Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

čilam labi noder Acoustic Alchemy - rāmi, romantiski un liriski ritmi. (tas, protams, gaumes jautājums).

Ā un varbūt kāds zina kā trešajam golfam nāk ārā oriģinālais rādžiņš? Tur kādas tapiņas vai kaut kas stiprinās?

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

Interesanti man skiet tas kā sis forums ik nedelu ir paklauts viena konkreta cilveka dauņa sindromam. Itka visa daunatne butu savakusies pie galda un vilkusi serkocinus, lai noskaidrotu, kad dauni telos viens, kad otrs. :)

Jaa skatos ka attack,kljuvis te taads aktivists :) Man pagaidam galigi nestaav uz gign, nu uz forumu toch nee...Kljustu pasiiivs,jo domaju par karteejo charku... :( Kad veselais saprats atgrieziisies,moshk arii es atgrieziishos...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jautajums dabas matei, - Vai gaidamas vel saulainas un +25 dienas augustaa?

cerams, ka jā, jo es vēl gribu paķert sauli jūrmalā. bet nu es skatoties pa logu redzu kļavām jau krāsainas lapas. FTW?

tas dēļ tā karstuma diez?

edīte un viņas draudzenes: 1200 posts omgyo!

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Ir taču jābūt vēl saulainām dienām.

Man vēl Siguldā ar gumiju jālec :D

ben4ika brachka izleca samera amizantaa manieree :)

Shito es ari gribu, bet UZ lv tik pec kada menesha pusotra aizbraukshu brivdienas.. tad vel var lekt?

Link to comment
Share on other sites

Nav ko celt paniku :D Nu, ir tā kā nedaudz bailīgi, kad tevi tur sastiprina ar drošības pribambasiem un tu stāvi tajā vagoniņā pie pašas malas un skaties lejā :khehehe:

Ņemot vērā vēl to, ka pirms manis viena skuķene mēģināja reizes trīs izlekt, bet tā arī palika stāvot vagoniņā, tad man tā nedaudz neomulīgi palika. Pastāvēju sekundes trīs un nolecu. Pareizāk sakot, gāzos taisns ar vēderu pa priekšu ārā :thumbsup:

Sajūtas diezgan foršas, it īpaši, kad tevi gumija uzvelk atpakaļ gaisā, bet pēc tam atkal krīti lejā. Noteikti gribētu vēl reizi izlekt, nez kādas šoreiz būtu sajūtas. Lecu apmēram pirms gadiem 3 :)

Runājot par laiku, svētdien jau būs atkal karstumiņš, tā kā viss notiek :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...