Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vauv, dabūju 10 JĀ 10 angļu valodā, un kaut vai projekts nebija viens no labākiem, bet dabūju 10, klasē zubres, kas visu laiku mācās dabūja tik 9 BET MAN VIENĪGAJAM KLASĒ 10, to projektu varēja taisīt veselu nedēļu, bet es taisīju pēdējā dienā ap 23:00 naktī psc. sak maj ballz. Es rullēju, jānosvin mans pirmais 10 pa šiem gadiem. Zemeņu jogurtu studijā. :khehehe:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

PSC ŠODIEN TĀ PĀRĒCOS ;DD

SKOLĀ NO MANAS KLASES VIENS "14" GADĪGAIS AR VIENU NO ARODENES "16 VAI 17" GADĪGO SALECĒS UN GRIBĒJA RUBĪTIES VIŅI TIE ARODNIEKI VESELS BARS BIJA UN SLOĪJA TAM SĪKAJAM PA PAURI :D AUGUMĀ KUR 1.60 :DD UN MĒS PROTAMS DAFIGĀ NO MŪSU SKOLAS MOČĪJAM PALĪGĀ, TAD BEIGĀS ES PRASU NU KAS JUMS BUIJA " TIE SĀK RUNĀT PAR MU UN KA VIENAM 50 RESI UN OTRAM 30 UN VIENS OTRI SIT NOST UN PAR TO SALAMĀJĀS" TAD PATEICU LAI IET "DIRST" UN AIZGĀJU PROM PSC TĀDDS RUBAKS OMG :D

DĒĻ SPELĪTES ;d

PĀRĒCOS

Link to comment
Share on other sites

snopy next time nelieto caps, lūdzu.

Tikko tika iepirktas biļetes uz hoķi svētdien. Normāli noplēsa 48ls par 4cilvēkiem. Žēl, ka nelīdzēja skolēnu apliecības. Pašlaik pildu ķīmijas d/b par elementiem. Forši, ka man atsūtija špikeri, kurš ir nofočēts no klases gudrās meitenes(Žeņa). Vēl tikai netā jaatrod infa par cinku un varēšu uzspēlēt cs.

Link to comment
Share on other sites

Ģeometrijā man 2 :slap: Pirmais divnieks. Man zemāk par 3 nekad nebija nekur bet tagad ir arī 2 psc.

Tagad nu ir sūdi, 2 ielika dienassgrāmatā, ja man sūdīga kd atzīme un mazāka par 5 atzīmi tad dienassgrāmata man nav ar def reasonu: ''mājās'' un šoreiz nekā nebija devu dg un 2 ielika UN VĒL TIK LIELU TO 2 ka vienkārši psc, draugi ieteica izraut lapu BET FAK viņš atrodās tur pat kur mans 10, ja izraušu lapu tad nebūs ar ko lielīties par savu pirmo 10. Un ko man darīt? Es paņēmu līmi un salīmēju divas lapas kopā tagad jāgaida vien svētdienas vakars, fak var tak paterikt ka ir ir līmēta jo tik bieza fak ko lai dara, vismaz mans 10 palika :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

:slap: Pirmais divnieks. Man zemāk par 3 nekad nebija nekur bet tagad ir arī 2 psc.

Tagad nu ir sūdi, 2 ielika dienassgrāmatā, ja man sūdīga kd atzīme un mazāka par 5 atzīmi tad dienassgrāmata man nav ar def reasonu: ''mājās'' un šoreiz nekā nebija devu dg un 2 ielika UN VĒL TIK LIELU TO 2 ka vienkārši psc, draugi ieteica izraut lapu BET FAK viņš atrodās tur pat kur mans 10, ja izraušu lapu tad nebūs ar ko lielīties par savu pirmo 10. Un ko man darīt? Es paņēmu līmi un salīmēju divas lapas kopā tagad jāgaida vien svētdienas vakars, fak var tak paterikt ka ir ir līmēta jo tik bieza fak ko lai dara, vismaz mans 10 palika :muahaha:

Shiii persona mani nebeidz paarsteigt :10cm::superlol: Es nezinu raudaat,vai smieties :DD Vopshem galiiigs besis visu dienu darbaa! Besos vnk laukaa!Gruzos.Pat negribas/neprasas attlaist nedaudz... :( Aij davai piissss...turpinaashu gruziiities!

