Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

phe, japakraaj kaads posts man ar ^_^

Tātad pa brīvdienām biju aizbraucis atpūsties pie drauga uz mājām. Draugs diezgan turīgs, ar lielu māju, vēl lielāku baseinmāju un milzīgu sētu jūras krastā. :)

Pa nakti gājām baseinmājā skatījamies hoķi, padzērām aliņus, pokeru uzrāvām(papisu 4,50 :() un tā norm atpūtāmies. ^_^ Vislabākais no tā visa, kad nākamā rītā pieceļamies, uztaisām kafiju, izejam uz terases, piesēžam pie galdiņa, ārā super saulains laiks, putniņi čivina, padzeram kafiju un uzsitam dūmu. Manā skatījumā perfekts chills. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu vo zajebena,vesela nedelja gandriz vai brividienas man sanaca!Riitaa n oriita jalaizh uz Riigu uz darbu!Bet nu idealnjikaa sanaak :) Hokejs iet lidz 4:45 un kakraz man 5:00 mikrinsh pakalj uz Rigu :) Ta kaa mikrinjaa pachucheshu,tagad jaiet kaut ko edamu uzshmoreet,vienigi nezinu kaa ldiz 2:15 izvilkshu,jo pa TV ariii tak shodien 2dienaa neko neradiis :(

Link to comment
Share on other sites

wL.Media tiesham k-kada verbala caureja ka gludinatajs teica...

Invincible pilnigi piekriitu tas ir totals chills.

Es ari tikko uztaisiju kafiju aizgaja pagalmu zem nojumes pasedeju uzpipeju vnk sweet. Tikai zhel ka tas vejsh... Jasaka tetim lai noperk sienas nojumitei :)

Link to comment
Share on other sites

Šī diena pavadīta +/- normāli.. Vienīgais mīnuss, tas, ka Latviešu valodas kontroldarbā dabūšu nesekmīgu atzīmi. Es to 100% procenti zinu..

Šodien draugs pastāstija par saviem piedzīvojumiem brīvlaikā, laikam tas spilgtākais, ko viss vairāk pastāstija bija, kā džeki sakasijās ar urlām. Draugs repers(starp citiem reperiem tusē) vienu dienu ar paziņām vienkārši gājuši pa ielu un ne parko viņus sākuši apmētāt ar akmeņiem kādi ~4urlas. Protams viņi bijuši vairāk un kā varoņi gājuši sist viņus. Tad jau viņi izdomāja pazvanīt čalim un saukuši ārā ar šādu tekstu: "Nāc ārā sist urlas! Pasauc savējos!" Tad viņi visi salasijās un bija kādi ~20čēļļi. Urlas aizbaidija, un tad tie, kas tika izsaukti ārā aizgāja dzert. Tad viņi(pārējie kas palikuši) sadalijušies (drauga paziņas un pats draugs) un izdomāja iet pie cita drauga ( :lol: ) kurš savukārt nav bijis mājās. ( nemāk izmantot mobilo ) Tad sēdējuši kāpņu telpā un skatījušies pa logu, līdz brīdim, kad ieraudzija, ka nāk jau kādi ~30urlas barā pa visu ielu. Tie kas dzīvo Salaspilī tie zin, kur atrodas Nord LB banka, nu tai pretī tā mazā ieliņa. Kad ieraudzija viņi vienkārši skrēja prom kuru katrais. Mans draugs jau nebija iesaistīts, bet tā patās ātri aizmuka prom uz mājām. Atskrējis mājās viņš saņēma zvanu no drauga, ka daži savējie tika smagi piekauti, viens pat īpaši smagi. Pīpējot džekam pieskrēja daži urļiki un mierīgi atspārdija. Šodien skolā redzēju, viņa nodauzīto seju, kas diezgan labi neizskatijās. Nu tādi ir Salaspils REPPĒĒRZZZ...

Link to comment
Share on other sites

muulju, vlj szmu pzzzzaaaaaaaaaaloooo. pz ocig xsfv idlu... jdji8bnogu. dj dfrsti........asfag s un i uj nahuj,, ser

p[sc tuibokazsd///// kur ta ta bst oh nj i nah [isec osedfghmk sm dkt ;ooooooxztoaf;k g un idwj EAFGVSG SESX BJSJ MMJJLJ

,AK,MAs METKKKRER................PKPKELESSSSS. F,AFAET L,O[, F M,KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKD MPDPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPS

Link to comment
Share on other sites

p[sc tuibokazsd///// kur ta ta bst oh nj i nah [isec osedfghmk sm dkt ;ooooooxztoaf;k g un idwj EAFGVSG SESX BJSJ MMJJLJ

