Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Forša reklāma, NOT

Vispār es to nebiju domājis kā reklāmu, vienk. pētot random shitclan page`u uzdūros uz radiatora, gribējās pajautāt viņam, vai tas ir viņš.

p.s. divīt, kur tu esi? atbildi beidzot skype :D

Edited by Aly and Fila
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Vai tad kādreiz bija tāda iespēja? Agrāk mēģināju, nevarēja..

izmanto moneybooker, viegls, ērts un šķiet, ka var ātri aizsūtīt.

Es agrāk esmu tur skaitījis naudu ar swedbank karti bez problēmām, bet tagad nevar. Laikam Latvijā kaut kāds aizliegums uzlikts vai kaut kas tāds. ķip moneybooker ir tas pats kas netteller ?

P.S. gandžu uz birznieka upīša točna neatradīsiet. :D

Edited by acido
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

āāāāā es taču biju šajās brīvdienās aizbraucis atlaist uz Zviedriju. Tur ir tiiiiiiiiiiik dahuja skaistas meitenes, viņām tik kopti mati, pilnīgi nagi niez pabužināt :D kad biju pirms 2-3 gadiem likās baigie zirgaģīmji, baigi maz tādu skaisto bija. Hvz, varbūt piepzinušās ar kosmētiku un tur tā sāls, bet tāpat, pavasarī braukšu atkal, jo hlamā uz prāmja nopirku loterijas biļeti(2ls) un vinnēju braucienu uz Zviedriju par brīvu, bet tajā pašā laika pie blackjack galda atstājām naudu biš, bet tas nebija tik ievērības cienīgs kā viens čalis ruletē pakāsa, man liekas viņš sāka pat asaras liet. Sakasijāmies ar poļiem, izrādās, ka ja polis sarunas laikā iepin tekstiem pa vidu kurva, tas ir tas pats, kas krievam bļe, nedaudz neiepatikās, likās mūs par kurvām sauc. Ja sanāk būt Zviedrijā iesaku aiziet uz Vasa muzeju, to kuģi apskatīties ir to vērts, bet biļetes gan dārgas, 8ls. Vel iepazināmies ar taizemietēm, tās arī bija meeeega, tādas atsaucīgas un smieklīgas, jokus saprot viss foršī, pat nevarējām padomāt, ka precētās, bet izrādās šīs ar vīriem uz kuģa. Visādi latvieši, kas strādā Zviedrijā, lietuvieši utt na šaru piedāvā uzsaukt :D

k4832zf76iohbz90aju.jpg

bijām 3(neskaitot meiteni/-es), visiem maskas, svinējām helovīnus Zviedrijā :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Neteller ir mazliet uzticamāks, ja jautāsi. Lielāks % jāmaksā par pārskaitījumiem starp kontiem (piemēram, sūtot draugam), bet tā viss pārējais kā MB. Ā un vēl, ja tu gribēsi pilnvērtīgi neteller lietot, tad tev vajadzēs sūtīt ID+ rēķinu, tad vēl apstiprināt phone call, kamēr MB tu vari darīties cik gribi, līdz viņi paši pajautā.

Link to comment
Share on other sites

ZOOOOOOORRRRRRGGGG!!!

Skatos Epikam jauki gaajis Zviedrijaa :) Jaa man ari zinami cilveki aizbrauca uz Zviedriju ar PRami un vinneja loterejaa vel 1nu braucienu :P Riiits ir sacies ar kartigu JOGURTA trauka iztukshoshanu :) Tagad priekshaa,kas lidzigs pudinjam :) Nedaudz sevi japalutina :)

Link to comment
Share on other sites

ZOOOOOOORRRRRRGGGG!!!

Skatos Epikam jauki gaajis Zviedrijaa :) Jaa man ari zinami cilveki aizbrauca uz Zviedriju ar PRami un vinneja loterejaa vel 1nu braucienu :P Riiits ir sacies ar kartigu JOGURTA trauka iztukshoshanu :) Tagad priekshaa,kas lidzigs pudinjam :) Nedaudz sevi japalutina :)

Pag pag, cikos tu šo postu rakstīji? Tev dienas vidū rīts? :D

Link to comment
Share on other sites

Pag pag, cikos tu šo postu rakstīji? Tev dienas vidū rīts? :D

Tu neatrodies gadijumaa kaadaas arzemees? :D Posta laiks tak redzams :) 9:02 :DD Man tak 9:00 sakas darba diena :) Bleee man ritaaa un 7dien brivdiena,bet algu shodien neieskaitija,znachit nevareshu pixaat :(

Link to comment
Share on other sites

Miglā ap kādiem 17:30 bija afigenākā, vispār nebiju tādu miglu redzējis vēl.. Takā putekļi no smilšu vētras, nu nezinu ar ko salīdzināt..

Tiem kam tur problēmas ar swedbank.. Karti drošiem pirkumiem inetā esiet reģistrējuši?

Link to comment
Share on other sites

CSā šonakt normāli pārēcāmies , prieks ka publika bij diezgan atsaucīga. Jocīgi ,bet 3jos naktī serveris bija pilns :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...