Jump to content
GIGN Forum

The Most Wanted Game 2007!


Crysis
 Share

Recommended Posts

Labs vakars Latvijaa, ya nu tieshaam ir kaads jau dzirdejis par speeli Crysis kas peec pedejamiem datiem iznaaks 2007 septembrii ,tad zinaas par ko es runaaju! bet speele buus labaakaa no FPS( First Person Shooters) kaada ir bijusi un buus 2007 gadaa! Viena no pirmajaam speleem kas buus pieejama uz DX 10 Grafikiem,tiesa gan ka kompiits buus vajadziigs taa ne pa jokam,kautgan arii uz videjiem standarta rigiem ripos ,un tas buus taa veerts!

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

YA gribi uzzinaat ko vairaak,apstiities vairaak bildes vai video,tad droshi naac un registrejies uz >>> http://www.crysiseu.com/

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kad iznāks šī spēle tad varēs arī spriest labāka viņa vai nē. Pagaidām Chernobilju rubīju grafiku uz maksimālo lieku, nu ko varu pateikt pagaidām tas ir labākais FPS ko esmu redzējis.
STALKER is so overrated game,i played it only for about 1 hour,didnt find anything intresting to drug me into it! But can't blame anyone for such a big Delay!

And Crysis will run on DX 10 Graphic engine,i belive u havn't seen any game out there yet with DX10 Graphics,also you will need Windows Vista aswell to see all the eye candy on DX 10 !

There you acctualy can see how good Dx10 Graphics will be ,if you compare real life pictures and DX10 Graphics footage

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

http://www.crysiseu.com/

Edited by Crysis
Link to comment
Share on other sites

varu jau uzreiz pateikt, ka mans PC mosh uz VIS VIS VISSLIKTAAKO grafiku vilks...

edit: ja tie ir gameplay skriini un nebuus abjebons, tad arii speele vareetu buut laba, bet diezgan stulbi ka kkaadi monstri jaashauj cik sapratu

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

Manam PC taadu speeli savos sapniishos neredzeet.. ;( ;( pat ne uz vissss sliktaakaas grafikas.. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

oooj, crysis, tu atpaliec no spēļu industrijas. pat gamez.lv man šķiet agrāk bija preview smile.gif spēle, protams, būs laba. man pat ir pārītis labu HD video, nevis tikai skrīni... bet tas tavs quoteetais tekstiņš par stalker vispār kaut kāds lolisms - domā kādu vispār pārliecināt ar to, ka kāds idiņš infantilā angļu valodā uzrakstījis, ka viņš tikai uz stundu izmēģināja stalkeri un viņam nepatika? tā spēle vispār nav īsti paredzēta angliski runājošajai pasaulei smile.gif

un tamerlan, ja kāds pasaka, ka stalkerī ir super grafika, tad viņš atzīstas, ka neko nejēdz. vienīgais, kas stalkerī vizuāli ir OK, ir sheideri. un VISS. spēle ir ļoti laba, bet ne grafiskā ziņā. d00h.

Link to comment
Share on other sites

Tie grafiku nava nekaads apjebons wink.gif

Tātad, tu jau esi spēlējis crysis, ka vari tik pārliecinoši teikt.

To vai grafika nebūs "apjebons" un spēli varēs palaist uz max vizuālajiem settingiem(ka nebūs spēle paredzēte tikai ūber-high-end kompjiem), vēl nekādi nevar zināt.

Link to comment
Share on other sites

Nenaaacu es te nevienu kritizeet, bet gan iespraust pa vidam nelielu reklaminju manam saitam,domaju ka varbuut kaads tieshaam buus ieintreets par speeli,un paliidzot vinjam tadaa veidaa atrast vairaak informaciju un materialus! tas arii viss

Have a nice one geezers! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

tu esi nedaudz aizrāvies, tikai žēl ka tāds n00bs smile.gif es par spēli uzzināju LABU laiku, pirms tas tavs ūber saits vispār bija izveidots, so stfu.gif. tikko pārbaudīju - tas bija pagājušā gada februārī... hmm, parēķinam - sanāk 14 mēneši. TOLD YOU SO....

Link to comment
Share on other sites

Sorry ar idinjiem nestridos! You didn't get my point @ all scrub! Un tu te varies vispaar ne pa tjemu ,kur es tev piemineju ka tas ir pirmais saits vai officialais saits,vieniigais ko izdariju pareklameeju LV comiem Speeli,protams ka tur ir pilna google ar visaadiem sitaadiem meesliem,bet ja tu te gudri dirsdams un admins buudams gribi izcelties vietejaa puulcinjaa tad tik uz prieksu ,yeegu no taa neredzu though! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Par sho speeli jau tiesham jau sen viss zinams, bet jaunu pc pirkt delj shis speles netaisos, tad labak maucu to pashu "sudigo" stalkeri, vai nav vienalga, kur un ko tu noshauj.

Nu tad nah vispār jaunu kompi pirkt? Varēji vēla tagad doom, wulfenshteinu1, duke nukem un quake 1 spēlēt. Vai nav vienalga kur un ko šauj?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...