Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

man te tāds diezgan liels vējelis ir. skatos laukā un viss iet pa gaisu, koki, lapas, zari un pārējais, kas nav kārtīgi nostiprināts. Traks tas vējš, bet man viņš netraucē nekādā mērā. Cerams, ka rīt nebūs tāds un no rīta sals nebūs, jo man sportā kross jāskrien. No vienas puses jau vienalga, jo skrienot jau sasilšu, bet no otras - uzsākt skriet galīgā haloģiļņikā negribās.

Link to comment
Share on other sites

bljiii, man telefons joprojaam nestraadaaa, bij' uz briidi iesleedzies un atagad atkal off... veejsh nemazinaas, araa krusa, lietus tip kaut kas liidziigs sniegam, hz dabas paaraakaa stifija .. peec dienaam divaam sasniegs riidziiti ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tā tad mazliet pastāstīšu kā tad man ir gājis pa vasaru , un kāpēc nebiju šeit un serverī tik ilgu laiku!

Tā tad vienā jaukā dienā , man gāja tā :D Nu es neteiktu ka tā bija jauka diena :D Ja nebūtu dabūjis smadzeņu satricinājumu , tad gan būtu jauka diena :)

Tā tad vienu dienu ar draugiem izdomājām dzert garāžā alu! Neatceros cik daudz bija , bet visi kas dzēra bija normālā kondīcijā :D

Ar trekteri arī alu dzērām :D Tad ļoti daudz sanāk iedzert , un ātrāk piedzeros , nu vismaz man tā ir :(

Tā tad kad viss bija beidzies , ar kautkādu meiteni runāju tikai atceros viņas vārdu Agnese . Ko runājām gan neatceros :D 1 reizi viņu redzēju , un jau kautko mēģināju sabīdīt :D Bet neko neatceros kā gāja , tāpēc neko arī nesabīdīju :D Tad atnesa vēl iedzert , to izdzērām . Es gāju kautkur viens pats :D Pēc tam mani aizveda uz garāžu , es tur baigi daudz kritu . Bija roka sagriesta , auss bija zila :D Tad gulēju līdz rītam , tad mani aizveda kādus 2km tālumā kur ir telts , tur vēl līdz vakaram nogulēju. :D Tad 2draugi pazvanīja , lai man atbrauc pakaļ , un aizveda mājās . Tad līdz rītam nogulēju , ja ne pat ilgāk :D

Un tik no rīta konstatēju , ka man ir smadzeņu satricinājums :D Tad pēc kādām divām dienām gājām ar mammu uz slimnīcu . Un taisīja tur kautko , pats nemaz īsti nezinu ko :D Un tad pateica ka man ir smadzeņu satricinājums! :D

Visu laiku staigāju , kā būtu gandrīz koma . Jo bija smadzeņu satricinājums . Bet nu labi ka tagat ir pārgājis kautcik :) Ceru ka drīz atkal atgriezīšos serverī :)

Tagat vismaz zināšu ka vaig prātīgāk dzert :P

Link to comment
Share on other sites

redzēta esi, bet nu Alise tu gan nēesi :D

Nezinu, man visi nepazīstamie asociējas ar armandiņiem :D

EDIT: andrīšhobija XD

Btw kur tu aizītē redzēji nolauztus kokus, es tikai zarus esmu redzējis

Edited by cSpoks
Link to comment
Share on other sites

:D

Nezinu, man visi nepazīstamie asociējas ar armandiņiem :D

EDIT: andrīšhobija XD

Btw kur tu aizītē redzēji nolauztus kokus, es tikai zarus esmu redzējis

njuu redzot tevi, es saprotu ka mums ir zili makonji ar zelta malinju .))

