Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ehh, dzīvē es nēesmu no tiem kas raud par katru lietu, un jūtos vēss, bet šodien kad vajadzēja piejiet pie vectēva zārka un iedot buču viņām un pateikt dažus vārdus, asaras tik lijās un lijās pār mani :ermm:

Izsaku lidzjutiibu ;]

Shodien vismaz normala diena... aizgaju uz skolu biju parsteigts ka tikai 3 stundas. Atri vismaz majas tiku!

Shodienai planu vispar nav... jasez jaruka GTA: SA baigi iecepija MP spelet. :D

Rit pahodu jabrauc pie bralja v-dienu svinet. Un 6dien uz laukiem yeah! Pec pedejas reizes kad sasitam mashinu neesmu tur bijis. Taka gan jau k-kas labs/slikts atkal notiks (dance)

Link to comment
Share on other sites

Forši, tikko pie durvīm bija policija, un pateica, ka par mani ir iesniegta sūdzība. Ķipa pārāk skaļi klausos mūziku. a man pohuj, skaļi klausos tikai pa dienu, bet likums nosaka, ka es nedrīkstu skaļi klausīties pēc 23.00. Psihā kaimiņiene, viņai krātiņš ellē jau sen rezervēts.

Link to comment
Share on other sites

Seen paldies, ka atgādināji par tas spēles aksistenci, janovelk.

acido, man bija kautkas līdzīgs, tik iesniegumu neuzrakstīja. menti bija kādas 2 reizes 1 nedēļā, pēctam viņi sāka to kraņu ignorēt.

Vecene tiešām tizla, ziemā parasti sīkos trenkā ar kurpju lapstiņu sitot pa balkona malu.

Kad klausos mūziku vēsi ienāk dzīvoklī un šak dirst. Protams man nervi netur un nododu pa pilno viņai. Kādas 3 reiz ir ienakusi bez klauvēšanas, nu kā ta var.

cerams, ka taj krātiņā pietiks vieta arī manai kaimiņienei. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

acido, man bija kautkas līdzīgs, tik iesniegumu neuzrakstīja. menti bija kādas 2 reizes 1 nedēļā, pēctam viņi sāka to kraņu ignorēt.

Vecene tiešām tizla, ziemā parasti sīkos trenkā ar kurpju lapstiņu sitot pa balkona malu.

Kad klausos mūziku vēsi ienāk dzīvoklī un šak dirst. Protams man nervi netur un nododu pa pilno viņai. Kādas 3 reiz ir ienakusi bez klauvēšanas, nu kā ta var.

cerams, ka taj krātiņā pietiks vieta arī manai kaimiņienei. :muahaha:

Nē nu principā tu jau varēji viņu iesūdzēt par ielaušanos vai kaut ko tamlīdzīgu. Bet es domāju, ka daudz patīkamāk ir paskatīties tādām vecenēm acīs un pateikt visu, ko par viņu domā. :)

Link to comment
Share on other sites

Vispār man liekas, ka neko...jo pie manis policija bija 3reizes un visas bij par skaļas mūzikas klausīšanos gaišā dienas laikā. Pirmajās 2 reizes viņi tur kaut ko brīdināja, lai klausos klusāk utt...un trešajā jau tikai palūdza, lai klausos tik skaļi, lai netraucētu kaimiņiem.

EDIT: yeah, tikko noskrēju 2km pa faking sūdīgu laiku, tomēr jūtos, kā no jauna piedzimis :)

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Jūs neko nezinat, man mammas draudzene ir policiste un viņa man gaiši un skaidri pateica.

"Agrāk bija likums, kad mūziku no 23:00 līdz 7:00 varēja klausīties netraucējot kaimiņie, bet jau šodien ( tas ir domāts tagad) ja mūzika ir pārāk skaļa pat dienā , kas traucē citiem (kaimiņiem) tad var uztādīt arī soda naudu. "

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...