Link to comment
Share on other sites

Labas dienas! :) Šodien skolā tāds besis bija, ka nevaru to pat aprakstīt vārdos.Tā biju sagruzījies, jo krievu valodā mani izsauca un es tieši šodien nebiju izpildījis mājas darbu.Rezultāts 3 balles man učene ielika! :angry: Tādas dusmas bija, ka pilnīgi gribējās sākt kliegt un kādam ielikt pa muti.Lai vismaz tās dusmas mazinātos.Bet tas jau nav viss, tad vēlāk matemātikās otrajā stundā skolotāja izdomā, ka vajadzētu uzrakstīt patstāvīgo darbu uz atzīmi!! :rolleyes: To darbu mēs rakstījām klade, kur vēl vajadzēja būt izpildītam mājas darbam, bet kā par nelaimi es viņu nebiju izpildījis.Droši vien spīd nv.Bija tāds pohuisms šodien uznācis, ka viss pilnīgi bija pie pakaļas.Un tāpēc matenes stundā to patstāvīgo darbu vienkārši īpaši necentos pildīt!! :nea:

Lai nu kā diena bija diezgan normāla, jo pēdējas stundas vietā, kas mums bija vēsture, aktu zālē stāstīja par atkarībām un, lai mēs ejam uz gregorskolu, jo tur ir ļoti interesanti.

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

lol? O_O

Fruktaini tu mācies Saldus 2. vidusskolā?

atā draugi teikšu atā savai dumjajai pusei tagad meiģināšu MEIĢINĀŠU būt normāls cuz visi mani te par p0k3'u apsaukā un tas man fkin' nepatīk

so šis ir mans pēdējais debīlistiskais posts šajā debīliskajā topikā.

lol, kaut ko tik gudru nekad dzīvē nēesmu teicis...

Vai tas ir Chucky?

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

Gribēju pasveicināt visus tos idiņus, kuru dēļ topiks ir palicis nelasāms, paldies Mullter, snopy, StarSailor, Norkiz.. :slap:

Atkal piektdienas vakars klāt, sēžu pie savas kastes, un domāju kādu filmu skatīties, laikam jānoskatās "Stomp the yard", tad cs jāiet pakapāt un gulēt.. No rīta varēšu BEIDZOT izgulēties ;):khehehe:

Rīt ar draugiem laikam jāaiziet uz to "Asiņaino valentīndienu 3D", zinu, ka sižets būs mēsls, bet 3D man patīk :meele:

Link to comment
Share on other sites

:slap:

Atkal piektdienas vakars klāt, sēžu pie savas kastes, un domāju kādu filmu skatīties, laikam jānoskatās "Stomp the yard", tad cs jāiet pakapāt un gulēt.. No rīta varēšu BEIDZOT izgulēties ;):khehehe:

Rīt ar draugiem laikam jāaiziet uz to "Asiņaino valentīndienu 3D", zinu, ka sižets būs mēsls, bet 3D man patīk :meele:

Es arī esmu augstās domās par tevi...

Link to comment
Share on other sites

Vareeji labaak pakluuseet!

RJ8 pilnigi pareizi visu uzraxtiija! NEsaku ka mani dzerstinju posti bija kaut kas ipashs,bet es vismaz ieraxtiiju kaa man iet un ko es daru un kaa es juutos un kaa es karteejo reizi aizleeju muuli,bet tu dirs beztolkaaa! Es ceru ka Cash pieturaas pie stingriem noteikumiem un stingri dala warnas visadiem noobiem te! No 10postiem 1ns parasti ir lasaaams! Vopshem taa kaa es nekozhu vairs taa kaa to dariiju 3meneshus,okej varbut bija pat visi 4tri meneshi pec kartas,tad tagad man raxtiit ir ko mazaak :) JO parsvaraa darbs,majas,bizneess u.t..t :) Party ir bet to ir mazaak :DD

Link to comment
Share on other sites

:slap: Pirmais divnieks. Man zemāk par 3 nekad nebija nekur bet tagad ir arī 2 psc.

Tagad nu ir sūdi, 2 ielika dienassgrāmatā, ja man sūdīga kd atzīme un mazāka par 5 atzīmi tad dienassgrāmata man nav ar def reasonu: ''mājās'' un šoreiz nekā nebija devu dg un 2 ielika UN VĒL TIK LIELU TO 2 ka vienkārši psc, draugi ieteica izraut lapu BET FAK viņš atrodās tur pat kur mans 10, ja izraušu lapu tad nebūs ar ko lielīties par savu pirmo 10. Un ko man darīt? Es paņēmu līmi un salīmēju divas lapas kopā tagad jāgaida vien svētdienas vakars, fak var tak paterikt ka ir ir līmēta jo tik bieza fak ko lai dara, vismaz mans 10 palika :muahaha:

BĻAĢ, PROBLĒMA :superlol:

P.S.

so šis ir mans pēdējais debīlistiskais posts šajā debīliskajā topikā.

lol, kaut ko tik gudru nekad dzīvē nēesmu teicis...

