Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

man pizdec visu laiku istabaa karsti, logs ciet, aizkari+palags, bet vienalga saule sutina visu, es viss pliks sviedros un speleju, bet visu laiku parkarst videokarte zb, ir kadi risinajumi?

Ej peldēt!

Link to comment
Share on other sites

aha, zini, neesmu nekaads ronis - sitaadaa aukstaa uudenii peldeet, atnaksu atkal ar sasmakusu balsi, iesnaam un reimatismu, un tad vispaar nevareeshu pat pie datora paseedeet vasaraa...

edit: iemeercu kaajas aukstaa uudenii, palika labaak..

Edited by Radiators
Link to comment
Share on other sites

man pizdec visu laiku istabaa karsti, logs ciet, aizkari+palags, bet vienalga saule sutina visu, es viss pliks sviedros un speleju, bet visu laiku parkarst videokarte zb, ir kadi risinajumi?

ATVER LOGUS un noņem šalli no galvas nost ;)

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs saprotat ar: "nelineārs interaktīvs stāsts" ?

Iz geimiem nelineārs stāsts asociējās ar lielu izvēles brīvību, piemēram, fallout 2, kur tu spēles sākumā vari iet kur gribi un darīt, ko gribi, un tev nav jāmin izstrādātāju izveidota taciņa, lai izietu spēli, piemēram, kā half life.

Edited by snoopfrog
Link to comment
Share on other sites

murdock Tevi var apbrīnot par centību atvemt gandrīzvai uz katru postu. :blink:

labāk "atvemju" savus postus nevis lasu tavus un gūdmena piedzīvojumus, kur nu vel noticot par jūsu aknām, kuras pavisam nav pipec.

padod alu, tavs joks nav oŗģināls :< Nekas, tu varētu nākamreiz pāris reizes apdomāt pirms šeit kko raksti, iespējams, ka tad varēsi uzrakstīt kko saturīgu.

Edited by Hm. Murdock
Link to comment
Share on other sites

labāk "atvemju" savus postus nevis lasu tavus un gūdmena piedzīvojumus, kur nu vel noticot par jūsu aknām, kuras pavisam nav pipec.

padod alu, tavs joks nav oŗģināls :< Nekas, tu varētu nākamreiz pāris reizes apdomāt pirms šeit kko raksti, iespējams, ka tad varēsi uzrakstīt kko saturīgu.

Kas tu neredzi, ka visiem tava diršana liekas kaitinoša, varbūt pietiks pļūtīt? Liekas, ka tev obligāti uz katru postu ir jātbild :lohs:

Link to comment
Share on other sites

Kas tu neredzi, ka visiem tava diršana liekas kaitinoša, varbūt pietiks pļūtīt? Liekas, ka tev obligāti uz katru postu ir jātbild :lohs:

nejauc sevi ar visiem citiem. Un jā, ja tev mana postošana liekas kaitinoša, tad nelasi šos postus, topikus, forumu, tā būs tev pašam vieglāk.

Link to comment
Share on other sites

ne nu tas spihais jau medz uzrakstit nevietaa kaa daudzi citi, bet godigi sakot taja good mena lietaa vins 95% gadijumu dirsh pa teemu =]

drizak padod alu liekas tads divainis, superpareizais chalis, kas it kaa nav slikti, bet nu chill, nevajag uztvert visu tik nopietni un katraa cilveeka tekstaa meklet kaut kadus iemeslus, lai piekasiitos.

un vispar sodien mezaparkaa ir fragma, tiekamies B)

Link to comment
Share on other sites

Jā, padod alu, apdomā nākošreiz, teiksim ņem piemēru no Murdocka, kas acīmredzami veic ne tikai vienkāršu domāšanas procesu, bet pat padziļinātu analīzi, lai uz katru postu spētu atbildēt maksimāli konstruktīvi un atbilstoši.

kaamis, šis topiks nekad nav bijis interesants. Vienīgā reize, kad šis sūds ir bijis interesants, bija tad kad jurko ar dr.painu sāka aizdirst pirmo nakts rīta spama topiku, kopā šķiet bija kādas 100 lapas. Lūk, tas bija interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Kam neinteresee , tie nelasa... Vakar biju atklat peld sezonu :) Udens kaa piens, perkoni zibeninji lietus pilns komplekts,bet tas nebija skjerslis cept galju un dzert alu :) pat knaushi neuzbruka :) 4oina :) Cash bleee, tu toch brauxi uz to partiii partiiii? :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...