Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

yoo.atbrauca dzheki ar new beetle 2.0 turbo no riigas , tjipa pazimejas.. huju parsita kateri un ilika staba un gravi psc..

:D lol pa nakti braucu ar traktoru un vilku ara vinjus ,, o

e=mc2 proti pa to laiku dabuju izpogat ta dzheka veceni. nais , tada skaistule. dievinu tas rigas cacas blja. tikai lepnas....

bet nu :) piedzivojumi ir ok.. tikko ienacu majas,,, ieverte laiku kad rakstu postu.. :) pec 1h uz darbu :)

Link to comment
Share on other sites

Kārtējā karstā diena izskatās. Vismaz manā logā spīd saule ne pa jokam. Arī garīgais šodien ir ok.

Domāju ko šodien darīt, rīt tākā uz skolu varētu gatavoties, bet no otras puses, varētu visu dienu pavadīt ar draugiem un aizmirst par skolu.

Link to comment
Share on other sites

Visu nakti nospeleju pokeri ar žetoniem bez naudas jo visa nauda nodzerta :D

Taka dzeru tas antibiotikas dzeru apelsiinu sulu un eedu chipsus baigais chills.

Gulejis +/- 4h caurmiega tagad uzpipeju iedzeru kafiju ir ok...

5cos no riita saullekts ir vnk sweet skatoties no 9. stava redzot Daugavu u.t.t patikama noskanja :)

Shodien tads vejains nav tik karsts ka vakar...

Link to comment
Share on other sites

Esmu nelielā vafelē -_- Paņēmu pārīti Aldaris Premium Lager. Taisot vaļā tik pamanīju, ka korķītis kā delaitiem. Vispār jāsaka, ka iekšā iet labi. Tikko iešņaucu snuffu, uzgriezu skaļāk kalbasu un gopņīju. Sukas šodien mani appisa un nenopirka manu trubu (tirgoju w810i pa 60 ls) un tāpēc es rīt netikšu pie Motorola V6 :( Skolā saņēmu EMNET rezultātu un esmu patīkami pārsteidzis sevi :) Domāju, ko pasākt pa brīvdienām. Naudas it kā nav, bet izklaidei vienmēr jau var sagrabināt kādu šekeli.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Ir ir tas tuareg cash pietam lopinju tam aparatam laikam kaadi 500 bija, nu gruuti savaldiit taadu kumelju :ermm: BEt viss labi, kas labi beidzies :thumbsup:

5dien normaali pa driftu nodevaam un veel nelielu japanj mashinu piekriteeju meeting uztasijaam :)

japcarbv5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tas jau pietiekami ilgi velkas :D man patiik aizbraukt paskatiities kaa cilveeki ar 2L motoru bez blokja meegjina salikt plakeniski un sausa asfalta :pizdiblee: un ieliek kaadaa buudaa.. Protams, neaizmirsiisim raustiitaajus, tie vispaar domaa ka vinji iet driftaa visu laiku :muahaha:

Pienjemsim, ka peec nedeeljas tur saliek guljoshos.. vel jau ir 2 staavs starp stabiem var labi driftot..saliekot tur kluchus vinji teoreetiski aizver to pasaakumu, bet Dominas vadiiba nemaksaas to naudu deelj paaris simtiem cilveeku.. kuri 2 dienas nedeeljaa atbrauc pasliipeet vinju betonu... Aizveersies Domina buus Azurs, aizveersies Azurs.. buus MOLS.. Mola nebuus, buus Olimpija.. Menti nekad shaadiem pasaakumiem nav trauceejushi, vinjiem apniik seedeet peec 15min..

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

vai ši jau ir viena no tām? :muahaha:

ja rodas lieki jautājumi, atceries :sparta:

vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! patiikmi atpzinaaties ka kaads tomeer no Gignieshiem zin ka esmu meitene ^_^

ar molderu buus atsevishkjas 16H....forshi ne?!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...