....Tapat kaa JaK-42 tas inzhenieris arii nebija piespradzeeejies un tapec izdzivoja...Jo izlidoja araa, esmu vairakas reizes dzirdeejot,ka labaak kad tu izlido no mashinas,nevis sadedz mashinaa....

Bet nevienmēr tu zināsi, vai paķersi kādu koku, stabu vai vienk. izdomāsi uz ceļa uzmest mašīnu uz jumta, nerunājot par karuseli "kūleņi".

Link to comment
Share on other sites

Procentuāli uz to skatoties man šķiet, ka tur divu runu nav par to, ka izdevīgāk ir būt piesprādzējušam nekā ne.

+

tās ir tikai retās reizes, kad palīdz nepiesprādzēšanās, parasti avārijās tā ir piesprādzēšanās.

Deadalive tas tavs varoņdarbs? Kaut ko jau teici, ka iekļuvi negadijumā. Mašina reizinātājos, tolmets :D

Link to comment
Share on other sites

Viss jau notiek vienkāršāk,kam būs jāaiziet tas aizies,kuram būs vēl japaliek tas arī paliks,darīt vari ko gribi!Neiet runa par pilnīgu daunismu un savas dzīvības nemīlēšanu/necienīšanu !

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lāča video tiešām ir ļoti ok. Prieks, ka pats esmu beidzis lidot tikai pie pirmā štrāfa, labi, ka tas nebija šāds variants. Man nepatīk vilkties, bet nu braucu prātīgi ar saviem 110 - 120, pārgalvīgi nedzenu, jūtos droši un arī esmu pārliecināts par spējām apstāties vajadzīgajā brīdī.

Tajā video daļā, kur meitene ar savu puisi pie apmales, kuru sašķaida un viņai tikai kājas paralizētas, vispār uztaisīja īssavienojumu, nerunāsim par bērniem, kuri tikai aiz nejaušības gājuši bojā...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Laikam pārspēlējos cs.

Šonakt sapņoju ka savā vecajā pamatskolā stāvu, kaut ko runāju, kaut ko par krieviem pateicu, tad iznāk ārā 10 boveviki no kabineta, pasaka, ka par to ko es pateicu pienākas nāvessods, es pasaku ok, šie nostājas rindā un nopiļī mani ar ak47,par nacismu, es nomiru.

Link to comment
Share on other sites

Laikam pārspēlējos cs.

Šonakt sapņoju ka savā vecajā pamatskolā stāvu, kaut ko runāju, kaut ko par krieviem pateicu, tad iznāk ārā 10 boveviki no kabineta, pasaka, ka par to ko es pateicu pienākas nāvessods, es pasaku ok, šie nostājas rindā un nopiļī mani ar ak47, par nacismu, es nomiru.

Un es domāju, ka degradējusies ir tikai mazā paaudze (tobiš līdz 12 gadiem), bet nē, arī vecāka kaluma cilvēki ir "stulbi" :<

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...