Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:) es noturējos un pārvarēju kārdinājumu,tagad varu apgalvot ka 4tā diena bez alkohola arī būs izturēta :) Atlikušas tikai 16 dienas lidz PČ hoķī un lidz tam nedrīxtu lietot... Viss punkts...

16 dienas = 1 mēness, interesanta matemātika tev :P

uzvarēs MVD gagarina kausu un nespēsi atturēties, to mēs jau visi zinam.

Link to comment
Share on other sites

Max 1nu alu drixtu atljauties visaa shitajaaa laika periodaa... Ja zaudeshu deriibas kaste alus no manis Larinam :(

PAr D-Light nekas nav runaats un ariii tos lietot aizliegts.... Problema jau saak rasties,tada ka manejaa ritaa grib lai riitaa eju uz klubu ar vinju,bet tas nav iespejams iet turp skaidraa,....Jasak domaat atmazkas lai neietu uz turieni...

Jo vairak domaju par alko ,jo lielaks kardinajums!

Link to comment
Share on other sites

nu deret uz TIKAI smago artileriju vai kautko tadu ir tas pats kas dirst ar biksem pusmastaa...

es jau nezkuru dienu nedzer... kopš tā posta..

bet griinlenda gan jau kuro dienu topaa ... shon atkal vajaddzetu..esmu paris datorus salabojis :D

Link to comment
Share on other sites

d1rsā ir :) Es šodien izmantoju savu vienīgo papild iespēju,un nenoturējos pie vakariņām kafejnīcā pasūtīju 1nu lielu superīgu CĒSU PREMIUM aliņu :) Bleee viņš bija tik labs... Un varētu tagad skriet uz veikalu pēc kādas 4pakas iesākumam,bet nefigā...Turos rāmjos... Tā wiikends vairs nav aiz kalniem,tās būs jo īpaši smagas dienas... Bet es to varu...!Un man tas ir jāvar! Lab presītēm laikam man slinkums tomēr pārņem virsroku :DD

Link to comment
Share on other sites

:o

Īstās svinības sāksies tikai rīt. Vecrīga un mans maks - saturaties!

oviiti sveichuki tev dzimenītē :) Nolaid pa mani ugunjus ariii :) Es personigi sargaju un arstējus savas aknas,reizi gadaa tomer tak tehnisko apskati(veseliibu) ariii jaiziet :DD

Link to comment
Share on other sites

šodien čomam bija vienkārši tāds fails. izeju laukā ar draugu, tas man stāsta, ka pie viņa bijis paziņa un aizdomas, ka viņš esot paņēmis telefonu, kautkādu LG ar skārien jūtīgo, esot tāds uzcilcies bijis un gribējis ātrāk iet prom n stuff. es jau ierosināju iedot purnā rīt un lai vakarā ir 100 Ls, vai telefons. tagad čoms aiziet mājās un izstāsta muterei kas par sūdiem, jo čoma brāļa vecenes dēls tas ir, uz ko krita aizdomas. čoms izstāsta visu muterei, bet beigās bija tā, ka māte paņēmusi telefonu ielikusi taisīt, jo displejs bija iešķīdis, gribēja uztaisīt pārsteigumu, bet iznāca FAILS! esmu pārsmējies :D

YOU GAY, atrēķināju displeju. pie jankas pa 18ls

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Taa un shodien jau buus 6tā diena kad nelietoju :) Nu jau vairs palicis pavisam maz lidz 7tajam Maijam :) Pateicu draudzenei ka ldiz 7tajam Maijam nedzershu 1mais ko vinja prasija,: "Ko es esmu salietojies?" :DD Blee ritaa jaiet uz klubu tomer... Bleee tas tak buuus BORRINGS ja skaidraa turp bus jadodas :)

Link to comment
Share on other sites

"Labais cilveek" man gan neizdevaas notureeties un peec 5 dienu nelietoshanas shodien panjeemu 4 alinjus un skatoties BBL Final Four likvideeju... Nu nevar bez alinja (normas rodezhaas)...

Betveiksmi iztureet un uzvareet deriibaas... ;)

Link to comment
Share on other sites

helllooo ^_^ magjiskais smaidinjsh

taaaam... sauljojos, domaas shifreeju inferno :lol: ... njaa sen sen nav speeleets

buushu maajaas noteikti kaadu aim_mapiiti dereetu uzraut :)

buutiibaa, nav noziimes kuraa location ko dari, it iipashi ja tu neko nedari.. es tikai taa filazofeeju :)

visiem jaukas briivdienas ..cheers kukainiishi

kad man waarnas nonjems?

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...