Link to comment
Share on other sites

šodien visu dienu nosēdēju mājās jo bija jāvāc mazais brālis :D,vecāki aizbrauca uz Rīgu agri no rīta,takā neviens viņu uz dārziņu nevarēja aizvest

Šodien vēl es uzraku lipīgu meldiņu kuru macho iedeva

tad vēl es draugos atradu kkādu jocīgu saitu,tur ierakstot tekstu čalītis izdara attiecīgu komandu reku tas brīnums

un un un,nē es neko nestāstīšu :D un Alis,nelej' ten es neesmu apdirsies :D

Link to comment
Share on other sites

super, vienkārši super, man brīvdienā ir jāstrādā, divmetrīgs nabadziņš esot saslimi, 39 temperatūra un nevarot paiet, uz darb nevar aizbraukt ar mašīnu, aj cik žēl, DA KAM TAS PIŠ? :slap: DOĢIKS bļec.

Bet tā vispār priecē laiks ārā, saulains un silts, patīkami uzpīpēt, bet nu jā, pīpēšanas laiki aiz muguras par ko ir neizsakāms gandarijums.

Link to comment
Share on other sites

good men, varbuut paskai kaadus atsleegas vaardus ko tas dzheks(?) var izdarit? man vinjsh dara tikai "cry"... kaa pa angliski ir veenas? to estj griezt veenas?

vismaz labi ka shitajaa gruutajaa laikaa shance ir, ir pie kaa pietureeties, nav galiigas auzas

Liidaka padarija manu dienu par dienu shodien :)

Edit:cry, fuck, hair, sit, tv, paper :D, rock

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

vismaz labi ka shitajaa gruutajaa laikaa shance ir, ir pie kaa pietureeties, nav galiigas auzas

Liidaka padarija manu dienu par dienu shodien :)

Edit:cry, fuck, hair, sit, tv, paper :D, rock

Labvakar...Taa esmu sanjemies kaut ko iedricellet sheit :) jerriiiti man nav nemazaka sajega par ko tu runaa? Vai ariii man cuka vel nav izgajusi!Vopshem vakar sanaca ar darba kolegjiem padzert...Sakaam ar Brendi ,tad jau aizgaja Shnjapsis,lidz 19:00 biju jau labs,un tad protams ashas domas,ka jaiet uz kafejuznjiku talak dzert,jo araa bija faking auksts...Nju okej taa mes kafejuznjikaa vel izdzeram 3jataaa,kas bijam palikushi es ar kolegji+ chiksu(kolegji) paris sotakus izdzeram,skjiet ka bija 3...tad vel viss bija kartiibaa...pec tam izdomajam iet pie viena dzeka kuram majas kaa vnm ir ZALJAIS PŪĶIS :muahaha: Pa celjam ieiejam TOPINJAA panjemu 4paku,samaksaju izeju pa durviim un kirdikts...bleee alus izskjida...es dusmigs nesos atpakalj veikalaa pec jaunas 4pakas,noperku TO....nesu praatigi laukaa....bleeeee suuuuda kartona kaste atkal sapliiiist un 2traaa 4paka pie zemes..shoreiz veixmigi izdzivoja 1na pudele,brinumainaa kaartaa :) 3shajaa reizeee iesuutiju kolegji pec alus :DD Taa nu mes tikam lidz tam dzivoklim kur mus negribeeja iekshaa laist,bet tad tikaam...saimnieks nebija majas,1nu kasjaku uztaisiju un sjo....pa nakti man saak modinatajs skaneet...es atveru acis..faq kur es esmu,nax esmu pliks,un nax tik auksti un kapec tads klusums,un nax man modinatajs zvana ja araa vel ir tik tumshi...vopshem ejot uz darbu panjemu 2alus,izdzeru un taa ariii visu dienu darbaa nomocijaamies visi...labi ka priekshniece shodien bija uz Rigu aizbraukusi,bet istenibaa vinjai pox :) Jo vinjai ariii shodien bija smagi :) tagad eedu vakarinjas un dzeru pienu...laikam jaiet dushaa un tad chucheet....

Link to comment
Share on other sites

tātad - laiks ko aprakstiju bija mans mīļākais kad izvilkt cigareti un uzpīpēt, patīk vēsi rudens rīti un saule, sēdēt uz lieveņa pie mājas un vilkt dūmu, blakām vel kūpoša tējas krūze ahhh..stilīgi, bet nu par cik es vairāk nepīpēju, tad tie prieki ir garām, tā bija agrāk un cerams vairāk nebūs nekad. Tā lūk :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...