Vai tas ir Chucky?

čali - vai nu tu esi stulbs vai nu tu neesi stulbs. Tu nevari kļūt gudrs tāpat vien ne no kā vienā dienā. Tā kā varu tevi nomierināt - paliksi tik pat stulbs kā biji, lai kā arī censtos. Vienīgi varbūt liksi citiem pasmieties par sevi, tēlojot gudrīti ;)

Link to comment
Share on other sites

RJ8 pilnigi pareizi visu uzraxtiija! NEsaku ka mani dzerstinju posti bija kaut kas ipashs,bet es vismaz ieraxtiiju kaa man iet un ko es daru un kaa es juutos un kaa es karteejo reizi aizleeju muuli,bet tu dirs beztolkaaa! Es ceru ka Cash pieturaas pie stingriem noteikumiem un stingri dala warnas visadiem noobiem te! No 10postiem 1ns parasti ir lasaaams! Vopshem taa kaa es nekozhu vairs taa kaa to dariiju 3meneshus,okej varbut bija pat visi 4tri meneshi pec kartas,tad tagad man raxtiit ir ko mazaak :) JO parsvaraa darbs,majas,bizneess u.t..t :) Party ir bet to ir mazaak :DD

Paklusзt? Cilvзks uz gadiem 24 ar tвdu Latvieрu valodas gramatiku varзja jau nu te nesprзgвt... Tas, ko es te ierakstu ir vairвk kв izsmiekls tam , kas рeit notiek... Cilvзki ap 25 gadi , citi kuriem jau ir мimenes velti рeit sзю un izрнiez savu laiku. Cilvзki jauni , ar nвkotnes iespзjвm рeit tiek samaitвti un viss , kas viтiem ir galvв ir cs, oooo kвrtзjais hs, oo davai kapвjam cw... Tв vietв lai atvзrtu acis un paskatоtos, kas darвs pa logu вrв... Kamзr viтр sзю рauj savu terikus, vai konterteroristus, tikmзr citiem bзrniem vecвkus no darba atlaiю. Un tad nu viтр izaug bпin deмenerвts kurр pat savu p***i tolkв nevar pakasоt , uztaisa bзrnus kautkвdai maloпetkai , un mums jвmaksв uztur lоdzekпi vзп tвdam purnam.

Klusзjis bыtu tu Good Men... Рobrоd , vienоgais , kas tevi iespзjams interesз ir cik pareizi noprotu , tavs darbs vai, kas tur (vispвє nekrata) , cs, un tjipa partiiiyii... Woow wiii Goodmen Partiiiji , jaa esi vecis....

Tв vietв , lai kautko izdarоtu valsts labв , mзs рeit turpinam рвut cs иubrakus , un vienоgais ko mвkam ir gudri dirst , ka Mыsu valdоba apzog mыs , un kвdi mзs nabagi esam...

C`moon ивli , man pox par atvaпinвjumu , bet man vairs nervi netur. 25-40 gadоgi tзviтi ar cвпa smadzenem , kopв ar 12-17 gadоgiem tотiem, kuri jau ir pazaudзjuрi sevi un savu nвkotni... GL

Goodmens - King of Teenage... :o

Dodu 100 punktus atkal kвds dir**a lidejs iepostos , Norkis noobs, vai l**? tika lai ieliistu kartiigi dirs*.. Kadam.

Man reali pajaat ko juus domajat par mani , skaidrs man ir tapat esmu paraaks par jums. Ta nav augstpratiiba , vai augsts pasnovertejums taa vnk ir. Samierinaties ar to... Ceru , ka vismaz Labais Virs buus pietiekami gudrs un paklusees...

Kautgan labi zinu , ka ta nebuus. :*

Edited by Norkiz
Link to comment
Share on other sites

Nu pastāsti, ko TU esi izdarījis valsts labā, ja te visus tā noliec :huh: ?

Un tu jau čista esi, tas, kurš Goodmanim būtu par latviešu valodas gramatiku kaut ko teicis :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...