,AK,MAs METKKKRER................PKPKELESSSSS. F,AFAET L,O[, F M,KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKD MPDPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPS

tjipa :

muuulis viss ka piiizda . ies iemetis kadu alinju, jejibogu ej dirsti dzert nu i nahuj

pilniigaaa trubaa .. kur ta taa var .. oj nahuj.. , ... ies apseesties smthng like taht. oo mazafaka kads paalis DIRSAA

sexs butu nekads

pedejo pat es nezinu

kartejais krams kad ar vienu pievertu aci megjinaju kko uzrakstiit.. nu ni nafig :D

be ttomer pec 1 l boniisha :sparta:

Link to comment
Share on other sites

muuulis viss ka piiizda . ies iemetis kadu alinju, jejibogu ej dirsti dzert nu i nahuj

pilniigaaa trubaa .. kur ta taa var .. oj nahuj.. , ... ies apseesties smthng like taht. oo mazafaka kads paalis DIRSAA

sexs butu nekads

pedejo pat es nezinu

kartejais krams kad ar vienu pievertu aci megjinaju kko uzrakstiit.. nu ni nafig :D

be ttomer pec 1 l boniisha :sparta:

1l bonisha :muahaha: Peec taada hunjas jau man liekas ne tikai shitaadus suuds var saakt rakstiit :D

Link to comment
Share on other sites

Vēmeklis :vemj:

Ta vispar baigi garlaiciiga diena. Piecelos aizgaju uz skolu... Starpbridi ieshavu alinju pachilloju. Nosedeju skola tagad majas atvilkos.

Hokeju ari nakti nesagaidiju cik dzirdeju laba spele... Janoka4a netaa laikam bus.

Link to comment
Share on other sites

Sports pēc būtības ir kara aizstājējs, kur skatītājs sevi identificē ar vienu no pusēm, kas, izmantojot fizisku spēku, cenšas sakaut pretinieku. Tieksme pēc kara vīriešu dzimtes pārstāvjiem ir dabiska un radusies evolūcijas ceļā. Vai nu daba tevi ir apdalījusi, vai šo tieksmi visdrīzāk nesamērīgi izpaud citās dzīves jomās, kas varētu izpausties kā izteikti pastiprināta interese par ieročiem, militārismu utml. Parasti interese par sportu ir minimāla tiem, kuri uzauguši tikai ar māti.

Link to comment
Share on other sites

Drizakais ka chalis ir pedinsh. + Piekriitu vbyuer... Pats gan jau ar sportu u.t.t nenodarbojies tapec ari neintere.

Pasham shii diena tada ka visas... Vienigais no riita pamodos uz 2. stundu bija jaiet ta bija krievu val. vesalas 2 pec kartas kas man nezeliigi besi.

Tad kamer sagaidiju draugu bija jau pirma stunda nokaveeta panjemam pa alinjam nosedejam ari otro stundu. Aizvilkos uz skolu nosedeju...

Pec tam pedeja stunda ievelkas direne sak mums pudereet smadzenes... Jo redz 1 uzd. neesam izpildijushi un tapec mes palikshot uz 2. gadu. Tas jau nekas ka visi priekshmeti ir sekmigi un tapati gjeometrija ari kur vinja dirsa. K-ko saka runat vel par pagarinatajiem macibu gadiem :D Ai vispar reciigi...

Rit jaiet uz konsultacijam un 6dien laikam ari tapat nav ko dariit. Majas negribas sedet...

Tada saulaina diena vieniigi tas kad veejsh auksts un uz lietu nemaz netaisas :)

Link to comment
Share on other sites

Tagad bļed, nahuj, rakstu te, gaidu hoķīti! Gaidu, kad klasesbiedrs atrakstīs, kas uzdots krievu valodā, lai šo, to var izpildīt!

Sūtu vienam sūdam LFS. Esmu ticis vaļā no CS atkarības, tagad varu spelēt, kad un kā gribu, vairs nav man grūti ar nerviem.. vakār iečolēju, kas gignā jauns.. publika normāla, bish paārdiju... Šobrīd klausos paul van dyk - let go.. zaeabis sondziņš..

UN BĻAĢ! Ir mute vaļā par to, kā dauņi spēles beigās kāvās, kaut arī zaudēja.. FIN-ASV.. skats labs.. somam purns pušu! Maitas amīši!

<C> DIque

pīīīīs čaļi, gaidam HOĶI!

Edited by Airedium
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...