Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

tie nebija kvantumi :D tā bija tāda viegla iesildīšanās ( ja neskaita @Edzhua , kam balzams ļoti gāja pie sirds ) :D

Iesildījos es jau mājās, vakariņas taisot. "Tumšais" zelta kuņģi mazliet pārsteidza, galva samērā dulla vēl no rīta bija. Štīmis arī manāms :D Šovakar gan romantiska pasēdēšana - es un tērvētīte monitora gaismā :P Rimčikā akcija, hell yeah

Link to comment
Share on other sites

Pasakiet man, cik stulbam ir jābūt, lai pie pirmā lielā sniegā ar vasaras riepām brauktu pa pilsētu uz 70? Nemaz nerunājot par krustojuma šķērsošanu pie sarkanās gaismas un savas vainas neatzīšanu.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Cmr ir kravas apliecinājums atbilstībai tā pieņemšanai. Kad vadītājs paraksta tos cmrus pārbaudot kravu viņš noņem atbildību no piegādātāja. Piegādes vietā to visu salīdzina un ja ir trūkums (pamanāms piemēram kad vadītājs krāva preci) tad drāž jau vodilu (rets gadījums).

2 cmri lai abos galos problēmu gadījumā būtu pierādījumi. Bet tur tas cmr ir vairāk kā formalitāte + laikam vienīgais reālais dokuments muitas kratīšanas gadījumā

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Pasakiet man, cik stulbam ir jābūt, lai pie pirmā lielā sniegā ar vasaras riepām brauktu pa pilsētu uz 70? Nemaz nerunājot par krustojuma šķērsošanu pie sarkanās gaismas un savas vainas neatzīšanu.

Latvija gan ir tāda interesanta zeme, kur cilvēki brauc ar vakardienas mašīnām, pa aizvakardienas ceļiem, un ar rītdienas ātrumu.Tāpēc ka pārāk daudzi jau pēc savas būtības nedrīkstētu pārvietoties ne ar ko niknāku kā skrejriteni,kur nu vēl ar auto!

Link to comment
Share on other sites

Pasakiet man, cik stulbam ir jābūt, lai pie pirmā lielā sniegā ar vasaras riepām brauktu pa pilsētu uz 70? Nemaz nerunājot par krustojuma šķērsošanu pie sarkanās gaismas un savas vainas neatzīšanu.

Kas par braucamo bija vaininiekam un cik gadi?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...